התמודדות בשעות הלילה המאוחרות

דחפים מיניים, שמירת הברית ושמירת הברית. התמכרות לפורנוגרפיה,
אובססיות מיניות והתמכרויות למין.

מנהל: hillel

התמודדות בשעות הלילה המאוחרות

הודעהעל ידי מנדי » 07 אוקטובר 2015, 23:30

בסוף היום זה השעות ההכי קשות שלי. אני אחרי יום ארוך ומפרך. כל מה שבא לי לעשות זה להיכנס למיטה ולהירגע . לפעמים מה שבאמת בא לי זה בכלל ללכת לישון. אבל במקום לישון אני משוטט באינטרנט. אני אומר לעצמי רק עוד אתר אחד. רק חדשות וכלכלה וזהו. ואז זה רק זה ורק זה והשעות עושות את שלהן. בסוף אני גם מגיע לאתרים פחות מוצלחים ופחות צנועים. ואז נופל לבור ללא תחתית לפעמים עד כדי אפיסת כוחות.
זה לא תמיד ככה אבל זה בא לי בתקופות. בקיצור אני מרגיש שזה גדול עליי ובכלל לא כל כך בשליטתי. אני מת להתמודד עם זה טוב יותר אבל לא ממש יודע איך.
אני חושב שזה כל התסכול של היום שפשוט מתנקז לשעות האלה ומכה בי בסוף היום הרצון לזרוק הכל ולהשתחרר ואז אני גם כמובן שוכח את עצמי. שוכח את כל הקושי שהיה לי או המרמור ובורח הכי רחוק שיש. מתנתק מהכל. נכנס למחשב ושוכח מהעולם שלי. מהקשיים. מכל מה שתסכל אותי במשך היום. ושם הכל נראה אפשרי, נעים, מענג....
מנדי

Re: התמודדות בשעות הלילה המאוחרות

הודעהעל ידי isaac » 22 אוקטובר 2015, 09:04

הי מנדי, אין לך מושג כמה שאני מבין אותך..
לשכוח מהעולם, לשכוח מהצרות, לשכוח גם מהתמודדות, מהכל ממש, הכיף שבחרמנות, התחושה שבוערת בעצמות, העונג והכל.
אבל כל זה לא שווה בכלל את הכאב שאחרי ואת חוסר השליטה הזאת, את ההליכה בעולם בלי שום מודעות, שום שליטה, שום חשק וכוח לשום דבר. ההנאה רגעית הכאב הרבה יותר מזה..
תזכור שזה לאט לאט, זה לוקח זמן, התגברת פעם אחת, השתפרת, התגברת עוד פעם, השתפרת עוד, לא כל נפילה ממוטטת, נפילה אחת לא מפילה הכל חזרה לתהום.
תסתכל על הדיון, מה עושים כשלא רואים מוצא, זה יעזור.

בהצלחה
isaac

הודעהעל ידי מנדי » 12 נובמבר 2015, 23:47

isaac , תודה רבה. זה מאוד מחזק אותי מה שאתה כותב. אתה יודע , עכשיו סוף השבוע. בא לי שוב לזרוק הכל. אני מת מעייפות אבל אני לא סוגר את המחשב והולך לישון. אני לא עושה את זה כי בא לי לפרוק את המתח של השבוע. את כל התסכולים.
השבוע כל כך הקפדתי. כל כך לא רציתי ליפול שוב למקומות החשוכים שלי. אבל עכשיו כשהשבוע מסתיים זה שוב מכה בי ושוב איך שהוא ממש בא לי...
תודה שכתבת מה שכתבת. אני מקבל על עצמי לפחות לגבי הערב לסגור הכל וללכת לישון. לא לבזבז זמן מיותר על גלישה שברור שתוביל אותי לאותם מעשים רדודים.
אבל מחר, זה כבר סיפור אחר. מתפלל לאלוקים יתן לי מחר גם עוד כוח להמשיך ולהתמודד.
מנדי

הודעהעל ידי isaac » 13 נובמבר 2015, 00:03

בשמחה אחי היקר! אני כותב לך וגם לי!
כל יום מחד, כל יום מפני עצמו, לא תלוי בנפילות האתמול וצבירת כוחות התנגדות חדשים.
שנזכה, גם אני, גם אתה וכולנו
isaac

הודעהעל ידי מנדי » 15 נובמבר 2015, 23:53

כן, ממש ככה . כל יום מחדש.
אני מרגיש שבכל יום אני אוגר כוחות חדשים.
זהו החלטתי שעד אחרי חנוכה אני לא נופל בברית ויהי מה. אני לא נותן לזה לקרות לי ולא חשוב מה יהיה. אני חושב שרק עם קבלה ועבודה מתמדת יש לי סיכוי להצליח באמת. אני ממש משתדל בכל יום לכתוב דברים ככה להגיע יותר ממוקד להתמודדות הזאת ולא סתם בערך...
אם אתה יכול לכתוב לי מה עוד עוזר לך בהתמודדות אולי משהו מזה אוכל עוד לקחת לעצמי.
אני מרגיש שחסרים לי עוד כלים והמשימה שלקחתי על עצמי קצת גדולה.
מנדי

הודעהעל ידי isaac » 16 נובמבר 2015, 08:48

מנדי, אני כותב לך בלב קצת מעורב כי אני גם בתוך כל הסיפור, אני גם חסר בכלים לתהליך הזה. בגלל זה אני נכנס לפה, לאסוף דברים לשמוע דעות, גם מאנשים שעמוק בפנים, לכל אחד יש מה לחדש.

אני בתקופה האחרונה גם לא רואה כל כך אור ובכל יום נופללבור יותר עמוק מהיום הקודם וזה בעצמו גורם לי להתייאש וליפול עוד אבל כל פעם שאני שובר את זה משהו אצלי בנפש, בלב מתחזק, משתריין ונותן לי עוד יום של נשימה.
בכל התמודדות יש שני סוגי אנשים אלה שלא הצליחו ואלה שהצליחו. משום מה אנו נוטים להעדיף להקשיב לאלה שלא הצליחו כי יש בזה אשליה של חופש, של קלות אבלזה לא נכון, אני מכיר אישית חבר אחד שהצליח, לא יודע איך, הוא גם לא יודע בדיוק לאמר אבל זה כבר נותן בי אמונה ביכולת להצליח.
אני אישית זוכר את המצפון הכבד שיש לי כל פעם אחרי, את הכאב לב, את היאוש וכל יום שנגמר בלי זה בסימן נס וברכה בשבילי.
isaac

הודעהעל ידי isaac » 16 נובמבר 2015, 08:48

מנדי, אני כותב לך בלב קצת מעורב כי אני גם בתוך כל הסיפור, אני גם חסר בכלים לתהליך הזה. בגלל זה אני נכנס לפה, לאסוף דברים לשמוע דעות, גם מאנשים שעמוק בפנים, לכל אחד יש מה לחדש.

אני בתקופה האחרונה גם לא רואה כל כך אור ובכל יום נופללבור יותר עמוק מהיום הקודם וזה בעצמו גורם לי להתייאש וליפול עוד אבל כל פעם שאני שובר את זה משהו אצלי בנפש, בלב מתחזק, משתריין ונותן לי עוד יום של נשימה.
בכל התמודדות יש שני סוגי אנשים אלה שלא הצליחו ואלה שהצליחו. משום מה אנו נוטים להעדיף להקשיב לאלה שלא הצליחו כי יש בזה אשליה של חופש, של קלות אבלזה לא נכון, אני מכיר אישית חבר אחד שהצליח, לא יודע איך, הוא גם לא יודע בדיוק לאמר אבל זה כבר נותן בי אמונה ביכולת להצליח.
אני אישית זוכר את המצפון הכבד שיש לי כל פעם אחרי, את הכאב לב, את היאוש וכל יום שנגמר בלי זה בסימן נס וברכה בשבילי.
isaac

הודעהעל ידי אדיר » 20 נובמבר 2015, 00:37

מנדי, אני ממש מבין אותך.
גם לי יש התמודדויות כאלה דווקא בלילה.
אני משתדל להיות יותר קשוב לעצמי ולא למרוח יותר מדי זמן במחשב.
אחרת הפיתוי גדול מיותר ומאוד קשה להימנע.
אדיר

הודעהעל ידי מנדי » 13 דצמבר 2015, 00:56

לבינתיים אני ממש משתדל לשמור על מה שצריך לשמור. על העניים והברית וגם על המחשבות למרות כל הקושי שיש לי בזה.
אני החלטתי לעשות לעצמי לוז כזה שלמעט מוצ"ש אני נשתדל בשאר השבוע ללכת לישון מוקדם ולקום בשעה טובה יותר. בפרט עכשיו שזה חופש.
מקווה שזה יחזיק.
כי בינתיים אני ממש חורק שיניים.
מנדי

הודעהעל ידי גלבוע » 15 דצמבר 2015, 10:01

מנדי, אני חושב שלכולנו השעות האלה הן הכי קשות. סוף יום ומחשבות של מגיע לי מביאות אותנו לבחירות שגויות. אני חושב שאולי הגיע הזמן לשנות ראש.
גלבוע

הבא

חזור אל דחפים, אובססיות והתמכרויות מיניות

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד