מצאתי פתרון!

דחפים מיניים, שמירת הברית ושמירת הברית. התמכרות לפורנוגרפיה,
אובססיות מיניות והתמכרויות למין.

מנהל: hillel

מצאתי פתרון!

הודעהעל ידי אוראל » 16 ינואר 2017, 13:05

שלום לכולם!

במשך תקופה ארוכה חיפשתי פתרון למצוקה שלי. טיפול של כמעט שנתיים, אותו התחלתי זמן קצר אחרי החתונה, השאיר אותי נקי כחצי שנה לכל היותר, ואז צללתי שוב לתוך ים הנפילות, ההסתרה וההכחשה למשך כמה שנים טובות.

לפני כמעט שלוש שנים, הגעתי לאתר "שמור עיניך" והחלטתי להשתמש בכל הכלים המוצעים שם. הייתי די מיואש. האמנתי שאני כבר מכיר את כל הכלים לצאת מזה, אבל שום דבר לא יוכל לעזור לי לאורך זמן. פתחתי "יומן מסע" והצטרפתי לקבוצות ובשלב מאוחר יותר גם של SA. מהיום שהצטרפתי אני נקי, במשך כמעט שלוש שנים שלימות - פרק זמן שכבר התייאשתי לגמרי מלחלום עליו. פגשתי גם חברים נוספים, לעיתים עם סיפורים קשים משלי, שהצליחו להישאר נקיים במשך שנים
אוראל

Re: מצאתי פתרון!

הודעהעל ידי חיי » 28 ינואר 2017, 19:21

אח שלי, שמח שמצאת שמה את הישועה שלך. אך לדעתי זה ממש לא פתרון. זה דרך לדחוק את הקץ. איך אומרים בצעדים, פעם מכור תמיד מכור. אני למשל לא מכור. אני בוחר ליפול לפעמים ברגעים של יאוש לדברים אסורים ואז מתאפס על עצמי וממשיך הלאה בחיי. זה שאני שקוע ובתוך זה כל היום. בלי קשר, ניסיתי גם אני ללכת לשם. אישית ממש לא התחברתי. ולצערי פגשתי אנשים ששנים הולכים לצעדים ולא התקדמו מילימטר. כך זה שלא מעודד במיוחד.
אישית מה שמאוד עובד אצלי זה התוכנית של "מתחברים מחדש" . זו תכנית לעבודה אישית בלי קבוצות וחפירות של אנשים אחרים. ממליץ לך לנסות.
חיי

חזור אל דחפים, אובססיות והתמכרויות מיניות

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד