מצב נואש

דחפים מיניים, שמירת הברית ושמירת הברית. התמכרות לפורנוגרפיה,
אובססיות מיניות והתמכרויות למין.

מנהל: hillel

מצב נואש

הודעהעל ידי פינחס » 23 פברואר 2012, 15:59

זה כבר לא קורה רק באינטרנט אלא גם אם אני רואה סרט או אפילו רק ספר שיש בו איזה הזכרה של הנושא הזה מיד הגוף נדלק. זה מגיע למצב שאני מגיע הביתה ומיד הולך לקרוא את הספרים האלו. זה ממש זמין ואין מה לעשות נגד זה. זה או ספרים, או סרטים או אינטרנט. זו מלחמה מכל הכיוונים. איך אפשר לנצח???
פינחס

Re: מצב נואש

הודעהעל ידי דניאל » 23 פברואר 2012, 18:21

אהלן פינחס.

ברוכים הבאים .

אולי תספר קצת על הסדר היום של . זה בטח יעזור קצת לחברי הפורום לתת לך קצת כיווני חשיבה.
וגם אם תוכל לפרט קצת יותר כמה זמן זה כבר ככה ומה ניסית לעשות עם זה בניינתיים.

מחכה לשתובותך...
דניאל.
דניאל

הודעהעל ידי פינחס » 23 פברואר 2012, 20:41

אני כבר חי ככה יותר משנה. אבל הסדר יום שלי די קבוע כי אני לומד בישיבה, זה עדיין לא עוזר כי גם בישיבה יש לחבר שלי פלאפון עם אינטרנט אלחוטי שזה גורם לי בקלות להתפתות. כשאני מגיע הביתה יש גם את הבעיה של הספרים והמחשב של החבר, אבל על זה אני יותר שומר על עצמי: אני שם את הספרים במקום שממש קשה להגיע אליו ואז עד שאני מצליח להגיע, יש לי הרבה זמן ומאמץ לחשוב על מה שאני עושה. אבל בישיבה הפלאפון ממש זמין וקשה מאוד להתמודד נגד זה. למרות שזה קורה בעיקר בשעות הערב המאוחרות שאז אני לפעמים מצליח להכריח את עצמי ללכת לישון מוקדם ואז כבר אין לי כוח להתעורר. (זה רעיון טוב, אבל הוא לא תמיד עוזר כי לפעמים היצר לא נותן לך לישון). אשמח לתגובות זה מאור מאוד יעזור לי ויחזק אותי!
פינחס

הודעהעל ידי פינחס » 23 פברואר 2012, 20:42

נ.ב. אפילו העזתי וסיפרתי על כך להורים שלי אבל מאז זה הדרדר יותר ואין לי אומץ להודיע על כך עוד פעם.
פינחס

הודעהעל ידי פינחס » 23 פברואר 2012, 23:01

אני חייב תגובות. זה דבר מאוד מחזק לשתף אחרים בקשיים שלך. תענו לי!!!!!!!!!
פינחס

הודעהעל ידי נחי » 24 פברואר 2012, 10:36

דברת על זה עם החברה מקו הסיוע ? > אולי הם יוכלו לתת לך כיוון .

זה קשה סתם כך לתת למשהו עצות והדרכה בלי שאתה יודע מה הרקע שלו ואיפה הוא נמצא .

אמרת שאתה לומד בישבה , בן כמה אתה? איזה סוג של ישיבה <? איך אתה מנצל את החלק ביום הפנויי שלך ?

בהצלוחה ושבת שלום
נחי

הודעהעל ידי פינחס » 25 פברואר 2012, 23:49

אני בן 16, ישיבה תיכונית רגילה. באמת משעמם לי לא מעט אבל אני נופל בעיקר בשעות הערב המאוחרות שאז אני בכל מקרה יכול ללכת לישון אלא שהיצר מפתה אותי. חוץ מזה, אין לי אומץ לדבר על זה ממש ולכן אני בודק כל הזמן אם הצ'אט זמין כי בצ'אט יותר קל לי לדבר על זה, אבל הוא אף פעם לא זמין.
פינחס

הודעהעל ידי נחי » 26 פברואר 2012, 23:22

אני שוב ממליץ לך לעשות מאמץ וכן להתקשר לקו..
ואולי לנסות לדבר על הבעיה עם אחד הרבנים מהישיבה .

בקשר ללילה , זה באמת קשה ,תאמת גם אצלי זה הזמן קשה ,הכי קשה !
אפשר אולי לקרא את כול הקטע של קריאת שמע על המיטה, ואולי אפילו לרשום לעצמך איזה
השתפכות נפש, ופרקי מחשבה וכוונה .

ובעיקר לחשוב מחשבות טובות (בעיקרעל עצמך) ורצון לשיפור כללי ,,וכבר נהיה טוב:)

אז לילה טוב .
נחי

Reיש תקווה

הודעהעל ידי מיכאל » 27 פברואר 2012, 12:26

לפינחס, אני מאוד מזדהה עם מה שכתב לך נתי. אני חושב שהוא בחור חכם ומבין לעניינך. אני מצטרף להמלצה להתקשר לקו הסיוע ולדבוק באחד הסייעים שיעזרו לך לעבור תהליך לאורך זמן. עם קו הסיוע תוכל לתפוס לך פרטנר לתהליך שיחד איתו תוכל לעבור תהליך בצורה יותר רציפה עם מעקב מתמיד. אל תפחד מלהתקשר ואל תהסס בכל מקרה השיחה היא אנונימית לחלוטין ולא דורשת ממך להזדהות בשם או בפרטים מזההים.
;)
מיכאל

הודעהעל ידי חיי » 26 אפריל 2012, 12:42

פינחס , התוכל בבקשה לספר קצת יותר על עצמך. כלומר בן כמה אתה ומה אתה עושה בחיים?

אני מניסיוני מצאתי שכשהמין הופך להיות מרכז החיים שלי כל דבר קטן מיד מדליק אותי וכל דבר שאני חושב עליו מיד הופך אצלי לפנטזיה מינית. אבל כאשר אני בחיים שלי ממלא את יעודי ואת יומי בעשיה אחרת. מחפש לעצמי תחום עניין שאני רוצה להתקדם בו ומשקיע בו את כל מרצי . מימילא הפנטזיה המינית נהייית פחות דומיננטית בחיי ופחות ופחות תופסת מקום בעולמי ובמחשבותיי.

איך זה אצלכם ?
חיי

הבא

חזור אל דחפים, אובססיות והתמכרויות מיניות

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד