עבדו עליכם.

פורום נטיות הפוכות- למתמודדים עם לבטים לגבי הזהות המינית שלהם והגדרתה.
פורום למתמודדים עם נטיות הפוכות הומוסקסואליות, לטרנסקסואלים וטרנסג'נדרים.

מנהל: netanel

Re: עבדו עליכם.

הודעהעל ידי noamil » 20 פברואר 2017, 20:19

הכל לטובה לקחת לי את המילים מהפה.
לפני כחודשיים התחלתי טיפול ואני מתחיל להרגיש שמשהו לא עובד נכון. שהטיפול לא בהכרח עוזר
לעיתים ההפך הוא הנכון. המטפל יצר אצלי עוד תלות מסויימת למרות הצורך להתנתק מיצירת תלות כדי להאמין בעצמי
אני מרגיש מעט מרומה. לפחות המטפל פייר איתי ולא בטוח שהטיפול מתאים לי.
ואוסיף לשאלותיך: ואולי הכל סתם שקר? אולי ההתמודדות היא שלנו ואין צורך בעזרה חיצונית?
בכל מקרה ההתמודדות היא שלנו וחשוב לזכור את זה. שיהיה לכולם בהצלחה!
noamil

הודעהעל ידי /חגי/ » 21 פברואר 2017, 13:27

אהלן, הכל לטובה וnoamil ,
כל הנושא הזה הוא מאוד מורכב והסיבה לכך היא שלצערי אין מספיק אנשים שמרימים את הכפפה בנושא הזה ומוכנים באמת לסייע. זה יוצר בלבול מאוד גדול אצל מתמודדים כי לא תמיד מקבלים את המענה המותאם. עוד נקודה בעייתית היא שאנחנו רוצים לראות תוצאות ישירות בתהליך בתחילתו ומניסיון זה לא קורה בקצב ובזמן שאנחנו רוצים. לי כל התהליך הזה לקח שנים ולצערי הצטרכתי להחליף מטפלים באמצע. זה לא שבאתי לטיפול , התחברתי והתקדמתי ויצאתי מהנטייה. זאת היתה התמודדות ארוכה עם הרבה עליות ומורדות. לדעתי אנחנו מצפים שהכל יתקתק טוב על ההתחלה ולצערי זה פשוט לא עובד בצורה הזאת ואז אנחנו עשויים להתייאש.
noamil , יכול להיות שאתה פשוט לא בכתובת שטובה לך. יש הרבה מטפלים והרבה גישות טיפול אתה צריך למצוא את הגישה שהכי נכונה לך. אצל המטפל שיש לו הכי הרבה הצלחות בתחום ולא להתפשר על פחות. גם אני החלפתי מספר מטפלים, החכמה זה למצוא את המקום שהכי מתאים לך.
/חגי/

הודעהעל ידי netanel » 01 מרץ 2017, 00:27

הכל לטובה, מה איתך אחי?
עשה לך סדר קצת במחשבות?

ונועמיל, איך אתה?
netanel

הודעהעל ידי noamil » 05 מרץ 2017, 01:37

חגי אולי זה ישמע קצת פרנואידי מצדי אבל אני מרגיש שגם לפורום שמשתייך לעמותה כלשהי יש מטרה מבין השורות,
תבין, מנקודת המבט שלי העולם מלא באינטרסים, ככה אני חווה אותו ולאחר שנה וחצי של חברות כאן בפורום אני מתחיל לחשוב
שכפי שלארגוני הקהילה הגאה המרוכזים ברובם בת׳א יש אינטרסים אידאולוגים וכלכליים כך גם כאן יש אינטרסים, ברובם כמתחום הכלכלי.
מהיכרות רבת שנים עם עולם התקשורת והאינטרנט אני יודע שיש כזה דבר פרופילים מזויפים ולעיתים זה שכולם חוזרים כאן על אותם מסרים
זה נשמע מחשיד.. אולי אנשים ׳מוזרים׳ שכמוני לא יכולים להאמין עד שפוגשים אנשים פנים מול פנים, וזה משהו מאוד מפותח בקהילה הגאה
סבורני שזה מה שעושה את ההבדל.
לגבי התהליך שאני עובר: המטפל שלי כנראה זיהה שהנטיה אצלי היא סימפטום למשהו, לדעתו, ומאז הפגישה הראשונה אני מרגיש שאני מנווט
את התהליך. כלומר רוב השיחה אני מדבר והוא מהנהן וזה יכול להמשך מבחינתי שנים אינספור כי אני אוהב לדבר ויש לי הרבה על מה לספר,
אבל אני לא מרגיש שהוא מאתגר אותי, הוא לא שואל אותי שאלות עמוקות ושורשיות, נכון שזה רק התחלה (4 פגישות ) אבל עדיין בד״כ אפשר
לראות אופי ואני מתחיל להבין שאופי הפגישות איתו הוא די פסיבי. אולי הבעיה שאחרי שני פסיכולוגים שהלכתי אליהם (לא מעצת נפש שאחרי פגישה אחת עזבתי ) באתי עם ציפיות גבוהות מדי. אבל נראה לי הגיוני כשאני משלם כסף רב (שאין לי), מה שברור לי הוא שהגעתי לדבר עם אדם חכם.
*מתנצל אם משהו מהדברים שאמרתי פגע במישהו, בתקווה שמישהו ירים את הכפפה ויגרום למפגשי פנים מול פנים שיאפשרו לתהליך הארוך הזה להיות יותר נעים כדי שלא נצטרך לרעות ׳בשדות זרים׳.
noamil

הודעהעל ידי בוקי » 07 מרץ 2017, 12:46

שלום אנשים, וואוו, איזה נושא פתחתם. לא רוצה להיכנס לזה יותר מדי כי זה סתם מבלבל את מי שרוצה את התהליך הזה. אך בלבולים תמיד יהיה. יש טענות לכאן ולכאן וקל לפול לייאוש ולהגיד שזה לא עוזר או כל מיני בלבולים אחרים. החכמה להיות נאמן לעצמנו כמה שיותר . לדעתי מי שרוצה את התהליך הזה ומתחיל אותו ומתמיד בו בסופו של דבר רואה תוצאות גם אם המקרה שלו מאוד מסובך כמו שהיה המקרה שלי.
בוקי

הודעהעל ידי חרוב » 08 מרץ 2017, 22:41

אני שמח לראות שאתה כותב שהמקרה שלך "היה" מסובך.
:)
חרוב

הודעהעל ידי noamil » 26 מרץ 2017, 00:55

בוקי רק עכשיו קראתי מה שכתבת.. ות׳אמת לדעתי הגיע הזמן שמישהו יפקח את העיניים לכל מי שבתחילת התהליך הזה
מישהו צריך לספר שהתהליך הזה של הטיפול קשה מאוד עד בלתי אפשרי, יקר להחריד וגובה מחיר נפשי מסוים.
אקח את עצמי לדוגמא: מהרגע שהתחלתי את הטיפול החלטתי לעזוב את הלימודים האקדמיים שלי, כדי שיהיה לי פנאי וכסף לפגישות,
רבתי מספר פעמים עם אבא שלי (שסיפרתי לו שאני הולך לפסיכולוג אך לא ביקשתי עזרה כלכלית) בצורה רצינית , הפכתי להיות מבודד יותר,
ומן העבר השני : אני כמעט לא מצליח להפגש עם המטפל ה״מבוקש״ שלי כי בכל פעם שאני רוצה הוא תפוס..
אז זהו שאני אומר את הדברים לא כדי ׳לבלבל׳ אף אחד, להיפך אני מרגיש שבגלל האנונימיות כאן בפורום יש בלבול גדול בדבר אמיתות הסיפורים
ולכן יותר מדי אנשים טובים (כמוני למשל ) מוותרים על התהליך הזה. כי ככל הנראה אני בדרך לוותר על הטיפול הזה.
הגיע הזמן שמישהו ירים את הכפפה אם באמת אכפת לו ויאפשר יצירת מפגשים אמיתיים בין חברי הפורום הזה כדי שמשהו בכל התהליך המבלבל הזה ירגיש אמתי!
noamil

הודעהעל ידי בוקי » 27 מרץ 2017, 08:25

תודה לכל מי שהגיב. אפשר לומר שכעת אני במובן מסויים גם קצת אחרי , אני כבר לא מרגיש רצון להיות אישה כבעבר. מבחינתי זה שינוי ענק מאיפה שהתחלתי. ברור שיש עוד עבודה אני לא נאיבי וברור לי שאצטרך עוד הרבה עזרה בדרך.
לגבי מה שכתב קודמי, נדמה לי שאולי המטפל המבוקש שלך לא נותן לך מענה הולם. המטפל שלי שגם הוא די מבוקש ומוכר תמיד זמין לקביעת מפגש בימים שהוא מקבל קהל. הוא מעולם לא הציע ויתור על קריירה האמת מאז שהתחלתי את הטיפול אנחנו מדברים גם על אולי לחזור ללימודים. יש תחומי עניין שמעולם לא פיתחתי מפחד שלא אצליח. לשמחתי הטיפול מחזק את הבטחון ביכולת ההצלחה שלי בחיים בכל המישורים גם האישיים, התעסוקתיים והזוגיים. בינתיים המטפל הציע שאתחיל להפגש עם נשים. זה מרגיש לי שזה עוד קצת מוקדם אבל הרעיון הזה מתבשל לי במוח לאט לאט שאולי גם זה אפשרי.
מה איתכם? איפה אתם בתהליך? יש כאן הרבה שלא מעדכנים. דווקא מעניין לשמוע עוד חבר'ה. כמה שיותר עדיף.
בוקי

הודעהעל ידי ידידות » 24 אפריל 2017, 02:07

שמח שאתה מצליח ומתקדם בוקי.
אם נולדת גבר תשאר גבר, אין צורך להיות אשה. מה יכול להיות יותר פשוט מזה :-)

ידידות.
ידידות

הודעהעל ידי ידידות » 05 יוני 2017, 00:31

בוקי, מה שלומך? מזמן לא כתבת בפורום.

ידידות :-)
ידידות

הקודםהבא

חזור אל פורום נטיות הפוכות, פורום הומואים וגייז

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 3 אורחים