מחפש חבר לחיים

פורום נטיות הפוכות- למתמודדים עם לבטים לגבי הזהות המינית שלהם והגדרתה.
פורום למתמודדים עם נטיות הפוכות הומוסקסואליות, לטרנסקסואלים וטרנסג'נדרים.

מנהל: netanel

Re: מחפש חבר לחיים

הודעהעל ידי יהורם » 19 נובמבר 2017, 22:53

טוב לדעת שמישהו אולי קצת מבין. דווקא בגלל זה ציפיתי שתיתן לי קצת קצה חוט.
אני כל כך רוצה לעשות שינוי בחיים שלי ולא יודע איך.
יהורם

הודעהעל ידי netanel » 20 נובמבר 2017, 03:10

אני מנסה לעזור במה שאני יודע שעוזר.
לתת לך קצת חוט של משהו שאני לא מאמין בו- אני לא אעשה.
הקצה חוט שאתן לך הוא נקודת התחלה לשינוי פנימי שבעז"ה אני מקווה שיתן לך כוחות ושמחה בחיים.
netanel

הודעהעל ידי חרוב » 20 נובמבר 2017, 23:29

אני לא מחפש קשר הומוסקסואלי עם גברים... :P

בוא נשאל את זה ככה, יש לך חברים טובים?
חברים קרובים?
חברם שאתה פתוח איתם והם מכירים אותך טוב?
חרוב

הודעהעל ידי יהורם » 21 נובמבר 2017, 08:21

תודה על התגובות. אני מנסה להבין קצת יותר. לא בטוח שהבנתי. אוקי אתם לא בקטע של קשר. באיזה קטע אתם כן?
נתנאל, מה זה השינוי הזה? לא בטוח שיש לי לזה בכלל כוחות
חרוב, יש לי כל מיני אבל כולם רוצים משהו ממני. לא מרגיש שזה נקי. לכן בסופו של יום אני בודד.
יהורם

הודעהעל ידי חרוב » 22 נובמבר 2017, 18:57

כמו ששמת לב, מטרת האתר הזה הוא לעזור לצאת מהנטייה ולהפסיק להימשך לגברים ולהתחיל להימשך לנשים.
כפועל יוצא מכך המטרה של הקשר בינינו הוא.. להיות בקשר נורמלי עם גברים - לא מיני ולא רומנטי. כמו סטרייטים.
אנחנו לא בעניין של אף קשר אחר.
ויהורם. לא היית רוצה להיות בקשר אמיתי גבר עם גבר, קשר קרוב, כמו קשר של חבר שמכיר אותך כבר 40 שנה ויודע עליך הכל ואתה יכול לסמוך עליו?
האם אתה מרגיש שכשאתה עם חברים שלך עכשיו, אתה באמת אתה? האם הם באמת פוגשים אותך או מישהו אחר?
האם בתוך תוכך היית רוצה להיות עם חברים בקשר לא מיני אלא קרוב ומשמעותי?
חרוב

הודעהעל ידי חרוב » 22 נובמבר 2017, 19:01

תשוקה לגבר נובעת ממקום טבעי בנפש והמטרה שלה היא חיובית. רק שבפועל היא לובשת כל מיני צורות שלא נראות כל כך טבעיות, ובסופו של יום, או אחרי שאנחנו כבר לא צעירים ויפים כמו פעם - מגלים שזה לא זה והתשוקה הזאת לא מספקת אותנו ולמעשה לא סיפקה אותנו מעולם.
פה אנחנו מנסים לברר מה עומד בשורש של התשוקה הזאת ומנסים לתת לה מה שהיא רוצה באמת.
חרוב

הודעהעל ידי netanel » 26 נובמבר 2017, 23:35

אהלן יהורם,
נניח לרגע בצד את הנושא המיני.
כל אדם צריך ללמוד להיות קשוב לצרכים שלו ואין אחד שלא רוצה את זה.
יש בתוכנו עולם שלם, שלצערנו רוב הזמן אנו לא שמים לב אליו. יש בתוכנו חלומות שאנו רוצים להגשים, רצונות שמבקשים ביטוי, רגשות שרוצים שיביעו אותם וכו'..
ואדם יכול לחיות ככה חיים שלמים, ולהרגיש שמשהו חסר.
והעולם הזה שבתוכנו לא מפסיק להיות- הוא עושה את שלו וממשיך לבעבע ולדחוף.
מה שרוב האנשים עושים כדי להשקיט את העולם הזה, זה כל מיני תנועות ושינויים בחיים שמזיזים אותם ונותנים מענה זמני, אבל לא משהו קבוע..
וככה עוברים מריגוש לריגוש.
אבל הסוד הוא כזה-
אם הרכב שלך מוציא עשן מכיוון המכסה מנוע, זה שתוציא נפנף ותנפנף כדי להסיר את העשן.. זה באמת יפתור את בעיית העשן והוא יתפזר.
אבל הבעיה האמיתית לא תפתר- כי לא נגעת בלב של הדברים. וכאן צריך לטפל במנוע- לפתוח, לעשות שינוי שם.
וגם אצלנו. אם אדם מרגיש בודד, עצוב, ללא נחת.. כנראה שיש משהו בחייו שלא טוב לו.
כדי להבין את הקושי צריך להיכנס ללב. צריך לעשות שינוי פנימי.

אני מאמין שהעולם הזה שדיברתי עליו- עולם החלומות, הרגשות, הרצונות..
הוא עולם שלא פוסק להיות, וגם אם תגיד אחרת- לגביך, זו עובדה שאתה אומר שיש בך משהו שעדיין מחפש.
אני מאמין שיש בך את הכוחות, מכיוון הפשוט לי שאם יש בך כוח לשאול שאלה, ודאי יש לך את הכח לקבל את התשובה.
ואם יש בך כח לומר שאתה מחפש, ודאי שיש בך את הכח למצוא.

