אובדן שליטה

דחפים מיניים, שמירת הברית ושמירת הברית. התמכרות לפורנוגרפיה,
אובססיות מיניות והתמכרויות למין.

מנהל: hillel

אובדן שליטה

הודעהעל ידי חיי » 13 יוני 2012, 16:17

בימים האחרונים אני נמצא ברגעים הקשים של הלבד. לא מזמן היה לי יום הולדת ואני מרגיש איך שחיי עוברים. אומנם אני צעיר והכל.. אבל עדיין אני מרגיש את השנים חולפות וההתמודדות הזאת עם הברית נשארת די אותו הדבר. נכון שזה לא באותו המינון והכל אבל עדיין זה נמצא וזה מצליח בכל פעם להפיל אותי לשם מחדש.. זה כאילו קורה פתעום בצורה מפתיעה . הרי רק לפני כמה ימים הבטחתי לעצמי שזה לא יקרה לי יותר. שמה שלא יהיה אני לא יאונן שאני אשמור על עצמי לפחות בקטע הזה . אבל לצערי, זה שוב פעם מפיל אותי לשם מחדש . אני ממש מרגיש שכבר איבדתי את יכולת השליטה שלי על זה . במיוחד ברגעים שאני לבד. ברגעים האלה אני כאילו נמצא בשליטה. אין אף אחד שמזיז אותי מעצמי ואין אף אחד שיכול על אמת להפיל אותי אבל איך שהוא גם שם אני מאבד את זה ונופל חזק. שוב אותם אתרים ושוב אותם מקומות מטונפים שביקרתי בהם בעבר.
חיי

Re: אובדן שליטה

הודעהעל ידי נחי » 14 יוני 2012, 22:05

"אך זו בושה שיש מצב
בו הזמן זוחל כצב
בזמן שכל או רוב הזמן
אתה בוכה איך רץ הזמן " מאת דוקטור התחכמות :).

הרב וולבה קרא להם "ימי אהבה , השנאה והיאוש"

אני לא חושב שיש פה מישהו שניכנס לפורם שלא מכיר אותם:( או :) אם אתה מרגיש, זה טוב, סימן שאתה חיי ;
נחי

הודעהעל ידי חיי » 20 יוני 2012, 23:06

מה זה אומר אהבה ושנאה ? אתה יכול לפרט ?
חיי

הודעהעל ידי נחי » 29 יוני 2012, 17:48

ימי אהבה ,השנאה והיאוש

הם בעצם התקופות הטובות והרעות שלנו .
הזמנים הטובים מתאפיינים במצב רוח טוב , חשק ומוטיבציה וכו'
והרעים בדיוק ההפך .

אני מזמין אותך לקרא מהספר שלו בעצמו ,הנקרא 'עלי שור' כרך ראשון .

שם הרב מסביר שזה מצב קבוע שמגיע לאדם בכלל ולבחור הישיבה בפרט .
שהדרך להתמודד אם מצבים אלו, היא באמצעות הגדלת הטוב ובכך צימצום הימים הרעים .
+ הידיע מראש , שעצם ה"ידיע" עוזרת לנו להיות יותר סבלנים לימי השנאה .
והאפשרות להכין את עצמנו עוד בימים הטובים (יותר חדשנות וחיות במשימות היומיומיות ..)
ומיתוך שליטה בימי הטוב - הטוב יתרבה והרע יוקטן .

תבונות שלי : להתחדש באמצעות קבלת החלטות חדשות, לקבל על עצמנו עבודות אישיות לשיפור עצמי , + >עזרה ושותפות לזולת .
ימי אהבה > באמצעות אהבה , לאנשים מסביב ובעיקר לעצמי , ) לפרגן לעצמים ,,, ליפגש עם הרגשות והתחושות שעברו עלי , לתת לעצמי חיבוק :) להפסיק להיות כולכךביקורתי ודרשני .

אני אומר שיכול והימים האלו מתבטאים באהבה ושנאה עצמית , בטח שהיאוש הוא עצמי ...

סוף: "אם נשכח את גדולתנו, אנו שוכחים את עצמנו" .
"התשובה הראשית שישוב האדם אל עצמו"
מפי אי"ה זצ"ל
ולסיום:
"לב טוב" כולל הכול ! )
נחי

הודעהעל ידי חיי » 30 יוני 2012, 20:40

לי אין ימים כאלה וכאלה, אצלי זה מתהפך בדקות.
יש יום ככה ופתאום וופ הכל הופך לשחור וקשה עד אני לא מצליח לצאת מזה רק אם אני מאונן ונרגע לי .אני לא מבין את הקטע הזה עם הימים, זה לא נראה לי משקף את המצב שלי בכלל.
חיי

הודעהעל ידי נחי » 30 יוני 2012, 21:12

אם אני מבין -אז יכול לעבור עליך יום ממש אחלה ואז פתאום במכה הכול מתהפך (?).

אם זה המצב אז כנראה תצטרך עזרה יותר רצינית ...

אבל תזכור "לב טוב" כוללל את כול המידות הטובות !
ואני מאמין שיש לך כזה ;) אז תמשיך איתנו ותמשיך לנסות להגיע למקום שלך! )

חולים עליך :D
נחי

הודעהעל ידי חיי » 02 יולי 2012, 19:16

וואי , תודה נתי. אני ממש שמח על ההודעה שלך.
אני מרגיש שאתה ממש ממלא אותי בתקוות חדשות.
אתה כותב על לב טוב ואני מרגיש שהלב שלי מלוכלך ומטונף. אני לא מרגיש שיש בי טוב . אני מרגיש אפס מאופס וכלום.. הנפילות האלה גומרות אותי ואוכלות אותי מבפנים. אני לא מרגיש שאני אנושי בכלל. מה אני יכול לעשות עם זה . אני מרגיש שאני כלום ואז כמובן רק נופל עמוק יותר וחזק עוד יותר. אני יודע שאולי אתה לא יכול ממש לעזור לי והכל אבל אני מרגיש שאני חייב לפרוק את זה כאן. לשתף... וכמובן חוץ מכאן אין לי עם מי. כל מי שרק ידע על זה בטח יחשוב שאני איזה חולה נפש ואיזה חלאת אדם. אני לא יכול לפתוח את זה , רק כאן.
מה אני עושה עם זה ? איך אני מתחבר אל עצמי , אל משהו שמעבר לעצם הלכלוך הזה והזוהמה הזאת שכולאת אותי מבפנים ולא נותנת לי מנוחת נפש פנימית ?
חיי

הודעהעל ידי נחי » 03 יולי 2012, 18:38

"מציאות מורכבת" מורכבת מטוב ורע, שאלה איפה האמת ?
האם כול המציאות היא באמת כפי שאתה מתאר .. ?~!

אני חושב ש:
אנחנו יותר מיידי ביקורתיים כלפי עצמנו ואנחנו עושים חלוקה של "הכול או כלום"וזה מביא אותנו לידי "חוסר באמונה" וייאוש
והייאוש מפיל אותנו עוד יותר.

גם אני שמח לקרא את הודעותך ותגובתך ,וכיף לשמוע שאני עוזר :) .
נחי

הודעהעל ידי נחי » 03 יולי 2012, 19:07

מה שחסר לנו הוא הסתכלות בעין פנימית , מבעד לקליפות העוטפות אותנו .לחדור אל מרחבי הנשמה , שהיא כול כולה טהורה וזכה , מלאה בשאיפות קדוש עד אין קץ, להתקשר בקישורי חיבה אל אבינו מלכנו ,אל מקור הטוב , ערגה לטוב המוחלט . וכול הבכייה היא מאותו החיסרון.

תאמת להגיד לך שאני לא עייף - | לגמרי ; עייף, שבור ורצוץ , אבל אם כול זה,אני מרשה לעצמי לחייך . סה"כ אם כול ה"חוסר הצלחה שלי" אני עדין מנסה, עדין לא מפסיק לרצות !
יש בחיים עליות וירידות ,משעולים וודאיות ועדין הם חיים! הם חיי! אז אני לא שיא ההצלחה , אז יצא שלא הצלחתי לעשות דבר בחיים שלי כמו שצריך , או שהצלחתי לעשות הכול מאפן! ממש הצלחה ) אבל גם באלו שברי-חיי , אני מבסוט, כי הם החיים שלי ! ואני מבסוט עליהם )
אני בטוח למרות כול זה, שיש גם דברים שהצלחתי בחיים , קשה לי לשים את האצבע ,אבל יש !

עכשיו קשה צריך לעבור שלבים,צריך להתמודד, להיות יותר עצמי, יותר לדאוג לחיים שלי, לצאת מאחזקת ההורים ולהתחיל לנהל את החיים הפרטיים – לקחת אחריות ושליטה .
זה קשה, איך עושים את זה בכלל ?

הינה אני שוב על הרצפה ושוב קם ושוב נופל וקם ונופל יותר עמוק
ועדין "לא מוותר,כי אני לא מהחנונים ,לא מוותר -לא פוחד מהסיכונים " ; )
לא מוותר- כי הם החיים שלי !

אם ההצלחה שלי נמדדת בנפילות ותקומות אז אני שמח : ) כי עכשיו בדיוק קמתי פעם אחת יותר משנפלתי !
ושוב אני מצליח מחדש לגייס מעצמי את הכוחות להתרומם ולהמשיך ללכת לקראת המטרה הנכספה .

יש לי גם מקום להניח שיש אנשים שעזרתי להם איפשהו בחיים , שאני
משמעותי עבורם , להורים לאחים לחברים ,לאנשים בפורם; ).. לעם ישראל : )
אז זה עוד נקודה שעוזרת לי ..
[קשה לי לראות את זה ,אבל אני יודע שהיום אני טיפה יותר קרוב למטרה מאתמול ; ]

(( "להתחבר אל עצמי" = להכיר את עצמנו > להכיר לערך העצמיות שלנו ))
נחי

חזור אל דחפים, אובססיות והתמכרויות מיניות

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד