פחד מקשר אינטימי

פורום לגברים ונערים נפגעי תקיפה מינית

מנהל: עודד

פחד מקשר אינטימי

הודעהעל ידי גבריאל » 05 ינואר 2013, 18:18

טוב שיש פורום כזה לחבר'ה שעברו דברים דומים כמוני. אני מרגיש מאוד בודד בסיפור הזה וטוב לדעת שיש עוד אנשים שעברו דברים דומים. משהו בסגנון צרת רבים חצי נחמה. אני יודע שאולי תחשבו שזה קצת אכזרי והכל אבל זה מחמם את הלב לדעת שאתה לא לגמרי לבד בכל הסיפור הזה.
זה קרה לי בגיל צעיר יחסית שהיתי בן 12 . בביה"ס מישהו עשה לי משהו מאוד לא נעים. אני לא נהנה לספר על זה אז אני חסוך כאן בפרטים. אני גם די ערפליתי לעצמי את מה שעברתי. אני מקווה שזה נורמאלי. לא נוח לי לחשוב על זה ככה ולהזכר בכל מה שעברתי. אני מאוד מעוניין להמשיך הלאה. במשך השנים הכל התנהל די כרגיל. לא הרגשתי שום שוני. אני חושב שאולי הורי ידעו אבל גם הם העדיפו להדחיק את זה ולחשוב שהכל בסדר. אני כבר היום בן 24 אחרי צבא והכל אבל לא מצליח לנהל קשר עם בחורות. אני ממש רוצה והכל אבל כשזה מגיע לזה אני נמנע מקשר רומנטי. יש לי פחד נוראי מקרבה. אני מפחד מאינטימיות איתה . אני מתאבן בקשרים ואיך שהוא הבחורה קולטת שמשהו לא בסדר ואז מנתקת את הקשר. זה נשמע למישהו כאן מוכר ? אתם חושבים שזה קשור אחד לשני ? אני כרגע די תקוע בכל הסיפור הזה
גבריאל

Re: פחד מקשר אינטימי

הודעהעל ידי עודד » 13 ינואר 2013, 17:46

בס"ד
גבריאל היקר שלום נשמע לי מוכר מאוד עברתי תקיפה מינית בגיל 10 והדחקתי את זה לאורך שנים כשהרגשתי קושי גדול חלקתי עם חבר ופניתי לעזרה מקצועית היום אחרי הטיפול אני מאחורי זה הצלחתי לבנות קשר מדהים עם אישתי ולתפקד מצויין בכל המישורים ממליץ לך ליצור קשר עם קו התמיכה של עצת נפש מדובר בקו דיסקרטי אין צורך להזדהות שם תוכל לקבל תמיכה וחום והפניה למטפלים עם הרבה ניסיון בתקיפה מינית שרק יקחו אותך קדימה הקו פועל בימים שני רביעי חמישי בין 8-11 בלילה בטלפון 02-6541899 אשמח אם תעדכן מה מתקדם בהצלחה !!!
עודד

הודעהעל ידי גבריאל » 16 ינואר 2013, 13:01

אני לא בשל לפנות כרגע לשם. האם תוכל לסייע לי גם מהפורום ?
גבריאל

הודעהעל ידי עודד » 20 ינואר 2013, 14:02

אשמח לעמוד לרשותך תמיד ככל שאוכל אף על פי כן אני חושב שכדאי לך לשקול פניה לקו הסיוע אתה מתקשר ממספר חבום אינך נדרש להזדהות בצד השני של הקו סייעים חמים מנוסים שכל רצונם לקדם אותך ולסייע מה דעתך ? תמיד לרשותך עודד
עודד

הודעהעל ידי גבריאל » 25 יולי 2013, 20:38

עודד,

מזמן לא נכנסתי לכאן. אני מת להתקדם אבל לא יודע כל כך איך. עבר כבר יותר מחצי שנה מאז שכתבתי לך אבל אני עדיין תקוע שם .

מה אתה מציע לי לעשות עכשיו ?
גבריאל

הודעהעל ידי גבריאל » 29 נובמבר 2016, 19:24

עודד?
אתה עוד מנהל פעיל או ירדת למחתרת
גבריאל

חזור אל תקיפה מינית

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד