הטיפול

דחפים מיניים, שמירת הברית ושמירת הברית. התמכרות לפורנוגרפיה,
אובססיות מיניות והתמכרויות למין.

מנהל: hillel

הטיפול

הודעהעל ידי amiel » 11 מאי 2013, 15:00

אהלן,
קראתי קצת פה באתר כל מיני דברים שאנשים כותבים... אני לא במצב הזה. לצערי הרב אני מאונן אחת לשבועיים שלושה... וגם זה יותר מדי. אני מנסה להפסיק אבל לא מצליח... מרגיש שתמיד צבוא הנפילה ושאין לזה סוף...!
יש לי כמה שאלות.בנושא:
1. האם יש לזה סוף? גם כשחתונה לא נראית באופק?
2. כשמדברים על "אנשי מקצוע" ו"טיפול" למה מתכוונים? איזה סוג של טיפול? ומי זה הטנשי מקצוע האלה?
3. האם עדיף לקיים יחסים עם החברה על פני שמירת הברית? מה היחס לזה? התחושה שלי היא שאוננות היא שיא השפל ושעדיף לעשות אצ זה כמו שצריך עם אישה...(אהבה וכו')
אגב אני מבין ללב כל החברה האמיצים שכותבים פה ואני יכול להגיד שאני מאוד מעריך את הכנות שלכם.
amiel

Re: הטיפול

הודעהעל ידי חיי » 18 מאי 2013, 21:05

הי, שלום עמיאל . ברוך הבא לפורום .

תמיד כיף לראות כאן פנים חדשות.

אתה שואל שאלות טובות. אני לא בטוח יכול לענות על כולם אבל אני אנסה בכל זאת . אתה יודע, נראה לי שכל הקטע הזה עם שמירת הברית הוא יותר רחב ממחשה או מעשה. זה קונצפט ורעיון כזה היכולת לחיות בחיבור עצמי ובשליטה. במקום להיות נשלט ע"י הדחף המיני היכולת לשלוט עליו ולהיות עם ידך על העליונה. לכן השאלה של האם עדיף שמירת הברית או חברה , נראה לי שמפספס את הנקודה. מפספס את הרעיון של שמירת הברית. זה לא רק לא לאוננן זה דרך חיים. אתה יודע אני נמצא בקשר עם קו הסיוע ויש להם תוכנית שקוראים לזה מתחברים מחדש. שמעת על זה ? אם לא , שווה לך לברר על זה פרטים דרך קו הסיוע. זה נראה לי תוכנית שמאוד יכול לסייע לך להתקדם. זה משהו כזה לכל יום בחיים . גם בהתמודדות היום יומית עם הברית אבל גם לחיים בריאים באופן כללי. כך שאם שאלת על חתונה . אתה כבר מבין שזה לא העניין. כמובן שזה הכיוון של כולנו להתחתן ולהקים משפחה והכל . אבל זה לא פתרון להתמודדות עם הברית. זה שאתה מאונן מלמד על פזאת חיים שלך . על המקום שלך בעולם. אני לא יכול לפרט יותר מזה אבל נראה לי שקו הסיוע תוכל לקבל הכוונה מדוייקת יותר לכל הנושא. האם יצא לך לדבר איתם טלפונית ?

לגבי טיפול, נראה לי שיש שני סוגי התמודדויות . כאלה שאפשר לעבוד עליהם לבד בלי עזרה מקצועית בהכוונת קו הסיוע ויש מצבים קשים יותר שצריך טיפול וליווי של אנשי מקצוע.אני לא יכול לומר לך איזה קטגוריה אתה משום שאתה לא ממש פרטת מה הבעיה שאיתה אתה מתמודד. אם תרצה לפרט קצת על עצמך אולי אוכל לסייע לך יותר מניסיון החיים שלי.
חיי

חזור אל דחפים, אובססיות והתמכרויות מיניות

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד