פחדים לפני גיוס

פורום נטיות הפוכות- למתמודדים עם לבטים לגבי הזהות המינית שלהם והגדרתה.
פורום למתמודדים עם נטיות הפוכות הומוסקסואליות, לטרנסקסואלים וטרנסג'נדרים.

מנהל: netanel

פחדים לפני גיוס

הודעהעל ידי אביתר » 16 מאי 2016, 11:38

אהלן חבר'ה. מ'מצב?
אני קצת לפני גיוס. חושב להירשם לאוגוסט לא בטוח שאלך. כרגע עוד בודק את זה. אם שכחתם אותי אני כבר בן 19. השנים חלפו. ההורים לוחצים שכבר אתגייס ואולי אתחתן. הם בכלל לא בכיוון. בטח אתם מבינים גם למה. בכל מקרה כל הסיפור הזה של גיוס ממש מלחיץ אותי. בפרט לאור המצב. מקלחות עם בנים. חדרים משותפים. מפחיד ומלחיץ להיות בסביבה של חבר'ה גבריים. אולי יעלו עליי. אולי ידעו. אני גם לא כזה אתלט . זה גם מפחיד אותי ומלחיץ מאוד להיות שוב אחרון.
אביתר

Re: פחדים לפני גיוס

הודעהעל ידי netanel » 16 מאי 2016, 18:03

שלום אביתר! מה שלומך אחי?

אתה במסגרת לפני גיוס? או בבית?
למה לוחצים להתחתן?
netanel

הודעהעל ידי אביתר » 16 מאי 2016, 19:10

להתחתן, ההורים שלי לוחצים.
כרגע אני חצי במסגרת אבל גם על הגיוס הם לוחצים רצח ורוצים שכבר אתקדם בחיים. הם כל הזמן חופרים על זה. זה ממש מלחיץ אותי ואבא שלי אומר שזה שטיות. אצלו הכל שטיות אם זה לא נוגע לו בכיס.
אביתר

הודעהעל ידי מנחם » 16 מאי 2016, 21:59

אביתר, אתה שם לב מה אתה עושה לעצמך?(האמת כמו כולם פה)
אתה גורם לעצמך להתעסק באנשים אחרים.. לפחד מלהיות אחרון..
מי אומר שאתה אחרון?? מי קובע את זה?
הקב"ה הוא טוב מוחלט!! ולכן, כל מה שהוא ברא בעולם הזה הוא טוב מוחלט!! כולללם! אבל כולם שווים כי כולם הם טוב..
אביתר, לא משנה כמה אתלט או לא או אם נדמה לך שאתה אחרון(ואם כן אז מה?? מה זה אומר עליך שאתה פחות טוב?? אתה טוב במה שאביתר טוב!!) תסתכל מה טוב לך ולא איפה המקום שלך ביחס לאנשים אחרים!! ותגיד לעצמך כל הזמן שאתה טוב מוחלט ושמגיע לך לחיות טוב ולהרגיש טוב עם מי שאתה!! אין מה לפחד מהסביבה.. אפשר לפחד רק מהפחד עצמו..
בהצלחה אחי!! אתה תגבר ותביא אור לעולם כמו שרק אתה יכול להביא(:
מנחם

הודעהעל ידי /חגי/ » 17 מאי 2016, 21:23

אביתר, נדמה לי שאתה יותר מגיב למציאות עם הוריך במקום לשוב איך לייצר את המציאות שלך. חלק ממה שלמדתי בתהליך שעברתי הוא להתמודד נכון מול מצבים מורכבים. כמו שאתה יודע החיים שלנו מלאים במורכבויות. החכמה היא להתמודד איתם נכון. מצד אחד לא לרצות אף אחד מצד שני לא לשבור את כל הכלים. איך שהוא למצוא איזון אמצא. לדעתי כשתלך לטיפול טוב שם אתה תברר את הפחדים שלך ותלמד לעשות קצת יותר סדר עם עצמך ועם הסביבה שלך. חשבת כבר על לפנות לטיפול ?
/חגי/

הודעהעל ידי הכל לטובה » 26 יוני 2016, 20:01

אביתר, רק רציתי להגיד לך שאין לך שום סיבה לפחד מהמקלחות בצבא.. לאחר יום ארוך וקשה של טירונות, שום דבר בגוף המסריח והמיוזע של חבריך למחלקה לא יעשה לך את זה חחח.. ככה זה היה אצלי, חשתי תחושת סלידה. כולם היו כלכך מגעילים!!! בנוסף, חרף הקשיים האינטנסיביים של הטירונות, הם דוקא יכולים לשפר את התחושה הגברית שלך.. אל תפחד. אתה שווה בין שווים בצבא וזה כל היופי. אני בטוח שהמסגרת הצבאית תשפר את הרגשתך, כל פחדיך יתבדו במהרה. אם עדיין קשה ומלחיץ - דבר ושתף, אני פה :)
הכל לטובה

הודעהעל ידי אביתר » 01 פברואר 2017, 20:24

תודה לכל מי שהגיב. אני רוצה להתחיל טיפול אבל לא כל כך יכול כרגע בגלל הצבא. חוץ מזה, לצערי מקלחות זאת התמודדות לא פשוטה. אם בכל זאת למישהו יש טיפים אז נא לכתוב.
אביתר

הודעהעל ידי חרוב » 16 פברואר 2017, 20:45

קרה לך כבר משהו בעקבות המקלחות?
האמת שגם אני מאוד פחדתי, בהתחלה הלך די חלק לקראת סוף הקורס שעשיתי בתחילת השרות נהיה טיפה אתגר.. אז למדתי להיזהר וללמוד באיזה שעות להתקלח.. ואיפה להתקלח.
אחר כך כמעט תמיד התקלחתי עם אנשים שלא מעניינים אותי או שפחות היו דלתות וילונות... יש מקומות כאלה בצבא.
איך הולך אצלכם כולם מתקלחים ביחד אותה שעה?
חרוב

הודעהעל ידי אביתר » 04 יוני 2018, 10:57

אחי, כמו שאתם מבינים לא תמיד יוצא לי לכתוב. כרגע אני ברגילה. אבל בגדול אני במסגרת כזאת שאין לנו כמעט זמנים.. בגדול לצבא כבר התרגלתי אבל עדיין יש לי קשיי חברה והסתגלות. את הרוב הקשה כבר עברתי. מקווה מתי שהוא להתחיל גם תהליך יותר רציני. נראה לכם שאפשר לשלב צבא וטיפול?
אביתר

חזור אל פורום נטיות הפוכות, פורום הומואים וגייז

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 2 אורחים