מכות חשמל וצפייה בתכנים פורנוגרפים

פורום נטיות הפוכות- למתמודדים עם לבטים לגבי הזהות המינית שלהם והגדרתה.
פורום למתמודדים עם נטיות הפוכות הומוסקסואליות, לטרנסקסואלים וטרנסג'נדרים.

מנהל: netanel

Re: מכות חשמל וצפייה בתכנים פורנוגרפים

הודעהעל ידי netanel » 09 מאי 2017, 00:18

תוכל לכתוב כאן מה כתבו על הנזקים?

אני מבין מאוד שאתה לא רוצה לעשות טעות.. ומבין לגמרי את הסיכון והאומץ שצריכים לקחת.
בנוסף אני לא חושב שנכון לנסות לשכנע או משהו בסגנון..
אני למשל, לא בא מהעולם שאתה מגיע ממנו- אנשים שונים, חברה שונה, ובתכלס גם מניעים שונים ללכת לטיפול.
אני הלכתי מבושה. לא התנסתי אף פעם בקשר כזה או אחר, כך שלא הרגשתי שנמאס לי או מיציתי את הקטע- להיפך, במהלך הטיפול היו רגעים שהנטייה התעצמה והרגשתי צורך לחום ואהבה מגבר יותר מתמיד.
אבל.. אומנם חפשתי אתונות אך מצאתי מלוכה.
מצאתי נקודות שורשיות אצלי שעשו לי מהפך כולל בחיים- נקודות שלא חשבתי עליהן בכלל ולא הייתי חושב ללא הטיפול. אף פעם לא פגעו בי, אף פעם לא הכריחו אותי לעשות משהו שיוצא מגדר הנורמה, הקושי הוא לעמוד מול הפחדים שלנו, מול הגדרות שגדרנו את עצמנו כל חיינו- ולצאת מהם.
אני חושב שבמקרים כאלו - של חשש ללכת אל הלא נודע- חשוב להקשיב ללב שלנו, להניח בצד את הפחדים שסוגרים ומונעים מאיתנו לגעת ברצונות הפנימיים והאמיתיים שלנו.
ולפעמים הלב אומר "נעשה" ואח"כ "נשמע". כדי להבין את מה שכתבתי כאן, צריך לקפוץ למים, לחוות, להיות. אח"כ אתה תשכיל ותבין ותשמע את ההגיון שבדבר.

וחוץ מזה, אנחנו כאן יחד.. אז בכל קושי או דילמה אפשר לשתף ולשמוע קולות שמכירים ורוצים בטובה של כולם כאן. ובאמת אם יש משהו שלא הגיוני, פשוט עוזבים.
בהצלחה אחי!
netanel

הודעהעל ידי הכל לטובה2 » 10 מאי 2017, 21:29

ניל אחי, אני גם הייתי במצב שלך בהתלבטות,
ואז אמרתי לעצמי המצב הסטטי שלי עד עכשיו לא מזהיר, אז מה יש לי עוד להפסיד? הרי כל ההפחדות האלו בכתבות באתרים הם חרטאות זה ברור. תראה כמה אנשים פה מספרים לך מגוף ראשון שהטיפול הפסיכולוגי הזה זה הדבר הכי טוב שקרה להם בחיים (כולל אני). פשוט צריך לבחור במטפל הנכון.

תקפוץ למים אחי בלי לחשוב.
יאללה. אתגר. שינוי כיוון בחיים.
אין כמו לקחת משו בידיים כפרויקט ולהראות לעצמך שאתה מצליח בו.

תאמין לי שאתה כ'כ תהיה מבסוט על הטיפול (ובלי קשר לנטייה. הרוב הגדול של הטיפול לא מדברים עליה בכלל) ולא תאמין איך לא התחלת אותו קודם.

בהצלחה תותח
הכל לטובה2

הודעהעל ידי ניל » 12 מאי 2017, 09:29

ואיך יודעים לבחור במטפל הנכון?
ניל

הודעהעל ידי netanel » 12 מאי 2017, 17:04

מתקשרים לעצת נפש והם יביאו מס' טלפון של מטפלים טובים..
netanel

הודעהעל ידי הכל לטובה2 » 13 מאי 2017, 21:34

בטלפון איתם תבהיר ותתעקש שאתה רוצה מישו מוכר וותיק עם הרבה ניסיון בתחום.
הכל לטובה2

הודעהעל ידי חרוב » 13 מאי 2017, 22:04

דבר ראשון צריך להבין פחות או יותר מה הרעיונות הכלליים של גישת הטיפול, ואם עדיין לא- כמובן שכדאי תמיד להמשיך לשאול פה (גם אם קצת יבש 8-) ) - אני ממליץ בחום על הנושא הראשון בפורום שמכיל מאגר שאלות נפוצות- אם עוד לא קראת http://www.atzat-nefesh.org/phpBB3/viewtopic.php?f=6&t=1184.
אחרי זה תיקח מטפל מהקו תמיכה ואחרי שתהיה איתו כמה פעמים תבדוק אם מה שהוא אומר לך תואם את מה שאנחנו כותבים פה בפורום. אם משהו לא מוצא בעיניך, ישר תשתף אותנו בפורום ונוכל לתת לך פידבק לגבי זה אם זה תקין או שכדאי לחפש מישהו אחר.
ולקחת את הדברים באיזי. כלומר כן, אתה עומד להיפתח אל בנאדם זר, שעומד לשנות את התפיסה שלך לגבי עצמך ולגבי גברים ובכלל.. אתגר לא פשוט!
אבל אתה לא לבד. יש לך פה את הפורום וגם את הקו תמיכה, תבקש עזרה בכל הזדמנות שתרגיש צורך. "אנחנו כאן בשבילך".. :D
ובניגוד לכל מה שכל ארגוני הגיי-פרנדלי יגידו לך,
לא! הטיפול לא מזיק. אולי לא הכל יהיה נעים במיוחד אבל מזיק - לא. אם לא מוצא חן בעיניך אפשר לקום וללכת. אין מכות חשמל או גז צחוק או הצלפות עם סרגל... :twisted:
חרוב

הודעהעל ידי ידידות » 17 מאי 2017, 00:05

מדובר בטיפול פסיכולוגי רגיל לכל דבר ועניין.
בעניין מכות חשמל, קניתי מחבט יתושים חשמלי בצורת מטקה של טניס והוא תופס לי יופי יתושים עכבישים וחרקים אחרים.
ידידות :lol:
ידידות

הודעהעל ידי בוקי » 16 יולי 2017, 11:56

חחח, טיפול רגיל לכל דבר.
גם אני בעבר ניזונתי מכל מה שאמרו ואומרים.
עזבו , אם לא תנסו בעצמכם. לא תדעו.
העולם מורכב משני סוגי אנשים כאלה שהלכו ושיגו את החלומות שלהם וכאלה שהיו מושפעים ממה אומרים וויתרו בדרך.
בוקי

הודעהעל ידי חרוב » 19 יולי 2017, 20:50

בוקי, שיחקת אותה עם הסלוגן.
צריך לעשות מזה סטיקר.
;)
חרוב

הודעהעל ידי אייל » 01 אוקטובר 2017, 20:51

חחחח :lol:
לא יכולתי שלא להגיב.
ענק!!!