פרידה מבן זוג

פורום נטיות הפוכות- למתמודדים עם לבטים לגבי הזהות המינית שלהם והגדרתה.
פורום למתמודדים עם נטיות הפוכות הומוסקסואליות, לטרנסקסואלים וטרנסג'נדרים.

מנהל: netanel

פרידה מבן זוג

הודעהעל ידי ניל » 27 דצמבר 2015, 22:23

אחרי הרבה לבטים החלטתי להיפרד כרגע מהבן זוג שלי. נראה לי כבר לא נכון. משהו במפגש בינינו כבר לא שם. אין את הריגוש שהיה לנו במבט הראשון. סתם נכנסנו ככה כבר לשגרת חיים ועמה ככל שחלף הזמן גם היחסים והאהבה התפוררו כלא היו. מי יודע אולי מראש זה לא היה שם באמת. אולי אף פעם לא אהבנו. הוא מאוד פגוע. לא מפסיק לדבר על אהבה נכזבת. האמת שגם אני פגוע וכואב. אחרי שהיה עם אחרים ואחריו גם אני, לא נותר כבר משהו שמדביק יחד את הקשר למעט זיכרונות משותפים, ארבע קירות ועוד כמה חפצים. הוא אמר שהמשיך הלאה. אני לא כל כך מאמין לו אבל למה שאחזיק את האהבה הזאת בכוח? למה שאהיה זה שתמיד מחזיק בקשר בחוזקה ולא משחרר? נמאס לי להיות לוחם האהבה. האם זאת בכלל אהבה ?
הוא אומר שאהב. אני יודע שאהבתי. אבל איך זה שאחרי זמן זה פשוט שוב נעלם ברוח?
כמה הבטחנו זה לזה, כמה רצינו שזה יחזיק לעד והנה שוב שנינו לבד. הוא כבר מצא מישהו אחר שיחליף אותי ואת זיכרונותינו. מישהו אחר להתבונן בו כשישכב לישון, מישהו אחר להבטיח לו את . אהבתו. להבטיח לו הבטחות של נצח שלא אהבה לעולמים . ליצר לו חלום, להפיח בו תקווה. מישהו אחר להבטיח לו את כל מה שהבטיח לי. ולי כבר נמאס לחפש ולנסות עוד קשר ועוד קשר. לשם מה? למה ?
ניל

Re: פרידה מבן זוג

הודעהעל ידי ניקו » 28 דצמבר 2015, 18:45

שלום ניל!
וואו, זה נשמע שממש הגעת לקצה עם היחסים האלו. אני מניח שזה נדיר שמישהו נמצא ביחסים כאלו ופשוט מגיע להבנה באיזשהו שלב שזה פשוט לא זה! מטורף!
האמת שאף פעם לא היה לי קשר כזה עם אינטימי עם מישהו.. לכן מעניין אותי לשאול אותך, מה פתאום גרם לך להרגיש שזה ממש לא זה (ולא רק איזושהי תחושה חולפת)? מה הצעדים שעשית עכשיו שהבהירו לך שהכיוון נמצא במקום אחר?

בכל אופן, שמח שהגעת למסקנה הזאת! הזדמנות טובה לעשות תפנית חיובית בחיים =]
שיהיה בהצלחה!
ניקו

הודעהעל ידי ניל » 28 דצמבר 2015, 20:54

שלום ניקו.
בגדול אני כבר תקופה מרגיש שהקשר שלי עם הארקס כבר לא משהו. שאין חיבור של ממש. זה התחיל מזה שהרגשתי שהוא שוכב עם. אחרים ומסתיר , אחר כך דיבר איתי על קשר פתוח. יותר . לי ממש לא היה נראה. כנקמה גם אני היה לי סטוץ חד פעמי עם אחר שלא הוביל לשום דבר משם העניינים התגלגלו למריבות והאשמות הדדיות שלא השאירו הרבה טעם לקשר. לפני חושיים שצעתי סיפור ממישהו שעבר כאן וסיפר את סיפורט. כך התגלגלתי לעצת נפש עם אלף שאלות, תסכול על קשר שלא מתקדם לשום מקום וריקנות אין סופית בלב. אני
ניל

הודעהעל ידי ניקו » 29 דצמבר 2015, 00:04

וואי אחי.. מצד אחד הייתי רוצה לומר - מצטער לשמוע. מצד שני, אני באמת חושב שזה אחד הדברים שיעשו לך רק טוב. תלוי איך תמשיך מכאן.

מעניין מה שאתה אומר שקלטת שהוא בוגד בך. לפעמים ברגעי משבר שלי כשניסיתי להתווכח עם המטפל שלי שגם בין הומואים יכול להיות קשר אמיתי ואני לא חייב דווקא לרצות בחורה - הוא אמר לי שוב ושוב ש-100% מההומואים בוגדים. זה נתון מטורף! הוא אמר לי שהוא גם ציין את זה בכמה כנסים שבהם הוא העביר הרצאה בנושא, גם מול הומואים, וכשהוא עשה הצבעה אקראית בין ההומואים - באמת ככה היה הדבר.

מפוסט אחר שלך אני מבין שאתה עדיין צריך את הזמן. בכל אופן, לכל שאלה / התלבטות - אתה מוזמן לגמרי להיעזר בנסיון שלי ושל עוד חברים טובים פה בפורום =]
בהצלחה!
ניקו

הודעהעל ידי יהונתן » 29 דצמבר 2015, 19:31

ניל, זה נשמע כל כך מוכר.
זה כבר קרה לי מספר לא מבוטל של פעמים. נראה לי שאתה מבין למה זה קורה, יחסים פתוחים תמיד מביאים לפרדה. הבעיה היא שברוב מערכות היחסים הגאים שאני מכיר זה איך שהוא מוביל בסוף ליחסים פתוחים. זאת הסיבה שגם אני החלטתי לנסות אולי כיוון קצת שונה.
יהונתן

הודעהעל ידי התחלה חדשה » 29 דצמבר 2015, 23:13

ניל, פרידה מחבר או בן זוג היא גם הזדמנות נפלאה להתחלה חדשה. אפשר להרפות מכל מה שהיה וכפי שנכתב לחשוב על עוד כיוונים בחיים. להרפות מהישן והמוכר ולאמץ חשיבה חדשה. אולי מה שמוצע כאן יכול להוות תחליף עבורך לחשיבה זו? מה אתה אומר?
התחלה חדשה

הודעהעל ידי מנחם » 30 דצמבר 2015, 14:37

אהלן כולם!! מה נשמע?? למרות שאני כבר מרגיש כמו הסדרניק שכבר אין לי ככ כוח לכתוב כאן בפורום כל פעם שאני נכנס לפה שוב אחרי תקופה ארוכה משמח אותי לראות את החברה הפעילים!! באמת כל הכבוד!!(:
אהלן ניל, מה קורה? טוב, אז נתחיל עם תקציר על עצמי...
אני דתי בן 18 וחצי תלמיד כיתה יב. לפני שנתיים הבנתי על עצמי שאני נמשך גם לגברים וגם לנשים.. עם הזמן המשיכה לנשים נעלמה לגמרי ונשארתי רק עם המשיכה לגברים(גם היום)
די מהר הגעתי לפורום פה ובניתי השקפה קטנה על הנושא הזה. לצערי הייתי צעיר מידי בשביל להתחיל טיפול..
כרגע אני אחרי כמה מפגשים בודדים עם מטפל. קשה לי שם מאוד אבל התיאור העיקרי שלי לכול התהליך זה "מדהים!!!"
כרגע, לא אכפת לי אם הטיפול הזה ישנה לי את הנטייה או לא. אני לומד על עצמי ככ הרבה דברים מיוחדים! כמו שאנשים פה תיארו אני לומד דרכי חיים והתנהלות שגויה שהשתרשו ונהפכו לשגרה. אני מבין שתמיד חייתי בתחושה שאני "לא מספיק" ביחס לאחרים.. אם הייתי חושב את זה על עצמי בלטי הטיפול?? בחיים לא!! הייתי בטוח שאני אדם(או נער) עם ביטחון עצמי, כריזמה וכו וכו וכו רק שאני הומו וזה קצת בעיה בשביל בחור דתי.. המטפל עזר ועוזר לי להתבונן בעצמי ולהבין לאט לאט דבר מתוך דבר ולהבין שאני כן כזה!! הרבה מהדברים שנתנאל וניקו אמרו זה דברים שמגלים אחרי שמגלים דברים אחרים על עצמנו, קצת יותר "שטחיים" ואז חודרים יותר לעמוק ומבינים. המטפל שלי לא אומר לי מה לעשות!! הוא גם לא אומר לי להשתנות ולא אומר לי שמי שאני עכשיו הוא לא טוב ושאני צריך להיות מישהו אחר(לא הומו). אלא הוא עוזר לי להבין עם עצמי שהנטיות ההפוכות בי זה דבר שנובע מנקודה שורשית אצלי בנפש. אני אצלו בשביל לגלות את עצמי. ואם יוצאים מנקודת הנחה של מה שאמרתי, אז גם הנטיות ייעלמו ממילא..
אני מסכים עם מי שאומר לך לקפוץ למים! אבל אם תחליט לקחת את הכיוון הזה, זה פשוט לא נראה לי הזמן לקפוץ.. לדעתי עכשיו קח תזמן אבל תהיה בטוח שיום יבוא ותצטרך לקפוץ ולצלול למים העמוקים. לדעתי, אתה לא תתחרט..
תמשיך לעדכן,(:
מנחם
מנחם

