מכות חשמל וצפייה בתכנים פורנוגרפים

פורום נטיות הפוכות- למתמודדים עם לבטים לגבי הזהות המינית שלהם והגדרתה.
פורום למתמודדים עם נטיות הפוכות הומוסקסואליות, לטרנסקסואלים וטרנסג'נדרים.

מנהל: netanel

Re: מכות חשמל וצפייה בתכנים פורנוגרפים

הודעהעל ידי isaac » 06 פברואר 2016, 23:43

ניל,

מה אתה רוצה לשמוע? אנשים פה ענו ואמרו לך, אנשים שעוברים את הטיפול שלהם בעצת נפש.
אנשים אחרים שאומרים את זה, ואני שמעתי שמועות כאלה גם, מדברים משמועות ושמועות ושמועת..
אבל מה ה משנה לך בכלל מה אמרו כשיש לך אנשים מתוך הארגון שאומרים לך שאין אמת בדבר ומציגים לך מה באמת קורה שם..
isaac

הודעהעל ידי ניל » 06 פברואר 2016, 23:49

תשמע, יכולים להיות הרבה הסברים. יכול להיות שזה כת כזו שאף אחד לא מספר את האמת ושמתחת לשטח אנשים חווים דברים איומים. זה יכול להיות כי זה קורה כל הזמן במקומות אחרים. אני לא מאמין שמישהו יפיץ כאלה שקרים סתם? למה שיגידו דבר כזה אם זה לא באמת קורה?
ניל

הודעהעל ידי isaac » 06 פברואר 2016, 23:55

אז אם זו כת כזאת, אז מה יצא לך מלשאול פה את החבר'ה?

אנשים אומרים דברים שהם לא יודעים, בלי כוונה לשקר או בלי כוונה בכלל.. אנשים אומרים דבריםם שאמרו להם ומפה לאוזן שמועות מתנפחות יותר ויותר..

יש לך פה שרשור שלם שאומר לך שזה לא המצב, אתה רוצה להמשיך להיות סקפטי?

ספק וחוסר וודאות קיימת בכל דבר בעולם, עד שלא חווית ולא היית אז לא באמת תדע, מה שאתה שואל בספקות על עצת נפש אפשאר לשאול על כל דבר ועל כל אחד, אין סוף לספק. הסוף הכי טוב הוא לבוא לראות בעצמך, תתקשר, זה לא נקודת אל חזור שממנה אי אפשר לצאת, במקרה הכי הכי הכי הכי גרוע, תעזוב, לא יקרה כלום!

בנוסף, מה אתה רוצה שיענו לך פה האנשים? מאיפה אנחנו אמורים לדעת למה אנשים אומרים את מה שהן אומרים על עצת נפש? החבר'ה פה אומרים את דעתם ואת ניסיונם שלהם, נראה לי שזה שווה יותר מהכל.
isaac

הודעהעל ידי מנחם » 07 פברואר 2016, 01:09

יצחק, קודם כל אני מסכים עם ממש כל מילה שכתבת בהודעה האחרונה.. אבל אחי, הבנאדם כבר שנים על גבי שנים חי במחשבה מסויימת ובאמונות מסויימות ופתאום יש לו שאלות.. ביחד עם השאלות קשה מאוד להאמין לכזה דבר שבמשך תקופה ארוכה היה משהו נורא בעיניים שלו והדרך ההפוכה הייתה נר לרגלך וזה לא משנה אם הדרך החדשה נכונה או לא.. זה קשה.. בקיצור, הנקודה שלי היא לקחת דברים בנחת..
ניל, אני מסכים עם יצחק בסופו של דבר.. החשש שלך מובן מאוד אבל אתה יכול להיכנע לו כל הזמן ולחיות מלא זמן בספקות.. הדרך הנכונה שלך כרגע לדעתי שתעזור לך להחליט אם הטיפול נכון עבורך או לא זה להתקשר לקו הסיוע של עצת נפש.. לא יקרה לך כלום אם תתקשר.. מקסימום אל תתקשר שוב.. אם תשאל את דעתי אמליץ לך בחום על הטיפול.. אני מרגיש בו נפלא..
בהצלחה בכול מה שתבחר ותמיד פה בשבילך!
מנחם.
מנחם

הודעהעל ידי פולקע » 09 פברואר 2016, 09:40

נראה לי שמי שאומר לך להסתכל על פורנוגרפיה לא מבין דבר וחצי דבר בהתמודדות שלנו. ניל, אני לא מאמין שמטפל טוב יכול בכלל להגיד דבר כזה. זה רק מעיד על בורות וחוסר הבנה בנושא.
פולקע

הודעהעל ידי ניל » 25 אפריל 2017, 20:07

שלום חברים, מזמן מזמן פתחתי את הנושא הזה. והיו חבר'ה שהגיבו בצורה שהרגיע את רוחי. לצערי לפני שבוע חבר שלי סיפר לי על כנס של ארגון אחר שעוסק בגישה הזאת של שכנועים עצמיים ושוב כל הפחדים והחששות שלי צפו מחדש שאולי בסופו של דבר יכריחו אותי גם לעשות את הדבר המזעזע הזה ולשכנע את עצמי שאני סטרייט.
ניל

הודעהעל ידי ידידות » 04 מאי 2017, 00:00

אף אחד לא מכריח אותך לחשוב שאתה סטרייט.
פשוט עוברים טיפול פסיכולוגי, ומתקדמים.
בהצלחה.
ידידות :D
ידידות

הודעהעל ידי ניל » 04 מאי 2017, 13:10

וואלה, תודה.
ניל