יש עוד הרבה להאריך בעניין. אם תמשיך לשאול את השאלות, תגלה אדם אחר לגמרי.
יש אנשים צעירים שבתוכם מאמינים שהם זקנים- אני מכיר כמה כאלה.
ויש אנשים זקנים שהם כמו ילדים קטנים- סקרנים, מתעניינים, לא מפחדים להיות בתנועה, מתחדשים..
הכל עניין של בחירה.
netanel

הודעהעל ידי יהורם » 27 נובמבר 2017, 22:12

תודה למשיבים. קראתי את הדברים בעיון. אני מבין שהגישות שלנו קצת שונות. אני אשמח ללמוד יותר ולהבין אם יש מה להבין. אבל כרגע אני לא יודע אם אני רוצה לטפל "במנוע" או אם יש בכלל צורך לטפל "במנוע". אני מרגיש שבסך הכל החיים שלי טובים. לא יודע אם חסר לי משהו נוסף כרגע למעט בן זוג. אני לא מצליח להבין את מה שכתבתם על "הבעיה האמיתית". מאיך שאני רואה את זה כרגע זו הבעיה שלי.
יהורם

הודעהעל ידי חרוב » 06 דצמבר 2017, 23:27

בוא ננסה לקחת את זה לכיוון אחר.

אמרת שאתה "רק מחפש בן זוג". נכון?
אתה היום כבר לא צעיר, מה עשית כל השנים האלה? לא השתעממת, מן הסתם היו לך בני זוג, ולא מעט. ניסית וניסית, והכל נגמר לא טוב בסופו של דבר.
למה, בעצם?
אתה אמרת כששאלתי אותך אם יש לך חברים טובים
"יש לי כל מיני אבל כולם רוצים משהו ממני. לא מרגיש שזה נקי. לכן בסופו של יום אני בודד."
בעצם כולם לא בסדר, בכל אחד שפגשת היה איזה פגם.
ומה הפתרון שלך? להמשיך לחפש את האחד, שלא ירצה משהו ממך, שזה יהיה נקי.
להמשיך לחפש.

סליחה על הביטוי, אבל אתה יודע איך איינשטיין הגדיר אי שפיות- לעשות את אותן פעולות ולצפות לתוצאות שונות. :)
כמעט 60 שנה עברו ואתה עדיין מחפש. נשמע לך הגיוני?

הגיע הזמן להבין שמשהו פה תקוע. אולי הבעיה נמצאת..אצלך? אולי בכלל קשר מהסוג הזה לא יכול להיות נקי כי ככה הוא בנוי?
זה מצריך עבודה פנימית. להבין מה אתה מחפש בקשר. ומה אתה לא מקבל. ולמה. כשתבין, אתה תהיה מופתע.
אתה זה עושים בטיפול עם איש מקצוע. בשיחה בפורום לא נרגיע לרמות כאלו של עומק.
אני ממליץ לך לקפוץ למים ולהבין מה פיספסת כל השנים האלה כשחיפשת בן זוג ולא באמת מצאת. אני עשיתי את זה, נתנאל עשה את זה, עוד רבים וטובים פה בפורום עשו את זה.
אבל בשביל זה צריך אומץ. מספיק אומץ כדי לקום ולהגיד, "רגע, עכשיו אני באמת מוכן להתחיל להשקיע בחיים שלי".
את זה אני חושב שכבר התחלת לעשות, הנה, אתה כאן.
ואין ממה לפחד. אין שוקים חשמליים או מכות או כל מה שבסגנון. אכן, לא הכל יהיה קל, ובטח יהיה אפילו כואב לפעמים. אבל בסוף תרגיש טוב.
בכל מקרה, אנחנו כאן כדי לתמוך בך, במה שתחליט לעבור. בשביל זה הפורום קיים.

בכל מקרה, אנחנו כבר הבנו שלעולם לא נמצא את מה שחסר לנו ע"י בן זוג. אין טעם להמשיך לחפש את מה שפשוט לא נמצא שם.
ואפשר לומר שראינו את האור. חתיכת אור ראינו.. ;)
רוצה גם?
חרוב

הודעהעל ידי יהונדב » 10 דצמבר 2017, 00:23

עושה חשק להגיב אבל אין לי כל כך מה לכתוב. גם אני בבירור על מצבי. מרגיש שאין לי עדיין תשובות טובות מספיק.
יהורם, אולי תשאל את עצמך מה אתה באמת מחפש? יכול להיות שזה גבר אבל יכול להיות שזה יותר יציאה מהבדידות שבה אתה שרוי ואם זה מה שאתה מחפש בכלל לא בטוח שגבר זה מה שיעשה לך טוב.
אולי התרגלת פשוט לחשוב ככה. אולי צפית בפורנו ושם ראית כמה שזה נראה סוחף ומלא חום ואהבה אך הניסיון שלך מורה אחרת.
אתה בעצם אומר שוב את מה שכבר אמרו כאן קודמך, התנסית ולא מצאת שם שום טיפת אושר לא בצפייה באחרים ולא בקשרים שיצרת לאורך השנים.
אז אולי פשוט במקום לצאת לחיפוש נוסף במקום אחר, הגיע הזמן לחפש משהו אחר.
יהונדב

הקודםהבא

חזור אל פורום נטיות הפוכות, פורום הומואים וגייז

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 3 אורחים