ערב יום הזכרון לשואה ולגבורה...

פורום לגברים ונערים נפגעי תקיפה מינית

מנהל: עודד

ערב יום הזכרון לשואה ולגבורה...

הודעהעל ידי lior » 27 אפריל 2014, 14:35

יש ימים שקשה להתמודד עם הכאב,אבל אני עושה את זה.
לפעמים צפים זיכרונות,וקשה שלא לבכות.
הבנתי כמה דברים בחודשים האחרונים.....אחד השלבים שקשה לעשות,להשלים ולקבל זה את זה שהחיים אף פעם לא יהיו כמו פעם.
שהחיים שלך אף פעם לא יהיו כמו של כולם יותר,הם לא רגילים,ועם כמה שכואב צריך להמשיך לחיות,לחלום,לשאוף...לעשות.
לשנה הזאתי היו לי תכנונים מכאן ועד אין סוף....מה שקרה בפועל זה מה שהיה צריך לקרות כנראה.
התחלתי ישיבה,לא הלך,גם שנת שירות,איך שהוא בעבודה לא פשוטה שרדתי,אנשים עוזבים,חדשים באים,מטפלים מאכזבים.
מציאות כואבת....אבל דבר אחד בטוח החיים ממשיכים.
מחר מתחיל התחלה חדשה.
עם כל התיק,התסומונות שיש לי,הפוסט טראומה,הכאב...אבל יותר מהכול הכוח,והרצון והאמונה בחיים אחרים ובטוב.

היום ערב יום השואה,מרד גטו וורשה היה בימים אלה,וגם אנחנו מציינים את הכאב הנורא,מצטמררים איתו,כואבים אם כל אלה שנספו...
בגלל אכזריות של אנשים. בגלל רוע בלתי נתפס שקיים בעולם הזה.
בתור בן אדם שסבל הרבה מאנשים אחרים,אני לא מפסיק להאמין,אם כמה שקשה להכיל את הכאב,גם של יום כזה...
של עובדות שלא נתפסות בהגיון אנושי.
ממשיכים לחיות,לבנות,לשקם,להחיות....היום הזה עם כל הכאב שבו מעורר בי השראה.
אנשים כלכך גיבורים ששרדו,הקימו חיים,מדינה,ארץ,כלכלה,תורה...וכ'ו.
וזה מזכיר לי שגם אני יכול...כי אני בטוח ב100% שהם עברו דברים פי כמה וכמה קשים ממני.
ואם להם היה את הכוח גם לי יש...הריי החיים לא מעמידים אותנו בדברים שאנחנו לא יכולים להתמודד איתם.
בהצלחה לכם,תאמינו בעצמכם,תאמינו בעצמכם כמו שהייתם רוצים שאחרים יאמינו בכם.
בסופו של דבר זה החיים שלכם והחיים שלכם הם של כולם,אנשים זקוקים לכם לעולם לא תדעו מה אתם עשויים
לחולל בזכות מי שאתם.

יימח שימם של הגרמנים הנאצים וכל האנטישמים שבעולם.
של כל אדם שדוגל ברוע,מייצר רוע ומחריב חיים בעולם הזה.
של כל האנסים והרוצחים.

תזכרו שלנו יש מטרה,להצליח בחיים שלנו,להגשים את עצמנו,ולהפוך את העולם הזה למקום טוב יותר.
להוכיח לכל מי שניסה להפיל אותנו ולכל מי שלא מאמין בנו.
שאנחנו מוצלחים,מצליחים ויכולים לכל.
lior

Re: ערב יום הזכרון לשואה ולגבורה...

הודעהעל ידי lior » 17 אפריל 2015, 16:07

עברה שנה מאז היום שבו זה נכתב,גם השנה יום השואה היה יום כואב ומחזק באותה מידה.
אפשר לצמוח מכאב...והשנה צמחתי גם מהכאב האישי שלי.
אתמול נפגשתי עם המטפל,אחרי שבימים האחרונים חופשת בין הזמנים לא עשתה לי כלכך טוב,והרבה דברים צפו.
ברוך ה' אני כבר יודע יותר להתמודד ולא להתפעל, ובאמת היום בזכות התורה הקדושה,אני נמצא במקום אחר בחיים שלי.
אמנם באיזה שהוא אופן הכאב שמבקר מידי פעם נשאר אותו כאב טהור ושורף שלא מאפשר לישון,ומוריד דמעות,ומעורר מחשבות קשות.
אבל מה שיפה זה שהוא מבקר ועוזב,גם אחרי יומיים שלוש,מה שיפה זה שאפשר לבחור אם לתת לו להשתלט עלייך,אפשר לבחור אם לחפור בו,
או להעסיק את עצמך,אפשר לבחור אם להתעצם ממנו או לפול עמוק למטה....
מפעם לפעם אני יותר חזק מהכאב,אני כבר שולט בו הרבה יותר ברוך ה',האמונה והקדוש ברוך הוא אפשרו לי לגלות בעצמי את הכוח והאמונה שהולידו יכולת
ומציאות שבה אני לא תלוי בכאב,אני תלוי בה' יתברך והשליטה בחיים שלי נתונה על פי הבחירות שלי.
וזה,זה פשוט נפלא.
תמיד במצבים קשים הזכרתי לעצמי את אותם שורדים של השואה האכזרית האנשים האמיצים שבחרו בחיים בהתמודדות בלהקים משפחה,ארץ,המשכיות בכל תחומי החיים.
וזה אפשרי,לא צריך ללמוד לחיות עם הכאב אפשר ללמוד לחיות בלעדיו ולהתמודד אתו כשהוא מבקר,ועם הזמן מנסיון הוא מבקר פחות.
ואפשר להיוולד מחדש לפתוח דף חדש ולצעוד קדימה הלאה.
יותר מאפשר זה מותר זו זכות, ופשוט צריך לעשות את זה....אחרת למה אנחנו פה בעולם הזה,צריך להתאמץ.
ובסוף רואים בחוש,''יגעת ומצאת תאמין''. בהצלחה לכולם בהתמודדות שנשמע בשורות טובות.
lior

חזור אל תקיפה מינית

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד