בא לי לכתוב

פורום נטיות הפוכות- למתמודדים עם לבטים לגבי הזהות המינית שלהם והגדרתה.
פורום למתמודדים עם נטיות הפוכות הומוסקסואליות, לטרנסקסואלים וטרנסג'נדרים.

מנהל: netanel

Re: בא לי לכתוב

הודעהעל ידי asaf » 23 מרץ 2018, 00:23

בס''ד
חבל לי שלא כותבים פה הרבה שהפורום קצת גוסס לו
אבל זה לא מונע ממני לכתוב כי זה יותר כיף לי מלכתוב ביומן הפרטי. כמו שכתבתי בכותרת השרשור
"בא לי לכתוב" בכלל.. זה מאד נכון לפתח את המושג הזה "בא לי" יש בזה משהו קצת לא חסידי לנעור ככה אחרי הנפש הבהמית כביכול אולם אני למדתי שבאמת בסוף נמאס מהכל ולכן כדאי לפתח את הצד הבריא של "בא לי" ואז להיות שמח וטוב לב לאהוב אדם ולשמח את הבריות וככה גם לשמור את הברית (ברית בריות חרוז למי שלא הבין)
בא לי להיות פחות מחושב ויותר ספונטני לעשות טעויות ולהיות מובך ,לנשום אוויר ולהגיד הכל בסדר
בכיתה ה-ז הייתי כזה עשיתי מלא מלא שטויות והייתי המצחיק של הכיתה עד שכבר נהיתי הבדיחה של הכיתה כי לא עשיתי אבחנה לא שמתי לב מה יוצא לי מפה לפעמים זה הפך אותי לכוכב ולמקובל ולפעמים לליצן הבזוי ואז בכיתה ח' כשהשמנתי מעודף רגשות והתחלתי להתבונן בחבריי לכיתה בשיעור ספורט ובצופים התחלתי לפתח שליטה עצמית כדי להיות נורמאלי יותר ולהתקבל בחברה
והיום? היום אני לא צריך את זה יותר אני אהוב אני רצוי ויש לי אותי לאהוב באמת. אשתי אוהבת אותי מאד וגם ללא אהבתה מותר לי לאהוב אותי. ההרגל ההרגל להיות בשליטה.
"ניגון המרגל שהתרגל (של מאיר אריאל:... )אני חושב עליו הרבה... כמה מסוכן הוא ההרגל.. ככה הוא טומן אוצרות... "ן ההרגל יכול להפוך לטבע שני של דברים בקדושה ויכול להיות מאמסה מיותרת.
בא לי לשנות הרגל ולהתרגל מחדש להיות אני... הביטלס אמרו...:"זה נהיה קשה להיות "מישהו" אבל זה בסדר, לי זה לא ממש משנה..." (שדות תותים למצח תרגום חופשי)
אני רוצה לבשר בשורות טובות על הקורה איתי.
לא מצאתי מטפל, אני מאד מתוסכל , אני השמנתי מאז החתונה איזה 10 קילו , אני עובד בעבודה לא ממש מספקת , אני לא מרוויח מספיק כסף , אני גר בדירה לא גדולה כמו שהייתי רוצה , אני גר במקום שאני לא אוהב לגור בו בחברה שאני לא ממש מסמפט , אני מלא בכעסים על אמא שלי , אני לא תמיד ממש מסתדר עם אשתי , אני דיי מבובל מכל מני דברים , ואני לא יודע מה אני יעשה בשנה הבאה.
וחברים אני רוצה לומר משהו, זה ממש בסדר, כן זה בסדר גמור.
מותר לי לאהוב את עצמי עכשיו איפה שאני נמצא בלי כסף, טיפול , איזון , בית יפה, יחסים מתוקנים וכו'
פעימות ליבי הם מחיאות הכפיים של בורא עולם לעצם קיומי וזהו זהו! קול קטן צועק לי : "אהה! כשאהיה לך יותר כסף עבודה נוחה תמצא מטפל תעשה יותר ספורט תסדר תבית ותפסיק לכעוס על אמא שלך תהיה מאושר ושמח ! ותרגיש טוב עם עצמך! ותהיה מאוזן ומקור השראה לרבים!!" ואני אומר לו "עזוב אותי! שקרן! נבל! אני טוב איפה שאני עכשיו "בדיוק בדיוק כמו שאני.. ככה זה טוב"..! (חפשו את השיר ביוטיוב מומלץ). נכון אני רוצה דירה נאה יותר כסף ואני אפילו יפעל בשביל זה. אבל יש לי חדשות בשבילך ידידי.. היום ואני יכול להתחייב רק להיום רק לעכשיו לשעה הקרובה לפחות שהאושר שלי לא תלוי בך! אתה לא תגיד לי מה יעשה אותי מאושר..! יש לי אישור לקיום שלי מעצם היותי מפעימות ליבי מבוראי שבורא אותי עכשיו ממש כשאני כותב שורות אלה.. ואתה נבל שקרן מכסה על האמת עד מתי תריץ אותי סחור סחור!? עזוב אותי אני ילד גדול אני יודע להתקדם גם בלעדייך.
הויי זה היה טוב...
אני אפליץ עכשיו ויריח את מה שיצא לי ואשמח בחלקי בין הכותבים את שורות חייהם..
טוב ועכשיו לחדשות הפרקטיות.. ברוך ה',התחלתי להתחזק בללכת ברגל לעבודה ולא ליסוע באוטו וככה אני מרוויח קצת פעילות גופנים שעושה לי ממש טוב. מצאתי כמה דיסקים ישנים מגיל 18 שאבא שלי אביא לי , של הביטלס.. מצאתי את זה בבית של אמא שלי, לקחתי אותם ושמתי אותם באוטו ואני ממש נהנה .. נוסטלגיות גדולות של זכררונות נעורים זורמים בי ונותנים לי חיים וחיוניות.. החלטתי לפנק את עצמי בדברים קטנים כמו להחליף את החלב הרגיל לחלב עיזים ולשתות קפה שאני אוהב מאד גם אם הוא יותר יקר, דברים קטנים וחשובים.. נוסף לכך שתלתי זרעי אבטיחים ליד ביתי...! וזה היה ממש נפלא כל ההתעסקות לאסוף אדמה מאיזה מקום להכין עציצים מאולתרים לשתול ולהציב ולהשקות. זה היה ממש כיף ומחייה.
ו... גולת הכותרת.. על זה אני הכי שמח, נרשמתי לחוג משחק שיתחיל בעוד כמה חודשים.. אחרי איזה 4 שנים שאני רוצה לעשות את זה וכל פעם דוחה את זה מכל מני סיבות כל פעם מוצא תירוץ אחר למה זה לא הזמן.. אני יודע שזה יעשה לי בעזרת ה' ממש טוב . וזהו... האמת יש גם הרבה התקדמויות בטיפול הזוגי עם אשתי.. הגענו להרבה הבנות חדשות. עדיין לא מונחים במקום הנכון אבל ממש נפרצה לנו דרך לדעתי.
תודה לך ה' תודה על ההתמודדות על הקושי על השבירות על הירידות על העליות על דרך נפלאה על שאתה מאמין בי כל פעם מחדש גם כשאני כבר מיואש מעצמי על שאתה מדריך אותי בדרך נפלאה ללכת בדרך מיוחדת של ניסוי וטעייה, תן לי היום לשחרר קצת לשמוח הרבה. להודות שקשה לי שאני מתוסכל קצת ועצוב להשלים עם זה להרפות לתת לך להוביל לראות חסדים להסתכל בעיינים אוהבות יותר על המציאות להזדהות עם העולם להבין את מצוקתם של אנשים ולא לכעוס, לסלוח לסלוח לסלוח . לאהוב לתת לעצמי אהבה לתת לאשתי לעולם לבריאה כולה. לבחור בחיים לבחור בשמחה. לבחור בתפילה מעומק לב לגאולת העולם כולו. אמן.
asaf

הודעהעל ידי גל~ » 26 מרץ 2018, 23:00

מרשה לעצמי להתפרץ לחצי יומן שלך.
מה לעזאזל חוג למשחק כשאתה מתלונן שאין מספיק כסף?? חחח
קראתי חלק בעיון וחלק בריפרוף וזה דיי מעניין.

לפעמים מלחיצה המחשבה של להתחתן כי כאילו אחרי זה נגמר הטיפול.. כאילו זה ברור שזה אפשרי וכדאי אם צריך אבל נחמד לדעת שיש לזה תקדים.. (כאילו חזרה לטיפול אחרי החתונה בשביל לעבוד על מה שצריך עוד עבודה)

אהבתי מאוד את הדימויים של הנורה ברכב והשמן ודלק וגם אהבתי את המשפט של "
תודה לה' שיש לי כזה מצפן פנימי שלא מוותר לי." - ריגשת.. חח
בן כמה אתה? אם אפשר לשאול, בצה עוסק?
כמה שנים נשוי?
על מה נראה לך שיש לך לעבוד עוד?
גל~

הודעהעל ידי asaf » 27 מרץ 2018, 10:56

גל
בשמחה תתפרץ בשביל זה אני כותב כאן. בקיצור,
ביומן כמו ביומן נותנים לרגש להשתחרר זה שהתלוננתי והוצאתי רגש כזה של קושי עם כסף לא אומר שאין לי כסף לחוג משחק
ובכלל כל מה שאני כותב זה רעיונות שכליים שאפשר להתבונן בהם אבל גם רגשות שאני מביע
ה' נותן לי כסף לכל מה שאני צריך תמיד לכן אני עשיר מופלג
עבודה תמיד יש לעשות לפני ואחרי חתונה. למעשה כל אדם "נורמאלי " כיום בימנו אנו נדרש בד''כ לעזרה בנישואין שכן זוגיות בדורנו זה לא דבר קל..
אני מזמן לא מתייחס להמשך טיפול כטיפול בנטיות אלא באמת עבודה פנימית על החלקים השונים שבי.
אני לא יודע אם גילי עיסוקי ושנות נישואיי יתרמו לך לתובנות שאתה מפיק מהשיח איתי והייתי מציע לך להתבונן בצורך להכניס להגדרות
אולי העובדה שאני בתחילת הדרך בחיי נישואין יכולה לתרום לך לכך שאיני ותיק בנושא הזוגיות
מבחינת עבודה פנימית שיש לי לעשות
בגדול ממש... ללמוד להיות אני בכיף בלי פחד וחשבון להתגבר על פחדים שונים להתבטא ולהתכסות במסכות מחמיאות ולדעת לאהוב ולכבד את עצמי ממקום פנימי ועמוק
זה עבודה שאין לה סוף... אבל הדרך מהנה..
שיהיה לנו בכיף ושמחה
asaf

הודעהעל ידי גל~ » 27 מרץ 2018, 13:22

נראה לי הגיוני לכתוב את הגיל שלך וכמה שנים אתה נשוי, נכון שלא צריך להכנס להגדרות אבל זה עושה סדר- רקע נכון יותר.
תסכים איתי שזאת הסתכלות שונה על המשך טיפול למי שהתחתן לפני 2-3 שנים לבין מי שהתחתן לפני 10.

העיסוק באמת לא קשור זה סתם סיקרן אותי בגלל שהזכרת את הנושא הכספי וגם בגלל שכתבת שאתה מחפש לעשות דברים שגורמים לך להרגיש טוב. (כאילו למה אתה לא מוצא משהו כזה בעבודה..)
גל~

הודעהעל ידי asaf » 29 מרץ 2018, 11:00

יכול להיות, כיף לי לא להכנס להרבה הגדרות בכתיבה שלי
אני באמת חושב שתמיד צריך לטפל בעצמנו...
באמת אם תקרא בין השורות תבין שההמשך טיפול שלי הוא להגיע לאיזון פנימי ולהרמוניה אמיתית
עניין הנטיות לא באמת מעסיק אותי יותר מדיי כמו שאמרתי זה עוד סממן לחוסר איזון
בכל אופן זה לא מטריד אותי יש לי טרדות אחרות
אני נמצא בחיים בלמידה בדרך לעסוק במקצוע טיפולי בדרך אני עובד בכל מני עבודות סטודנטים שלא תמיד כיפיות אבל זה חלק מהתהליך.
asaf

הקודם

חזור אל פורום נטיות הפוכות, פורום הומואים וגייז

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 4 אורחים