מציל אותי כל יום

דחפים מיניים, שמירת הברית ושמירת הברית. התמכרות לפורנוגרפיה,
אובססיות מיניות והתמכרויות למין.

מנהל: hillel

מציל אותי כל יום

הודעהעל ידי isaac » 15 ינואר 2016, 10:47

אם כבר יאקי העלה שיר של ישי ריבו..

"איכשהו בסוף, יהיה רק טוב,
הנה מוכנים העננים,
לשוב לשטוף הכל
איכשהו בסבך, נגלה לי שביל אור
והוא מושך אותי, חצי בעל כורחי,
מציל אותי כל יום"

שיר שמעודד אותי קצת בתקופה האחרונה.
בסוף יהיה טוב, והטוב שיהיה בסוף ישטוף את כל מה שהיה ונהיה כמו חדשים! האמת שלנו שבשמה אנחנו מתמודדים מול כל היא מושכת אותנו לעבר הטוב הזה שעוד יגיע גם חצי בעל כורחנו!

בעז"ה כולנו עוד נגיע לסוף הזה!
isaac

Re: מציל אותי כל יום

הודעהעל ידי מתבגר » 17 ינואר 2016, 01:18

וואיי, הלוואי.
אני כל כך רחוק מיזה, מטונף ומרגיש מגעיל עם עצמי. אני מת להיות בטוב. להיות שמח ופשו יותר. רוב הזמן אני בכלל בדיכאון.
מתבגר

הודעהעל ידי אביאל » 17 ינואר 2016, 05:30

קדושה, קדושה אני מבקש.
מתבגר, צריך לבקש....
כל יום מחדש.
אל תתייאש. במקום להתייאש, תבקש ותמצא הרבה כוח ותקווה. אוהבים אותך כולם. ;)
אביאל

הודעהעל ידי חיי » 31 ינואר 2016, 12:21

יצחק, ענק!!!!!!!
מתחבר מאוד. מרגיש דומה. בכל יום אני ניצל קצת. במקביל עם הרבה מאוד עזרה מלמעלה אני מתקדם.
חיי

הודעהעל ידי מנדי » 14 פברואר 2016, 23:48

יצחק, זה כל כך נכון מה שאתה כותב ומשום מה דווקא היום כל כך קשה לי שאני מרגיש על סף נפילה. מיואש בלי כוחות ככה. אני צריך חיזוק דחוף מישהו או משהו שירים אותי טפח מהרצפה.
מנדי

הודעהעל ידי isaac » 15 פברואר 2016, 07:39

מנדי!
מצטער שלא הייתי פה בשבילך אתמול!

חשוב לזכור שזה כל פעם קצת! תשמח בעצם העובדה שהיה לך את המאבק הזה האם ליפול או לא! זאת כבר התקדמות ענקית! ממצב של אובדן שליטה למצב שיש לך כוח בידיים להיאבק, גם אם נפלת זה לא משנה, נאבקת! זה סימון דרך בשלבים אל ההמשך!
אשריך! כולנו כאן איתך תמיד!
isaac

הודעהעל ידי מנדי » 15 פברואר 2016, 23:17

יצחק, תודה רבה !
כיף לדעת שאני לא לבד ושזה לא לחינם. אתמול היה לי ממש קשה. ממש נאבקתי עם עצמי. הרגשתי מה זה מלחמה. אמרתי לעצמי אתה לא עושה את זה ולא חשוב מה יהיה. אמרתי לעצמי תהיה חזק. אמרתי לעצמי דברי תוכחה קשים. הרגשתי שאם אני לא יעמוד על עצמי בקלות אני יפול שוב לאותם מחשבות ודברים. הרגשתי שעוד רגע אני כבר שם. היצר ממש השתגע והרגשתי שאני כבר בדרך לנפילה. האמת שהתחלתי להסתכל אבל אז אמרתי אני אשמע מוזיקה או משהו ואלך לישון. הרגשתי רע שהסתכלתי כי אני יודע שעוד פעם הפכתי את הרצונות שלי למין. שכל המחשבה שלי היא שם. בבוקר אמרתי שאסלח לעצמי על מה שהיה שאסתכל בחיוב על המצב אבל בפועל אני מרגיש שנפלתי. נכשלתי. כמעט כל השובבים שמרתי והנה נפלתי שוב.
מנדי

הודעהעל ידי isaac » 16 פברואר 2016, 00:03

הצלחת לשמור כמעט כל השובבים?!?! וואו! הלוואי!!!
תקשיב! אתה באמת בסדר, ממש ממש בסדר, אין לך על מה להלקות את עצמך! נפלת, אין מה להכחיש ולאמר שזה לא קרה, אבל זה לא הדבר היחיד שקרה, חוץ מזה שנפלת, גם נאבקת, השתדלת, עמדת מול הניסיון העצום הזה! התוצאה היא לא הדבר היחיד שמשנה! התוצאה משפיעה והתחושה של הפספוס עוד קיימת אבל לא רק היא!

אני לא נאיבי לאמר שזאת לא באמת נפילה ולייפות את הדבריפ בדרך כזאת או אחרת, אבל אני מציאותי ואומר - תסתכל על כל השאר! מה עם זה? עם האיתנות? המלחמה? השליטה (גם אם היא רגעית)?
isaac

חזור אל דחפים, אובססיות והתמכרויות מיניות

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 2 אורחים