מכות חשמל וצפייה בתכנים פורנוגרפים

פורום נטיות הפוכות- למתמודדים עם לבטים לגבי הזהות המינית שלהם והגדרתה.
פורום למתמודדים עם נטיות הפוכות הומוסקסואליות, לטרנסקסואלים וטרנסג'נדרים.

מנהל: netanel

מכות חשמל וצפייה בתכנים פורנוגרפים

הודעהעל ידי ניל » 16 ינואר 2016, 20:59

לאחרונה דיברתי עם מישהו על הארגון כאן והוא אמר לי שמה שאתם עושים בטיפול זה מכות חשמל מצפייה בתכנים פורנוגרפיים. האמת שהייתי בשוק שזה ככה כי היה לי רושם אחר. הוא אמר שזה מה שהוא שמע שקורה בטיפול. אם אפשר בבקשה תספרו איך זה אצלכם. בינתיים ירד לי מכל הסיפור הזה.
ניל

Re: מכות חשמל וצפייה בתכנים פורנוגרפים

הודעהעל ידי הכל לטובה » 16 ינואר 2016, 23:49

הי ניל!
נשמע לי מאוד מופרך ולא אמיתי. אני לא יודע מי אמר לך את זה, אבל זה הזוי ולא נכון. הטיפולים שארגון עצת נפש מפנה אליהם הם טיפולים פסיכולוגיים שמטרתם, לפחות במקרה שלי, לנבור פנימה אל נפש האדם, לטאטא את כל האבק שהצטבר במשך השנים, וסופסוף לגלות את היופי האמיתי הפשוט והטוב שנמצא בתוכנו.
אני חושב שהבחור שאמר לך את הדברים האלה התכוון לטיפולי המרה. ובטח הוא גם שמע הכל מהתקשורת. האמת, טיפולי המרה הוכחו נמצאים כלא יעילים ואף מזיקים עם הזמן. אין שום תועלת במכות חשמל בעת צפייה בתכנים פורנוגרפיים.. אין כאן שום לימוד או איזשהי תובנה עמוקה שעוזרת לשנות משהו בחיים. התקשורת אוהבת לקשור אל ארגון עצת נפש לכל הנושא של טיפולי המרה, בטח בשביל להראות שהכל שקר ובדיה, אין שום סיכוי ותקווה בשינוי הנטיה המינית. טוב נו..
וגם, חשוב לזכור, כל עניין שינוי הנטיה המינית נמצא יחסית בהתחלה שלו. טבעי שתהיה התנגדות, צפוי שיהיו ניגודי אינטרסים וגם מחלוקות. יכול להיות שבעבר, כשהוקם הארגון, הוא כן הפנה בחורים לטיפולי המרה במחשבה שהדבר עלול לעזור. אבל ברבות השנים התברר ההיפך הגמור. אז מה משנה היום?
בקיצור ניל, הכל טוב. הארגון כשר ואמצעיו כשרים. תהיה בטוח בתהליך שאתה רוצה להתחיל בו. אתה יכול ומסוגל. מאמין בך :)
הכל לטובה

הודעהעל ידי הראל » 17 ינואר 2016, 01:17

הטיפול של עצת הוא טיפול פסכו קוגנטיבי סך הכול :)
הראל

הודעהעל ידי =שי » 17 ינואר 2016, 07:41

חחחח
מה פתאום?
זה טיפול פסיכולוגי רגיל לכל דבר.
אל תהיה פתי להאמין לכל דבר.
=שי

הודעהעל ידי הסדרניק 22 » 17 ינואר 2016, 09:04

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
ניל אחי, הרגת אותי מצחוק כאן :lol: :lol: :lol:
הסדרניק 22

הודעהעל ידי ניל » 17 ינואר 2016, 23:38

הסדרניק, שאלתי ברצינות.
אם אפשר בבקשה תתיחסו בהתאם.
ניל

הודעהעל ידי ידידות » 18 ינואר 2016, 00:47

ניל.

אני זוכר שלפני שהתחלתי טיפול דרך עצת-נפש, גם אני שמעתי סיפורים מסמרי שיער על טיפול במכות חשמל בצפיה בתכנים פורנוגרפים. שמעתי שישנם טיפולי המרה כאלו בחו"ל, ושהם נחלו כישלון חרוץ.

לעומת זאת, בעצת-נפש מפנים אותך לטיפול פסיכולוגי רגיל, טיפול בשיחות.

בהצלחה
ידידות 8-)
ידידות

הודעהעל ידי בוקי » 18 ינואר 2016, 21:59

וואוו, ניל, זה באמת נשמע מפחיד.
אני מבין איך שמוע כזאת יכולה להרתיע אותך מלפנות אפילו לעצת נפש. אני לא יודע מה שמעת ועל מה זה מבוסס. אני יכול רק לספר מעצמי. אני נמצא בטיפול כבר מלא זמן ואף פעם לא נאמר לי להסתכל בפורנוגרפיה של בנות או דברים כמו מכות חשמל או אלימות. המטפל שלי הוא אדם מאוד נעים ומצחיק ושנון. חכם מאוד ומבין מאוד לנפשי. הוא לא ביקורתי כלפיי בכלל והוא מאוד מקבל אותי ומכיל אותי כמו שאני. ושתבין, כשהתחלתי אצלו לא הייתי מקרה קל בכלל.
גם בקו הסיוע של עצת נפש תמיד התייחסו אליי בכבוד. כבדו את המקום שלי וניסו לעזור לי. מעולם לא צעקו עליי או ירדו עליי. דיברתי איתם כמה פעמים ותמיד היו אדיבים וניסו לסייע במה שניתן.
יכול להיות שאתה ניזון מאנשים אינטרסנטים ולא משקפים מציאות כמו שמישהו כבר כתב לך?
אני לא יודע מי אמר לך ומה נאמר לך אבל בחוויה שלי זה רחוק מאוד מהמציאות.
בוקי

הודעהעל ידי מנחם » 19 ינואר 2016, 11:48

ניל, אני מקווה שזה לא מעליב אותך או משו אבל האמת שגם אותי זה ממש הצחיק.. אתה מכיר את זה שאתה צוחק ממשהו שמישהו עשה בגלל שדווקא אותו בנאדם ספציפי עשה את זה וזה פשוט מתאים לו? זה בערך אותו הדבר גם פה..
ניל, אני התחלתי טיפול לא מזמן וב"ה אני בריא שלם ולא מחושמל.. הטיפול הזה נותן לי הרבה הבנות על עצמי וגורם לי להבין בין היתר שמגיע לי שיהיה לי טוב.. אני אישית חושב שזה דבר מדהים ואני מאוד שמח שאני עושה את זה.. וזה כבר לא קשור לעובדה שזה משנה את הנטיות(לפי מה שאני מאמין) זה רק אני וכמה אני משתפר מול עצמי בעקבות הטיפול
מנחם

הודעהעל ידי יהודה » 19 ינואר 2016, 13:01

ניל, מאיפה אתה שומע את הקשקושים האלה ???? אני מתפלא עליך. זה נראה לך רציני ??? נראה לך שאני הייתי נשאר רגע אחד בתהליך הזה אם הדברים היו כך??
כמו שאתה יודע גם אני חילוני. מהמרכז, ת"א. חייתי שנים מחוץ לארון עם פרטנרים שונים ואת כל הקשקושים האלה גם אני שמעתי והאמנתי. אז אני מבין אותך לגמרי. אך זה פשוט ערימה של שקרים. כן ככה. פשוט שקרים. אני נמצא בטיפול כבר שנתיים ומעולם לא עברתי סידרה של מכות חשמל, איומים, הפחדות, שטיפת מוח, ניסיונות מיניים וצפייה בפורנו או דיבורים על דת וכל מני כאלה ואחרים. ניל, הטיפול הוא נטו שיחות. אני מגיע לפגישה פעם בשבוע בערך ואני והמטפל שלי פשוט מדברים. זה הכל. מדברים על הכל והכי פתוח שיש. לפעמים אני כותב לעצמי לפעמים משתף אותו במה שכתבתי וככה לאט הדברים מתקדמים. אף פעם לא נאמר לי לשכב עם מישהי או לצפות במשהו.
הרצון שלי לצאת עם הבת זוג שלי נבע בכלל ממני. הכרתי אותה ומאז אנחנו יחד. פעם הלכתי לאחד מהמפגשים של האגודה. כולם שם מכירים אותי. סיפרתי להם קצת את מה שעברתי והם טענו ששטפו לי את המוח בשטויות. שתבין זה פשוט מקומם. זה כל כך לא נכון. זה כל כך מעוות ורחוק מהמציאות. הם אמרו לי שזה מה שהם שמעו שעושים בעצת נפש. אמרתי להם שבפרוש זה לא מה שאני חוויתי וראיתי. אך הם בשלהם. פשוט אין עם מי לדבר.
יהודה

הבא

חזור אל פורום נטיות הפוכות, פורום הומואים וגייז

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד