האם כדאי להתחתן?

פורום נטיות הפוכות- למתמודדים עם לבטים לגבי הזהות המינית שלהם והגדרתה.
פורום למתמודדים עם נטיות הפוכות הומוסקסואליות, לטרנסקסואלים וטרנסג'נדרים.

מנהל: netanel

Re: האם כדאי להתחתן?

הודעהעל ידי ידידות » 01 אוגוסט 2018, 00:11

טוב, אז אני עדיין נהנה מהשינוי. ולגבי הנטייה ההומוסקסואלית שהיתה בעבר, כיום היא משעממת אותי.
לדעתי לא צריך כל הזמן לרוץ ולחפש את "המשיכה לנשים". הנטייה לא ניתנת לבחירה, מימוש הנטיה דווקא כן ניתן לבחירה. בסה"כ מתחתנים עם אשה אחת וזה מספיק. :lol: יש מי שמצליח לשנות יותר יש מי שמצליח לשנות פחות כל אחד כפי יכולתו. בסה"כ לא מקבלים בסוף ציון. מדובר על איכות חיים. והעצמה אישית.
אני התחלתי את השינוי כגיי חילוני, וכיום אני סטרייט דתי. אני מאוד נהנה מהדת, סה"כ חיי הקהילה בחברה החרדית הם מספקים מבחינה רוחנית. והאמונה בקב"ה מחזקת ונותנת תעצומות נפש.
לעניות דעתי כל אחד צריך לבחור לעצמו את דרכו. ולעשות את מה שהוא רואה לנכון.

ידידות

האמת תהיה נעדרת...
ידידות

הודעהעל ידי ידידות » 13 ספטמבר 2018, 23:38

שנה טובה.

כרגע קבלתי הצעה להכיר אשה אלמנה דתיה בת 40, אני קרוב ל 48 אני די מתלבט בגלל המשקעים של שנינו.
בעניין הנטיה שהיתה לי בעבר. היא נעלמה כמעט לגמרי, כבר לא עושה לי כלום. פשוט משעממת אותי.
גמר חתימה טובה.

ידידות
ידידות

הודעהעל ידי אוהד » 02 אוקטובר 2018, 13:31

אחי היקר,
איך עברו לך החגים??
תדע לך שמדי פעם אני חושב עליך. והאמת נכנסתי לכאן לראות אם משהו התקדם אצלך בעניין הזוגי. אני זוכר שתקופה יצאת עם שתיים במקביל. אני מבין שזה לא התקדם עם אף אחת מהן. מה ההתכווננות הבאה שלך ? אחי אין על חיי זוגיות. הייתי מת לעזור לך להתקדם ואולי להציע לך מישהי. אולי אחת מהחברות של אשתי. באסה שאנחנו מוגבלים בחוגי הפורום אך בחור איכותי שכמוך אין שום סיבה בעולם שלא תמצא אישה.
אוהד

הודעהעל ידי ידידות » 09 אוקטובר 2018, 20:08

אהד.

תודה, בעניין 2 הנשים שיצאתי איתם. הראשונה פוטרה מעבודתה ולא עונה לי לטלפון משום שהתאכזבה ממני בגלל התיסבוכים האובסיסיבים שלה(כל הזמן חושבת שמדברים עליה מאחורי הגב, שטיפת ידיים אובססיבית, וחשדנות) השניה דברתי איתה השבוע והיא מאוד מתוסבכת בנוגע לדימוי העצמי שלה, וחושבת את עצמה למשהו מיוחד ורבה איתי. השלישית כאמור אלמנה בת 40 עצבנית ולחוצה.

ידידות
ידידות

הקודם

חזור אל פורום נטיות הפוכות, פורום הומואים וגייז

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 5 אורחים