הודעהעל ידי ניל » 06 פברואר 2016, 23:58

מנחם, התחלה, יהונתן, ניקו, תודה לכל מה שכתבתם לי. אני מרגיש אחרי חודש וחצי נקי יותר מסתם עוד קשר חולף. נקי יותר ממחשבות על אהבה רגעית וצפייה לבן זוג אוהב. מדויק יותר לעצמי וקשוב יותר למה נכון לי. אני עוד לא מוכן לקפוץ למים כמו שמנחם הציע ואחרים. אני מרגיש שאני צריך עוד זמן לעכל ולברר. יש לי הרבה ספקות בעיקר בגלל מה כל מה שאני שומע מסביב. יש הרבה הפחדות סביב הארגון הזה והרבה אנשים שאומרים על הארגון הזה דברים איומים. מפחיד אותי לנסות סתם ולאבד כוחות נפש שכבר אין לי.
אני לא חושב על זוגיות חדשה כי נראה לי שזה מחזור לאותה חוויה של כל מה שעברתי עד כאן. אני חושב על התחלה חדשה. לעשות משהו אחר בחיים שלי. אולי לנסוע לחול ולעבוד שם אולי לעבור דירה או להחליף עבודה. אני מרגיש שאני חייב להתחדש כעת. סתם להיתקע במקום לא הכיוון.
ניל

הודעהעל ידי מנחם » 07 פברואר 2016, 01:19

ניל, שמח בשבילך שאתה מרגיש יותר נקי ורגוע.. ההרגשה שאתה צריך משו חדש מבורכת לא משנה מאיזה כיוון תסתכל.. אני חוזר על מה שכתבתי לך בשרשור אחר, תתקשר לקו הסיוע אין לך בכלל בכלל מה להפסיד..
אני אישית חושב שדוקא עכשיו זה הזמן שלך לקפוץ למים.. כשאתה מרגיש שאתה צריך משו חדש. והטיפול בהחלט נותן את זה.. מצד שני אני לא ממליץ לבוא עם ספקות מעל הראש.. אז לדעתי תברר קצת אל תחכה שכול הספקות נעלמו כי זה בחיים לא יקרה עד שתהיה בטיפול ותרגיש שינוי.. בקיצור, תאזן בין לבוא מוכן לבין לקפוץ למים.. מעין קפיצה למים אחרי שבנית בסיס קטן בתוכך
בהצלחה בכול מקרה!(:
מנחם
מנחם

הודעהעל ידי פולקע » 09 פברואר 2016, 09:48

ניל, לא רוצה למחזר את מה שכבר כתבו לך האחרים. אתה בדרך הנכונה. כרגע אתה עובר ברור ראשוני. כולם פה עברו אותו. זה מנקה, מחזק ופותח אופק אחר. בהצלחה.
פולקע

הבא

חזור אל פורום נטיות הפוכות, פורום הומואים וגייז

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 0 אורחים