בעלי לא מפסיק...אני חסרת אונים

דחפים מיניים, שמירת הברית ושמירת הברית. התמכרות לפורנוגרפיה,
אובססיות מיניות והתמכרויות למין.

מנהל: hillel

בעלי לא מפסיק...אני חסרת אונים

הודעהעל ידי יעלי » 05 מרץ 2013, 16:50

שלום לכולם אני חדשה בפורום ואני משוועת לעצת נפש..כי ניסיתי כ"כ הרבה דברים..
אני נשואה כבר 5 שנים עם 2 ילדים מקסימים. מההתחלה היו קשיים אך אני התייחסתי אליהם כקשיים רגילים שכל בני זוג יעבור אותם והאמנתי שעם רצון הכל יהיה טוב, היו לנו עליות וירידות כל הזמן, אנחנו זוג שאם מסתכלים עלינו מבחוץ או אפילו כל המכרים שלנו רואים אותנו כמו כפפה ליד,שנינו פעילים,מצליחים,מוקפים חברים,אוהבים ואהובים, כביכול,"חיצונית" הכל בסדר,אבל בפנים כ"כ לא...
בשנה הראשונה זה התחיל שגיליתי בחשבונות אשראי חיוביים לא ברורים וכשהתחלתי לנהל את החשבון המשותף שלנו ולהכנס לעינינים הבנתי שמשהו לא בסדר.שאלתי אותו באופן הכי פשוט מה זה והוא הסביר לי אך לא אמר אמת אבל אני האמנתי לו. בכלל לא חשבתי. כשזה חזר שוב ושוב החלטתי לבדוק בעצמי את החיובים בכל מיני דרכים שמצאתי ואז גיליתי,בנוסף ביום כיפור אני הייתי בהריון הראשון והחלטתי ליסוע לאמא שלי והוא היה אמור להיות בביהכנ"ס במקום מגוריו כרווק, הוא עבד עד מאוחר אותו יום(איש קבע)והיה מאוד מתוסכל מזה שלא יספיק ליסוע,אז החליט להישאר בלית ברירה ביישוב. בסוף אותו החודש קיבלתי שוב חיובי אשראי ובדקתי ואז התברר לי שכמה מהחיובים היו ביום כיפור עצמו,החלטתי לבדוק באינטרנט,בהיסטוריה וכו ולא האמנתי. מסתבר שהוא היה בבית,היה במחשב ושכר סרטים חלקם פורנוגרפיים.
נשברתי,בכיתי, צעקתי..מה לא.הרגשתי שאני בסרט רע. חיכיתי שיחזור מהצבא כי לא רציתי לדבר איתו בטלפון. ישבנו לדבר בכיתי וסיפרתי לו הכל, אחרי שניסיתי להוציא את זה ממנו. הוא בסוף הודה. עם כל הכעס שהיה,חיבקתי אותו ואמרתי לו שאני רוצה לעזור לו ושאם הוא הגיע למצב כזה שביום כיפור הוא כ"כ נפל הוא כנראה במשבר עמוק והוא צריך עזרה.הוא היה מיואש בטירוף,בכה ואמר שהוא לא מסוגל לדבר עם אף אחד.אמרתי לו שאני אברר טלפונים וביקשתי ממנו שלא יפסיק לדבר איתי על זה.כמובן נשגם דיברנו האם זה קשור אליי, אם הוא לא מסופק אם הוא לא נמשך לא אוהב. הוא אמר לי שלא, שזה בעקבות הקשיים שיש בזוגיות, העומס בצבא, הריחוק ממהורים,משבר שהוא עובר.(חיי האישות שלנו טובים,אני מאוד פתוחה אליו,מרגישה שהוא אוהב את המראה שלי,נמשך,נהנה כשאנחנו ביחד)
עשיתי טלפונים, קבלתי עצות,דברתי איתו המון. הוא היה מותש מזה היום במבט לאחור אני יודעת שלא היה בו כוחות נפש ורצון ואמונה.היה רק בי. במקום שהוא יתקשר לרב ויצעק הצילו או יתכתב בפורום..משו..אני עשיתי את זה,לא ישנתי לילות שלמים.
זה המשיך והמשיך. ואיכשהו כל טיפול או ניסיון להיפגש עם דמות מקצועית לא הצליח.
גיליתי תמונה במחשב יום אחד בו הוא מצלם את איבר המין שלו(סליחה,אני כותבת ובוכה)
גיליתי בפנקס הצבאי שלו מספרי טלפון של "עיסוי טנטרה"התקשרתי בעצמי והבנתי מה זה.
גילתי סמסים עם נשים שאני לא מכירה בחיים שלו.
גיליתי סראטונים ותמונות פורנוגרפיות במחשב.
גיליתי בהיסטוריה גלישה באתרי סקס.חיובים קבועים באשראי.
גיליתי שהוא פתח לו חשבון בפייבוק בשם בדוי עם תמונה שאני צילמתי אותו בחוף הים באחד מהטיולים שלנו ובחשבון הוא מתעניין בדברים בסגנון..אפילו פעם בדקתי בחשבונות אשראי שלו כרווק וראיתי בכמה את אותם חיובים..
בכל הפעמים האלו דיברתי איתו הוא הודה וביקש שאקח את האשראי,וזה המשיך,שאחסום את המחשב והוא פרץ את זה מה לא ובכיתי וניסיתי לאהוב יותר, להבין לא לשפוט.אמרתי לו אם הקב"ה סולח ומאמין בשינוי איך אני יכולה שלא. והוא אמר לי תודה והעריך וביקש לא לדבר איתו על זה ושהוא מבטיח שזה יפסיק. וכל פעם כשהייתי צריכה לטבול במקווה והיינו יחד הוא אמר לי שהוא כבר אחרי זה וזה הפסיק לחלוטין.והאמנתי לו ונתתי לו את כל כולי.שלחתי אותו לרב עם מכתב בו כתוב ה-כ-ל. והוא הסכים אחרי שכנועים ללכת ולתת לרב לקרוא את המכתב ולקבל עצה.והלך
לאחרונה(לפני שבועיים)גיליתי בפייסבוק שוב את כתובתץ המייל שלו בחשבון עם שם בדוי אחר(את הקודם הוא סגר בזמנו לידי) הפעם ללא תמונה שלו אך עם התעניינות ויצירת קשרי חברות עם בנות כמובן לא מהשבט שלו...
החלטתי לחכות לערב בו אנחנו באווירה פתוחה ונעימה ואפילו לטבול במקווה ולהיות מוכנה להיות איתו ואז לדבר אפילו במיטה. והוא הודה ואמר שזה היה מזמן(כשבפייסבוק היה תאריך של שבוע לפני)בעקבות השיחה היה קשה הוא תמיד נרדם כשקשה לו א"א הייתי מראה רצון להיות יחד ואז הוא היה מתעורר.מאז עבר שבוע ולא היינו יחד אבל אנ י מתנהלת איתו כרגיל אין כעס וריבים והוא מנסה להתקרב ולהיות איתי ואני לא מסוגלת ואני מרגישה מצד אחד רע ופוגעת ומצד שני שאני גם לא נותת לעצמי להיפגע שוב וזה קצת מנחם אותי..נכנסתי שוב לפייסבוק שלו כדי לדעת אם העובדה שקשה לי להיות איתו גרמה לא למחוק הכל או להפסיק וראיתי שלא.
מיואשת, מבולבלת, מרגישה מרומית ופגועה, לא יודעת מה לעשות ודואגת לעתיד שלנו, של הילדים שלנו, מפחדת כ"כ. והלוואי שמישהו יוכל להבין,לתת עצה או לספר לי אם גם הוא היה שם כנשוי ואם יש דרך.
תודה. רק לכתוב זה קצת נחמה.
יעלי

Re: בעלי לא מפסיק...אני חסרת אונים

הודעהעל ידי 31382831 » 07 מרץ 2013, 18:42

אני עוברת עכשיו משהו דומה.... מאוד מבינה לליבך.
גם אני נשואה עם ילדים.
זה פשוט נורא.
לדעתי אצלי זה קצת יותר קיצוני, כי גיליתי על מפגשים אמיתיים.
מחזקת אותך.
31382831

הודעהעל ידי נחי » 07 מרץ 2013, 21:35

ואוו . איזה מצב לא פשוט .
את ממש נהדרת , הלוואי עלי אחת כמוך :)

אני מבין שבכללי הוא לא סגור על עצמו, כאילו ביום כיפור ?! בעלך צריך איפוס רציני ! אבל סה"כ מי אני שיבקר אותו . גם הנפילות שלי הם דיי גדולות ואם אנשים סביבו היו יודעים לאיזה אתרים אני נכנס , הייתי מתאבד .. ועל זה אמר רבי יוחנן לתלמידו לפני מותו יהי מורא שמים עליכם כמורא בשר ודם . כי כשאדם עובר עברה ..וכו' . . לצערי אני עדין לא נשוי . אבל כשאני שומע על מקרים כאלה , אני אומר ב"ה שאני לא, כי כנראה הייתי בדיוק כזה ... : ( ואז מי יודע ...

בכול אופן , כדי שיהיה מישהו מחוץ לקשר שתוכלי לדבר איתו על זה. והוא יוכל לייעץ לך. מישהו שאת מעריכה ויש לו קישורים לבעיות כגון בעיותייך . זה העצה שלי .

אולי גם לך יש עצות בשבילי ? ) רווק הדוק בן 24, )
נחי

הודעהעל ידי חיי » 08 מרץ 2013, 12:04

שלום אישה יקקרה.

זה נשמע לגמרי לא קל כל מה שסיפרת. הוא מכור מינית קשה מאוד. וכמכור הוא לא יכול להיות בשליטה על מעשיו. עם כל ההבטחות בעולם , כל זה , פשוט גדול עליו.
את חייבת לפנות לעזרה מקצועית. אולי גם להתייעץ עם עצת נפש בקו הסיוע. את חייבת להציב לו אולטימטום. להגיד לו במפורש שיבחר כי ככה את לא מוכנה להמשיך....

תקראי כאן על התמכרות , זה מאוד מאוד יעזור לך להבין.

בהצלחה רבה,
תהי חזקה.
חיי

Re: תודה לכולם על ההבנה..

הודעהעל ידי יעלי » 09 מרץ 2013, 20:33

פניתי הרבה לאנשי מקצוע ואפילו הלכתי בעצמי לטיפול פסיכולוגי לנפש, לחזק ולהעצים את הכוחות שלי כדי שהסיפור הזה יהיה באמת שלו לבד..
קשה לי כי אני רואה אותנו כזוג,כמשהו אחד,אנחנו הורים לילדים ואני מאמינה שיש לזה כוח שלילי.אז איך אפשר לנתק את עצמי כ"כ ממנו. ומה זאת אומרת להציב אולטימטום, להתגרש?לא מסוגלת לצעד הזה,נראה לי לא שייך אלי.
במקביל אנחנו חיים ביחד והוא כל הזמן מראה לי שהוא רוצה בי, להיות איתי וזה ממש קשה לי כי אני מצד אחד לא רוצה להפגע יותר ולתת לו את עצמי ומצד שני אני גם לא רוצה לפגוע בו בכך שאני מתחמקת ומסרבת..אולי זה מעצים את הבעיה?
יעלי

הודעהעל ידי חיי » 09 מרץ 2013, 23:51

זה בטוח רק מסבך את זה יותר. את חייבת להחליט מה נכון וחשוב לך. קודם כל זה לא נשמע שהבעיה המרכזית אצלך.
עד שלא תניחי את הקלפים על השולחן ותשמיעי בפניו דעה ברורה בנושא . את הרצונות שלך הברורים הוא ימשיך לגלוש ולעשות את מה שהוא עושה. את חייבת להבין הוא חולה . יש לו את מחלת ההתמכרות. הוא צריך עזרה מקצועית. את לבד לא יכולה לעזור לו , לא משנה מה שלא תעשי זה לא ישתנה. הוא חייב לפנות בעצמו לאיש מקצוע ש מ ב י ן בנושא הזה. יש הרבה אנשי מקצוע אבל יש רק מעט מאוד אנשי מקצוע שמבינים בנושא הספציפי הזה. את חייבת למצוא גורם מתאים.
קודם כל תחליטי עם עצמך מה את רוצה לעשות ואח"כ אולי תרימי את הטלפון לעצת נפש . יש שם הרבה אנשים טובים שמאוד יכולים לעזור ולחשוב ביחד איתך איך להתקדם.
חיי

הודעהעל ידי יעלי » 10 מרץ 2013, 11:24

הי, אני מרגישה שאין גרוע יותר או פחות כי לכולם זה מחלה..אני איתך במצוקה שלך, ואם תרצי לשתף עוד ולשמוע על דברים שעזרו לי אשמח לעזור. תודה על החיזוק
יעלי

הודעהעל ידי נחי » 11 מרץ 2013, 21:21

רשמתי 'כ-מ-ו-ך' והאתר החליף את המילה ל " עצת נפש" ..
נחי

הודעהעל ידי חיי » 30 מרץ 2013, 22:15

יעלי, עזבי אותך מהאתר כ- מ-ו-ך. הם לא יעזרו לך בגרוש. אותי ועוד הרבה רק סיבכו יותר. זה לא קשור בכלל. מדוע שלא תפני לקו הסיוע או משהו. ראיתי שיש גם קבוצות לצכורים. חשבת על זה גם??
חיי

חזור אל דחפים, אובססיות והתמכרויות מיניות

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד