מכות חשמל וצפייה בתכנים פורנוגרפים

פורום נטיות הפוכות- למתמודדים עם לבטים לגבי הזהות המינית שלהם והגדרתה.
פורום למתמודדים עם נטיות הפוכות הומוסקסואליות, לטרנסקסואלים וטרנסג'נדרים.

מנהל: netanel

Re: מכות חשמל וצפייה בתכנים פורנוגרפים

הודעהעל ידי יהונתן » 20 ינואר 2016, 17:25

ניל, גם אני שמעתי על זה ככה.
גם אותי זה כל כך מבלבל.
יהונתן

הודעהעל ידי ניל » 23 ינואר 2016, 18:58

בדיוק. עוד לא ראיתי התייחסות לזה. אולי מנהל הפרום יכול להסביר
ניל

הודעהעל ידי netanel » 25 ינואר 2016, 00:56

אהלן ניל, אני לא מכיר דבר כזה..
כל עניין הטיפול הוא היכרות עם עצמך.. לגלות את מי שאתה ואת הרצונות שלך.
לכן, לא יתכן להכריח בנאדם במכות או בצפייה בתכנים פורנוגרפיים ובכך שמשהו בתוכו ישתנה.

אולי מטפל שזו דרכו, חושב שכך יגיע לשינוי חיצוני של הנטייה, אבל כבר רבים הבינו שהנטייה נובעת ממקום פנימי ואמיתי שזקוק להתייחסות.
כמו שאמרו קודמיי, טיפול פסיכולוגי רגיל לחלוטין. מדברים, פותחים דברים, שואלים את עצמנו שאלות ועם התובנות פועלים בחיים..

בהצלחה אחי!
netanel

הודעהעל ידי הסדרניק 22 » 25 ינואר 2016, 18:46

היי ניל, היי יהונתן.

העלתם כאן נקודה שמישהו אחד פלירטט איתכם עליה. ביקשתם תגובות:

הכל לטובה - הגיב ראשון.
הראל - הגיב שני.
שי - הגיב שלישי.
אני - הגבתי רביעי.
ידידות - הגיב חמישי.
בוקי - הגיב שישי.
מנחם - הגיב שביעי.
יהודה - הגיב שמיני.
נתנאל - הגיב תשיעי.

כמעט כולנו מניסיון אישי ומהיכרות ארוכת טווח עם עצת נפש ומהתרשמות אישית (אנחנו 9 כן?!)

אתם מביאים שמועה(!) של מישו אחד ומעמידים אותנו למשפט על כך.

אני חושב שאם הייתם רוצים באמת לדעת מה קורה בעצת נפש הסיכום שלי לפוסט הזה ברור. ואם לא - אז שמועה של מישו אחד (בעל אינטרס בטח..) עדיין תהיה יותר חזקה מהיכרות אישית ארוכת טווח של 9 אנשים.

אחים שלי, אני אוהב אתכם אהבת נפש. מי כמוני יודע כמה שהספקות האלו עובדים חזק. רק רציתי לשקף לכם כאן את העסק.
הסדרניק 22

הודעהעל ידי ניל » 27 ינואר 2016, 16:08

לא הבנתי אותך הסדרניק. מה יש לך להגיד לכל זה ? אתה מבין שהטענות האלה מאוד מפחידות אותי. לא יכול להיות שמישהו אמר אותם סתם. למה שמישהו ירצה ילכלך ככה סתם
ניל

הודעהעל ידי הסדרניק 22 » 27 ינואר 2016, 21:19

היי ניל,
אתה למעשה אומר: למרות ש-9 אנשים אומרים שאותו פלוני אמר לך דברים לא נכונים כלפי עצת נפש, עדיין לא ייתכן שהוא סתם משקר.

התשובה היא מאוד פשוטה:
עצת נפש טוענים שלמי שיש מחשבות הומוסקסואליות ניתן להציע תהליך ארוך של טיפול ומסע אל עצמך. לעשות בירור פנימי לצרכים שלך.
מכאן, יש נטיה להשליך על עצת נפש את כל הסטיגמות (או דברים נכונים) שקיימים בארץ ו(בעיקר) בעולם.

אני יכול לצאת מנקודת הנחה שמה שחבר שלך אמר לך היא אמת גמורה. הוא לא משקר. אלא הוא פשוט חיבר בין שני דברים לא קשורים. הוא לקח את כל מה שהוא שמע על טיפולי המרה שיש בארץ והחליט שבזה עצת נפש תומכים (ושולחים אפילו את הפונים אליהם לשם) - וזה, כאמור ע"י 9 אנשים שונים - לא נכון בעליל. בנוסף, מדובר בשיטות שהיו עושים לפני עשרות שנים בחו"ל - וכנראה גם בזה חברך שגה, הוא קישר את מה שעשו (או עושים עדיין, מי יודע) בחו"ל אל עצת נפש.

אם כן, לסיכום: חברך הוא ישר והגון וכל מילותיו אמת (אני יכול רק להניח...) אלא שאין כל קשר בין האמת הזו לעצת נפש...
הסדרניק 22

הודעהעל ידי חרוב » 28 ינואר 2016, 00:06

למה 9 כשאפשר 10? :)
גם אני מצטרף לנאמר, אבל לא היה לי נעים להיות עוד אחד שאומר את אותם דברים של מה שאמרו לפני..
אז כן מכות חשמל זה פשוט רעיון משעשע, אבל יש בדיחות קצת יותר מצחיקות... על זאת נאמר: ראיתם יותר מידי טלויזיה.
עוד לא פגשתי כת של אנשים שחיה סביב רעיונות של שוקים חשמליים ומפיצים את הבשורה הזאת לעולם.
איך אנשים אינטליגנטים נופלים בדמגוגיה הזולה הזאת?. :shock:
אה, זה פשוט, הרבה יותר קל להיות הומו ולצעוק ברחובות "אי אפשר להשתנות תסתמו תפה יא" וכו' מאשר לשבת ולהתמוד ולהבין שבכלל לא *רוצים* להפסיק להיות הומו.
עשו פעם סקר להומואים ושאלו: אם היה כדור שכשלוקחים אותו מפסיקים להיות הומואים ונהפכים לסטרייטים - הייתם לוקחים? הרוב אמרו שלא. למה? תשאלו את עצמכם.
האם ניל, אתה באמת רוצה להשתנות, או שלא באמת בא לך להפסיק לאהוב גברים? והשמועות האלה הן בסך הכל משהו שאתה נאחז בו כדי שתרגיש טוב עם עצמך שאתה לא מנסה להשתנות.
חרוב

הודעהעל ידי דניאל » 01 פברואר 2016, 10:14

שום כלום.
ניל. מעולם לא חושמלתי. מעולם לא אימו עליי או שתפו לי את המוח. מעולם לא הסתכלתי על פורנוגרפיה כחלק מהתהליך. אני רק אגיד לך שאל תאמין לכל שטות שאתה שומע. לשקר אין רגליים. זה ערימה של שקרים של אנשים שפלים שלא יכולים לקבל את זה שמישהו חושב אחרת מהם. זה הכל.
אל תתן לשקרים האלה לשטות בך. אם אתה מרגיש שיש כאן משהו אמיתי תפנה ותתקדם הלא לכתובת טיפולית מתאימה. אל תתיסר סתם. כי זה מה שהארגונים האלה שמשמיצים רוצים. הם רוצים לערער אותך מהאמת שלך ומהמסע האמיתי והמדוייק שאתה עובר.
דניאל

הודעהעל ידי שרון » 06 פברואר 2016, 21:27

אוייש, מה שאנשים עוברים. כואב הלב. אני לא מאמינה לזה. אני חושבת שזה קצת מוגזם.
ניל, איפה שמעת על זה? כולם כאן מספרים קצת אחרת. אתה בטוח שהמקור שלך מהימן?
שרון

הודעהעל ידי ניל » 06 פברואר 2016, 23:39

ובכל זאת, איך אתם מסבירים את זה שאנשים אומרים ?
נראה לכם שאנשים אומרים את זה סתם ?
ניל

הקודםהבא

חזור אל פורום נטיות הפוכות, פורום הומואים וגייז

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד