בא לשתף

פורום נטיות הפוכות- למתמודדים עם לבטים לגבי הזהות המינית שלהם והגדרתה.
פורום למתמודדים עם נטיות הפוכות הומוסקסואליות, לטרנסקסואלים וטרנסג'נדרים.

מנהל: netanel

Re: בא לשתף

הודעהעל ידי חרוב » 25 פברואר 2018, 20:44

אז למה שלא תשכור דירה ותגור בירושלים? בגיל שלך הרבה רווקים עושים את זה.
תמצא לך עבודה , תממן את עצמך, תממן את הטיפול בעצמך, תחיה כמו בן אדם בוגר שלא תלוי בהורים שלו.
אם אתה גר ביישוב ונוסע לאוניברסיטה אתה גם ככה בנסיעות.
יש רשימות של טרמפים בפייסבוקים של מוסדות לימוד, תוכל למצוא לך אולי טרמפ קבוע לירושלים ושזה ייסתדר עם הזמן של הטיפול.
ואני שמח לשמוע שמשהו אצלך זז בכל זאת זה סימן טוב מאוד שהטיפול כן קדים אותך למרות שלא נשמע שהוא היה בכיוון.
אבל האם עבדת על הקשר שלך עם גברים? מה אתה מחפש בהם? למי בדיוק אתה נמשך וכו'?
נשמע מדבריך שוואלה יש לאן להתקדם והמצב לא אבוד.
חרוב

הודעהעל ידי noamil » 27 פברואר 2018, 00:16

חרוב היקר,
אני קורא את השאלות שהעלית ונדמה לי שהן באות מעט להתריס.
אני קורא את הדברים של שי ומזדהה מאוד.
צר לי שאין אפילו אדם אחד שניתן לפנות אליו ויכול להוכיח בוודאות שהטיפול שעבר הצליח לשנות את הנטייה.
אשמח להתבדות.
עם כל הכאב שבדבר נדמה כי יש כאן אשלייה שמנסים למכור לנו בדמות טיפולים עם מטפלים נחמדים בסה"כ
אבל מטפלים שלא מכירים את הנטיה מקרוב אלא רק מבחוץ, לא יודעים מה זה לחיות איתה ובעיקר:
לא יודעים איך ואם ניתן "לצאת ממנה".
אם הייתי שומע בשיחה טלפונית / פנים מול פנים מאדם שהצליח באמת להשתנות הייתי יכול לקחת חלק מדבריי בחזרה...
לצערי אם יש כאלו, משום מה הם לא נחשפים, אלא רק אלו שהחליטו לחיות עם הנטיה
noamil

הודעהעל ידי netanel » 27 פברואר 2018, 01:30

נועם אחי,
לא הבנתי למה לא מספיק לך הדברים שאנשים כותבים כאן?
למה אתה מסיק את המסקנות האלו?

תוכל לפרט כמה זמן היית בטיפול?
אני מודה שקשה לי לכתוב לך מכיוון שאני מרגיש מהכתיבה שלך שאתה בא להלחם, ולא לבירור.
וייתכן ובמצב כזה כל מה שאכתוב לא יכנס.

יש מציאות של אנשים שהשתנו, זו עובדה.
התהליך הוא ארוך ודורש הרבה מאמץ ושינויים בחיים.
אני מרגיש שינוי וזו עובדה. אני חי את המציאות הזו וחווה אותה על בשרי. יש לי עליות וירידות- הנטייה הולכת ובאה, ואני מרגיש שאני מתמלא כל פעם קצת.
אני לומד שצריך להרפות ולהפסיק להלחם בחיים. להפסיק לכעוס על מר גורלי- ותאמין לי, אני לוחם ובכיין גדול.
אני לומד שכל פעם שאני מנסה לאחוז ולהלחם- אני מפסיד. כי אני אוחז בשלשלאות שקושרות אותי וכולאות אותי. ואני נלחם במי שמנסה להזיז אותי מהמקום שלי.
והכי מצחיק- שאת התזוזה הזו אני מבקש. אני רוצה לזוז מהמקום שהוא כלא בשבילי. מהמקום ששם סביבי גדר, הגדרות, שאוטם וסותם אותי מלהתפתח ולהתחדש.
חייתי ככה 25 שנה בערך, עכשיו אני שובר חומות. וחובה לקבל את העובדה שצריך להקריב ולשחרר.
netanel

הודעהעל ידי חרוב » 27 פברואר 2018, 23:36

תכלס נתנאל צודק. נועם, לא באמת נראה לי שאתה רוצה לחשוב שאפשר להשתנות.
אתה יכול להוכיח שאם באמת תפגוש מישהו שהשתנה אז תשתכנע?
תנסה שניה לדמיין, נגיד מפגישים אותך דרך קו הסיוע עם מישהו שהשתנה (שמעתי שהם עושים את זה,אגב) ואתה קובע איתו ופוגש אותו.
מדבר איתו. עושה איתו שיחה ארוכה, הוא מספר לך על כל התלאות שהוא עבר במהלך הטיפול, על המטפלים שהחליף בדרך, על הקשיים שלו לשקם את הקשר שלו עם עצמו ועם אבא ואמא, ולבסוף על איך שפגש את אשתו. אתה מתרשם, אומר לו תודה רבה, וחוזר הביתה.
האם לאחר שיחה כזו, האם תחשוב שאפשר להשתנות? או שעדיין יש בך איזה ספק "אולי כל זה לא אמיתי?"
חרוב

הקודם

חזור אל פורום נטיות הפוכות, פורום הומואים וגייז

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 2 אורחים