מתחיל ואז מפסיק

דחפים מיניים, שמירת הברית ושמירת הברית. התמכרות לפורנוגרפיה,
אובססיות מיניות והתמכרויות למין.

מנהל: hillel

מתחיל ואז מפסיק

הודעהעל ידי אליקים » 25 דצמבר 2015, 13:15

שלום לכולם, רציתי לשתף במשהו ששמתי לב לארונה לגבי עצמי. אני רואה שהרבה פעמים אני מתנה עם עצמי מראש שאני רק יתחיל ואחכ מיד אפסיק. אז למשך תקופה אני לא נופל. אני רק מתחיל ומפסיק אחרי כמה דקות. ככה אני לא נכשל בהוצאת זרע לבטלה. מבינים?
משהו עוד אימץ בעבר או בהווה את השיטה הזאת? היא שומרת עליי שלא אפול עד הסוף.
אליקים

Re: מתחיל ואז מפסיק

הודעהעל ידי isaac » 27 דצמבר 2015, 09:22

אליקים,
מעניין מה שאתה אומר.. אני פעם נהגתי לנסות את זה אבל ראיתי על עצמי שבלהט העניינים קשה לי עוד יותר להפסיק מאשר לא להתחיל.. בשביל להפסיק באמצע צריך משמעת עצמית באמת עצומה!
אני אישית, ממש לעניות דעתי, חושב שזאת דרך שמועדת לפורענות אבל אם זה עובד לך אז מה טוב?!! שלב שלב, צעד צעד
isaac

הודעהעל ידי חיי » 27 דצמבר 2015, 22:02

אליקים גם אני מצטרף לרשימת הלא ממליצים על השיטה הזאת. נראה לי פחות מוצלח. עדיף כבר שנתב את כוחותיך לאפיקים מוצלחים יותר.
חיי

הודעהעל ידי אביאל » 17 ינואר 2016, 05:34

אליקים, בטח אמרו לך כילד שאסור לשחק עם אש. נכון? ובכן, אליקים, עם היצר הרע לא משחקים. נקודה.
למה לך ללכת על ספק. אולי תצליח ואולי לא. למה לך בכלל להכנס לזה ולגרות את עצמך. לשעתי הגישה הזאת מוטעת מיסודה. עדיף להמנע ובמקום כל זה ללכת בדרך הקדושה. להרבות קדושה, אורה ושמחה.
אביאל

הודעהעל ידי מיכאל » 23 ינואר 2016, 23:32

אליקים, השיטה הזאת היא גרועה ביותר.
אני מציע לך שאת הכוחות שלך תשקיע בלחזק את עצמך. לפרגן, לראות טוב וכו...
להתחיל ולהפסיק זה רק דבר שמעורר יותר תסכול ומרה שחורה.
בקיצור שום טוב לא יצא לך מזה.
חבל לנסות אפילו.
מיכאל

הודעהעל ידי אליקים » 27 מרץ 2016, 15:14

תודה לכל מי שהגיב. בתכלס אתם צודקים אבל ככה אני מרגיע את עצמי. ברור שאני רוצה לנהוג אחרת אבל האם זה כלל אפשרי ?? אני לא מצליח לשמור לאורך זמן וככה זה חצי שמירה . לא עדיף ?
אליקים

הודעהעל ידי isaac » 28 מרץ 2016, 08:16

אליקים,
ההרגעה הזאת היא שקרית, יש משפט שאומר "משביעו רעב מרעיבו שבע" וזה דבר שמטכח גן מדעית בתחום הזה - ככל שאדם מאונן יותר אז הוא ירגיש את הדחף לעיתים קרובות יותר..

פיזית, כמובן שתרגיש את ההרגעה, זה כל העניין של התמיכה, זה האקסטזה, האורגזמה, ומיד אחרי זה הבן אדם נכבה, פיזית, כל ההורמונים יורדים ובגלל זה יש את תחושת הרגיעה..
צריך כל פעם מחדש להחזיק ולאט לאט זה ילך ויפחת.
אני מאמין בלב שלם שזה אפשרי! אפשרי לחיות בלי פורנו ובלי שמירת הברית! זה לאט יהיה פשוט למי שכבר בפנים אבל בלי ספק זה אפשרי
isaac

הודעהעל ידי אליקים » 28 מרץ 2016, 21:47

לא יודע, אתה אומר שזה לא אמיתי וכו... אבל עובדה שזה מרגיע אותי. אז אולי זה עדיף?
בלי זה אז אין לי כלום. זה עשוי להיות רק יותר גרוע. מבין ?
אליקים

הודעהעל ידי isaac » 28 מרץ 2016, 22:51

אתה עצמך אומר, זה רק חצי שמירה! זה רק מרגיע אותך כי זה מה שחרמנות גורמת, היא יוצרת מצב שבו היא חייבת את הגירוי על מנת להירגע, אבל זה לא מה שאנחנו אמורים לרצות, נראה לי. אני לפחות לא שואף להגיע למקום בו כל פעם מחדש זה מלחמה, אני לאט לאט רוצה שזה יבוא לי טבעי, שגם כשזה יצוף אז אדע לנתב את זה..

עם יד הלב, השיטה שלך מובילה אותך למקום שאתה רוצה או שהיא פשוט משתיקה את הסערה בינתיים?
אני יודע לאמר על עצמי שהשיטה שלך רק הייתה מדהימה את הסערה ולא גורמת לי להתמודד באמת כמו שצריך מול הבעיה.. אולי אצלך זה אחרת, אבל עלינו להיות כנים עם עצמנו
isaac

הודעהעל ידי אדיר » 04 אפריל 2016, 17:01

אליקים , נשמע לי רעיון גרוע ולא אפקטיבי בכלל.
אדיר

הבא

חזור אל דחפים, אובססיות והתמכרויות מיניות

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד