כוחות מנוגדים

דחפים מיניים, שמירת הברית ושמירת הברית. התמכרות לפורנוגרפיה,
אובססיות מיניות והתמכרויות למין.

מנהל: hillel

כוחות מנוגדים

הודעהעל ידי דרור » 17 נובמבר 2016, 22:14

אחד וקודם כול אני רוצה . אני מתמודד עם שאלות לגבי הרצון שלי , בבירור מה אני רוצה , ומה מניע אותי לרצות .
כלומר אני קודם עוצר את מירוץ החיים , את הטירוף הזה שמושך אותי לכאן ולשם , שמונע ממני להגיע ולחיות בחיבור עם הרצון הפנימי שבחיים שלי .
א' יש לי מניע בחיים , מניע להיות , להיות מה שאני , לחיות את מי שאני . זה מניע החיים שלי . הוא נברא מכוח הבריא , אותו כוח שברא את העולם , את השמים ואת הארץ , את הכוכבים ,השמש והירח , וכדור הארץ וכל החיים בו .
זה אותו כוח שברא אותי , הוא כוח הבריאה , ומה הוא כוח זה ?
בכוח הבריאה יש חיים , ובחיים יש רצונות , למה יש לי רצונות כיצור חיי ? כי בלי רצון לא הייתי יכול להתקים.
עכשיו הייותי קיים , מתוקף הייותי קיים אני בהוויה ממשיך להתקיים ,
וזה מעיין כלל ראשון ; מה שקיים ממשיך את הקיום שלו .
ב' בירור מהותי כנברא ף;ף: כוח החיים ששלי , מורכב ,משוכלל ומורכב מגורמים עליונים וזה דבר ברור , היות הנשמה נמצאת בגוף ,והגוף מתנהל עם נפש .
אז יש בי נשמה ,נפש וגוף . ובהכרח שכל חלק הוא בגדר כוח שדורש ממני להתקיים, והקיום מתחלק לכמה מישורים הנ"ל {ויש קיום ברור לגוף , וקיום שברור ליודעי דבר על נפש ונשמה} , ויש אמת בקיום ויש הופעה ותוקף בכוחו של הנברא לפעול את רצונותיו .
אז מתוקף היותם קיימים הם רוצים להתקיים ולהיות .
כוח חיים שמוכרח מתוקף היותו להופיע ,להתקיים ולהתגלות .
כול זה מהלך ראשוני ..
מהלך שני שישנו גם , כוח שני , כוח מנוגד , כמו בגרעין החומר , שמורכב ממטען 'חיובי ושלילי' , כוח שני מתנגד לכוח הראשון , ומעצם קיומו של הכוח הראשון מתקיים כוח שני .
[ וזה חוק ורצון ה''בורא''(כוח ראשיתי קדמון ונשגב) שיש גם העדר החיים , ויש העדר החיות , וזה פירושו מוות] .
אז יש כוח חיים , ויש העדר כוח , ונקרא לו כוח-מתנגד , והוא חלק מהקיום,וחלקו נועד לקיים את הכוח הראשון . ושני הכוחות האילו באים זה כנגד זה . ומוכרחים להיות מתוקף היותם .
אנחנו נקרעים בין החיים ובין המוות , כמו שנאמר בתורה, מפי הבורא :
"ראה נתתי לפניך היום, את-החיים ואת-הטוב, ואת-המוות, ואת-הרע"
"העידותי בכם היום, את-השמיים ואת-הארץ--החיים והמוות נתתי לפניך, הברכה והקללה; ובחרת, בחיים--למען תחיה, אתה וזרעך. "
עד עכשיו אני מברר את הכוח של הרצון , וקודם נגשתי לברר את קיומו ומטרתו{מה מניע אותי , או מה גורם לי לרצות }
מהלך שני לברר מה ראוי לי לרצות . או בעצם לברר מה הם הכוחות שבי שברצוני לגלות ולהחיות במציאות . מקווה שירדתם לסוף דעתי ,. אני ממשיך מהלך גדול של בחירת החיים והשאיפות שלי, המסע הוא חיי. משתף אותכם מיתוך הכרה בגורלנו המאוחד . . .
דרור

Re: כוחות מנוגדים

הודעהעל ידי חיי » 25 נובמבר 2016, 00:17

אהלן אחי,
מה קורה?
אתה כותב ממש יפה.
ספר קצת על עצמך גיל ומה עושה...
נדמה לי שלא ראיתי אותך כאן בעבר.
אתה חדש, נכון ?
חיי

הודעהעל ידי דרור » 25 נובמבר 2016, 14:14

תודה חיי :)

אני כתבתי שתי הודעות נושא בקבוצה של נטיה הפוכה , אתה מוזמן להציץ שם ולהגיב .. וגם אשמח לשמוע על תובנות שלך בקשר לדברים שכתבתי
דרור

הודעהעל ידי חיי » 28 ינואר 2017, 19:18

חחח..... דרור, זה פורום של סטרייטים.
אתה יכול לכתוב כאן חופשי אבל נדמה לי שמי שכותב כאן הוא יותר מתכוון לקטע הרגיל ולא למה שיש לך.
אני לא בטוח שזה אותו דבר. אולי שנינו מתמודדים עם דחפים אבל הדחפים של שנינו הם מאוד שונים. בסופו של דבר חתונה במקרה שלי מאוד יכול לעזור. במקרה שלך פחות..
חיי

חזור אל דחפים, אובססיות והתמכרויות מיניות

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד