נפילה באינטרנט

פרום בנושאי התמכרות לגלישה לאינטרנט, ליוטיוב ולמייל.
התמכרות לפסייבוק, לטוויטר, לפלאפון, לאייפון ולפאלפון החכם.

נפילה באינטרנט

הודעהעל ידי chesed2015 » 11 אוקטובר 2012, 11:19

אני חושב שבדרך כלל שנופלים באינטרנט בחומרים פרונוגרפיים אם נשים לב ההרגשה שלנו היא של באסה או אחרי כישלון מסוים טסט מבחן או ריב עם חברים ובעצם הנפילה היא הרצון לפיצוי אחרי התחושת באסה של בכישלון או חוסר אונים או רצון לקבל תחושת שיאהבו אותנו אנחנו הולכים וגולשים , ככל שהתמכרות יותר גבוהה אולי צריכים לבדוק עד כמה אנחנו מקבילים תחושת אהבה מהורים שלנו ללא תנאי עד כמה אני מרגיש פתוח עם חברים שלי ועד כמה אני מתנהג בצורה אותנטית היום יש כ"כ הרבה פיתויים לכן צריך לתפוס את עצמנו שנייה לפני שהמחשבה הזאת קוראת ופשוט לעשות משהו אחר :D
chesed2015

Re: נפילה באינטרנט

הודעהעל ידי אליקים » 11 אוקטובר 2012, 11:59

לא הבנתי מה זה קשור לזה. אתה יכול בבקשה להסביר שוב?
אליקים

Re: נפילה באינטרנט

הודעהעל ידי chesed2015 » 11 אוקטובר 2012, 17:10

כוונתי הייתה כך האדם תמיד שואף שיהיה לו טוב וירגיש עונג מסוים , בד"כ כשאנו מרגישים ככישלונות של החיים לא מוצלחים משהו ירד עלינו ואנחנו לא יודעים להכיל את זה ולענות לאותו האדם ולעצמנו הנטייה היא הד"כ אחרי זה היא פיצוי או אכילת יתר או גם גלישה באינטרנט כמובן שזה לא נוסחה הנפש בהרבה יותר מורכבת לכן תמיד בתחבולת תעשה לך מלחמה להימנע מהטריגר עצמו להכין את עצמי כדי לא ליפול לא חוכמה לבוא ב2בוקר וליפול אלא פשוט אולי ללכת לחבר ואם נפגעתי אז איך אני יוצא מהעמדה הזאת של הבאסה כמה שיותר מהר
chesed2015

חזור אל התמכרות לאינטרנט ולגלישה בסמרטפון

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד