תחילת השובבים

דחפים מיניים, שמירת הברית ושמירת הברית. התמכרות לפורנוגרפיה,
אובססיות מיניות והתמכרויות למין.

מנהל: hillel

תחילת השובבים

הודעהעל ידי חיי » 27 דצמבר 2015, 22:01

זהו השבוע אנחנו מתחילים שוב את השובבים . אלו השבועות שבהם אנחנו מתחילים לקרוא בתורה את פרשת שמות. זמן סגולי של שמירת הברית. זמן להתחזקות ולמידה ביתר שאת. זמן של הקרבת ה'. אני מאחל לעצמי שבתקופה הזאת אצליח לאורכה לשמור על הברית ולנצל את הימים האלה להתעלות ולהתחזקות. אני כמובן מצרף גם לברכה שלי את כול חברי הפורום היקרים.
חיי

Re: תחילת השובבים

הודעהעל ידי hillel » 27 דצמבר 2015, 22:05

שלום חיי,
אני מצטרף לברכה שלך,
אפשר אולי להעלות לפורם מקורות שקשורים לשמירת הברית דווקא בתקופה זו, וכך כולם ביחד יתחזקו.
hillel

הודעהעל ידי גלבוע » 29 דצמבר 2015, 01:22

חבל מאוד שאין לי מוטיבציה וכוח רצון כמוכם. גם לי בא לזרוק את מה שהיה ולנסות שוב מחדש.
משום מה אני לא מצליח לרומם את עצמי מהמשבצת שבה אני נמצא כרגע וזה מאוד מבאס אותי :x
גלבוע

הודעהעל ידי hillel » 29 דצמבר 2015, 21:49

גלבוע היקר,
אני מבין את הקושי והכאב שאתה מרגיש שאתה לא מצליח להתקדם, אבל אני רק רוצה להפנות את תשומת ליבך, לרצון שכן קיים בך... "לזרוק את מה שהיה ולנסות שוב מחדש".
גם אם כרגע אתה לא מצליח לממש אותו, שים לב מה באמת אתה רוצה...
תחשוב על זה קצת ותנסה לראות את הצד הטוב שברצון הזה (גם בלי ההצלחה), זה יכול לפתוח פתח גדול....
hillel

הודעהעל ידי isaac » 29 דצמבר 2015, 22:22

גלבוע,
אני לא אומר שזה המצב אבל שווה לפעמים לשאול את עצמנו באמת בצורה אובייקטיבית, מה המצב שלנו, איפה אנחנו עומדים, מה אנחנו מרגישים ורוצים וכו'

אני אגיד לך למה.. אני לאחרונה שמתי לב שבגלל שאני עמוק בתוך הבוץ כבר מלא מלא זמן אז נוצרה בי איזה מחשבה וראייה כאילו אני כזה, הייתי מסכן, עצוב, מתוסכל, באמת ועם כל הסיבות המוצדקות להיות ככה. אבל עם הזמן שמתי לב שאני גם הרבה פעמים רואה את עצמי ככה מתוך הרגל ולפעמים שם לב שאני עצוב לא כי יש לי סיבה להיות עצוב אלא בגלל שאני לא מכיר אחרת, לפעמים הכרחתי את עצמי לאמר שאני תקוע וששום דבר לא זז בגלל שזה היה לי מוזר לאמר בקול רם שיש שינוי, שמשהו מתקדם, שיש מצב שבאמת אצליח...

אני לא אומר שזה המצב אצלך, סתם נקודה למחשבה, גם לך וגם לנ..
isaac

הודעהעל ידי התחלה חדשה » 02 ינואר 2016, 19:40

גלבוע, אין יאוש כלל.
השובבים זה זמן נפלא להתחלה חדשה.
בכל שבוע זה עוד קומה.
אל תכנס ליאוש.
היה חזק!
התחלה חדשה

חזור אל דחפים, אובססיות והתמכרויות מיניות

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד