שמירת הברית אצל הבעל

דחפים מיניים, שמירת הברית ושמירת הברית. התמכרות לפורנוגרפיה,
אובססיות מיניות והתמכרויות למין.

מנהל: hillel

שמירת הברית אצל הבעל

הודעהעל ידי קטקט » 04 אוקטובר 2012, 10:07

שלום
אני אישה נשואה דתייה וצריכה עזרה בנושא שמירת הברית של בעלי
השבוע התעוררתי במהלך הלילה פעמיים וגיליתי שבעלי עסוק לידי במיטה. הוא לא הגיע לידי פורקן כי הפרעתי לו כביכול מתוך שינה. הוא אינו יודע שראיתי את הנעשה.
אני לא בטוחה שהוא מבין את חומרת העניין כי הוא לא נמצא באותו שלב שלי בדת. הוא גם חוזר בתשובה אבל מתקדם לאט יותר.
אני רוצה לדבר איתו על הנושא אבל חשוב לי לא לפגוע בו ואני גם למען האמת נורא נבוכה מהעניין
חשוב לי לומר שכאישתו אני לא מחסירה ממנו דבר וגם לא אדחה אותו באמצע הלילה אם יהיה לו צורך בי, אבל הוא לא עשה זאת והעדיף את עצמו.
אני אובדת עצות ואשמח להכוונה.
קטקט

Re: שמירת הברית אצל הבעל

הודעהעל ידי מיכאל » 08 אוקטובר 2012, 22:57

הי, ערב טוב!
כל הגבוד לך שאת פונה לעזרה לפני שאת רצה לדבר איתו על זה. את צריכה להבין לשגברים יש צרכים שלא תמיד אישה יכולה לספק אותם וזה לא בהכרח קשור אליך. את אומרת שאתם חוזרים בתשובה , נכון ? בני כמה אתם ? זה יכול לעזור לי לעזור לכם קצת יותר.
בגדול אני חושב שכל אחד יודע שזה אסור וכו'.. לפעמים הדף גדול מאוד יותר מעצם המחשבה שאסור. תראי את זה כמו לשון הרע, כולם יודעים שאסור לדבר לשון הרע אבל עדיין כולם מדברים. לשון הרע זה מאוד חמור , זה כאילו שופך דמים. אבל בכל זאת יש רגע כזה בחיים שבא לנו להגיד איזה משהו צהוב על השני , לספר איזה משהו מעניין שהופך את השני לפחות מוצלח מאיתנו וככה לרגע אנחנו מרגישים יותר שווים . זה לא אומר שאנחנו לא רוצים לדבר לשון הרע. ברור שאנחנו רוצים להמנע , אבל לפעמים זה פשוט גדול יותר מאיתנו . לפעמים אין לנו את הכלים להתמודד עם לשון הרע בצורה הנכונה ואז מה לעשות אנחנו כל הזמן נופלים בזה.
אני כותב לך את זה ככה כי מאוד חשוב שתביני מה עובר על בעליך רגע לפני שאת רצה לדבר איתו. את חייבת להבין את המקום שלו כדי באמת לעזור לו ממקום אמיתי ובונה.
תראי, אני מציע שתכתבי קצת יותר רקע . כמו גילאים וכן עיסוק בגדול. אם יש לו רקע ישיבתי או לא וכו.. דברים כללים וגם תכתבי כמה זמן אתם נשואים . זה מאוד יכול עזור לי להבין את התמונה. אני אנסה לעזור לך מניסיוני בתחום אולי זה יכול לעזור לכם.

מחכה לתשובתייך..
שבוע טוב ומבורך.
מיכאל

חזור אל דחפים, אובססיות והתמכרויות מיניות

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד