עבדו עליכם.

פורום נטיות הפוכות- למתמודדים עם לבטים לגבי הזהות המינית שלהם והגדרתה.
פורום למתמודדים עם נטיות הפוכות הומוסקסואליות, לטרנסקסואלים וטרנסג'נדרים.

מנהל: netanel

עבדו עליכם.

הודעהעל ידי הכל לטובה » 23 ינואר 2017, 15:42

ומה

אם

הכל

שקר?!?

לא מוזר שכל הטוענים ששינוי הנטייה המינית הוא אפשרי הם דביבונים דוסים סטרייטים שלא מבינים דבר וחצי דבר בעניין? אולי כל 'הטיפולים' ושאר פתרונות הקסם למיניהם נועדו להשאיר את הבעיה בסוד, לעורר כמה שפחות תשומת לב ולהשתיק? הרי זה עובד יופי בהטרדות מיניות, אז למה לא לאמץ את הטקטיקה גם בנטיות הפוכות?
אולי כל הארת הפנים המוגזמת והמזויפת של רבני הציונות הדתית (רובם, יש עשבים שוטים) כלפי בעיית הנטיות נועדה רק להקל במקצת על התחושות של הנערים המתוסכלים שרק מחפשים תשובה ומענה? הרי מתן היתר לתאוותיהם - אי אפשר. אז לפחות נהיה נחמדים. הרי גם לחולי סרטן סופניים אין פתרון.. אז לפחות משמחים אותם ברגעיהם האחרונים.. נו נו.. מה שונה נער הומו מחולה איידס? (חוץ מהעובדה שלפעמים זה בא ביחד).. לשניהם אין מרפא לחוליים. אך ניתן לחיות עם החולי, ברוך השם.
חברים.. בואו נחשוב בהגיון. ולא, תתפלאו, אני לא ממורמר. ממש לא. אז כל התגובות מסוג ה'הוא במשבר, הוא יתגבר' לא שייכות לכאן.
אשמח לתגובות ענייניות.
הכל לטובה

Re: עבדו עליכם.

הודעהעל ידי חרוב » 23 ינואר 2017, 22:44

למה? כי פגשתי אנשים כאלו
וגם אני קצת השתנתי בעצמי
וגם פגשתי וראיתי תמונה של המשפחה ...
וגם הייתי בחתונה + ברית של בן של מישהו שהיה איתי בסדנא
וגם הוזמנתי לחתונה של עוד מישהו מהסדנא ו..הברזתי
וגם פגשתי בסדנא איזה צרפתי שטען שהשתנה ושפעם יה עמוק בעולם ההומואי והיום (אז...) אשתו בהריון....
כמובן שגם בפורום יש כמה עדויות ומקרים מאוד מפתיעים של אנשים שעשו שינוי עצום, כמו יהודה ובוקי
עוד?
אם אתה לא רוצה לתת לעובדות לבלבל אותך אז בקשה, יש מלא ארגונים ומועדונים של הומואים שישמחו מאוד לראות ולחוות את גופך המסוקס... (מסוקס זה מחוספס למי שלא יודע עברית :P)
חרוב

הודעהעל ידי tohar » 23 ינואר 2017, 23:42

הי 'הכל לטובה',
האמת ששמחתי מאוד במה שכתבת.
תחושות אוטנטיות, אמתיות.
התחושות האלו מלוות אותי כל יום אומר לך בכנות.לא מגזים.
ולכן אני שמח ( בנסיבות) שהעלת מן קול פנימי שבי.
מניח שבכולם.ולקול הזה צריך לתת מענה.
בקשת תשובות ענייניות.
האמת...הרגשתי ממש צורך לכתוב.
שוב, כי העלת קול פנימי שלי ומן הסתם של כל אחד פה..
המחשבה הראשונה שקפצה לי כשחשבתי מה להשיב לך כי "בא לי לחבק אותך" על האוטנטיות.האמיתיות.על הקושי והספק שאתה מעלה.והספק הזה הוא לא דמיוני.הוא אמיתי.
וזה בא מתוך כאב פנימי.כמו שבי.
אח יקר, אני כל הזמן בשאלות עם עצמי מה העבודה הנכונה עם הנטיה ( במיוחד בעלטת הערפל הזו)
אני חושב, לדעתי, שהרב לא יצליח "להפוך" את הנטיה, ומי שחותר לשם עלול אולי להתאכזב ולהתרסק.
צריך ללמוד איך להתמודד נכון.איזו עבודה נכונה לעשות גם אם הנטיה לא תתהפך ( שזה לדעתי לא סביר שיקרה)
עבודה שתביא לכך שבנתונים הקיימים, בסתירות, עדיין אפשר להתמודד נכון ולהקים בית בזוגיות אוהבת.
ויש דרכים.
יצא לי להכיר שניים שהיו בsa וחיים בזוגיות אוהבת עם אשה.
אני חושב שאם הדרישה מעצמנו ( וכולנו דורשים את זה) להפוך את הנטיה הסיכוי לכך נראה לי קטן.
לעומת האפשרות להתמודדות נכונה.
אתמול ראיתי בחור שרירי חתיך בסאונה בחדר כושר.השתמשתי במה שנקרא "כניעה וקבלה".הרגעתי את עצמי.נתתי לעצמי להיות בתוך הריגוש תוך שאני עושה עבודה פנימית."מה הריגוש רוצה וכו".וניסיתי לא להלחם.אלא עצמי עיניים ועשיתי עבודת הרפיה פנעמית עם עצמי.
נתתי רק אולי רעיון קטן.בכל מקרה אני מתכוון שהיעד אולי לא צריך להיות יומרני להשתנות טוטאלית.אולי זה יקרה.אבל יותר נראה לי נכון פשוט עבודה על התמודדות נכונה.
אני חושב שרב הנשואים הצליחו להגיע למקום שבו הם מצליחים להיות במקום שבו עם ההתמודדות והמורכבות הם בחרו באהבה הזוגית עם ההחלטה שהמצב מורכב ולא הופך משחור ללבן.צריך אולי לקבל את זה ושוב לעשות את העבודה במה שאפשר.יהיו גם דברים שצריך לשחרר.למסור לה'.
לא יודע אם הצלחתי לנסח את דברי כך שיובנו, בכל אופן "תפילת השלווה" להלן מתארת את כוונתי."הכל לטובה" קרא אותה כמה פעמים לדעתי זה כיוון העבודה המנחה:
אֵלִי, תֵּן בִּי אֵת הַשַּלְוָוה - לְקָבֵּל אֵת הַדְּבָרִים שֶאֵין בִּיכוֹלתִּי לְשַנוֹתָם,
אֶת הָאוֹמֶץ - לְשַנוֹת אֵת אֲשֶר בִּיכוֹלתִּי,
וְאֵת הַתְּבוּנָה - לְהַבְדִיל בֵּינֵיהֶם.

שנצליח,
מעריך אותך מאוד.
טוהר
tohar

הודעהעל ידי הראל » 24 ינואר 2017, 02:14

אני יודע שאחד מהדברים שהכי עוזרים זה לקבל את הנטייה דיברתי עם פסיגולוג מחו"ל שמטפל במקרים כאלה הוא בעצמו היה כזה והוא אמר לי שאחד מהדברים שהכי עוזרים זה קבלה של הנטייה באופן מצחיק
הראל

הודעהעל ידי יהונתן » 24 ינואר 2017, 20:49

הכל לטובה, מוזר.. אך אני מזדהה לגמרי עם מה שכתבת.
גם אני חשבתי בהתחלה שיש כאן חבורה של דוסים הזויים. הכל התחיל לפני שלוש שנים כשפגשתי בקראי באחד מהאקסים שאחרי חילוף דברים קצרצר, סיפר על התהליך שהוא התחיל לעבור. הוא דיבר על כך שניפחו לנו את השכל לחשוב שזה מולד ושנתין גם לבחור אחרת. הוא דיבר על פול דברים שעבר ועובר. אני כבר הייתי רווי קשרים וסטוצים כך שכבר באמת לא נשאר לי כוח להתמודדויות חדשות וגם סתם ככה לחיים. כשהוא פגש אותי הייתי שוב באיזו זוגיות צולעת. שהיתה נראית בהתחלה מבטיחה אך כמו כל זוגיות היא היתה מלאת תסכול ואכזבה. מהשיחה שלי איתו נשארתי מסוקרן. התקשיתי בהתחלה להאמין כי מגיל קטן אני גיי מוצהר. ההורים יודעים, המשפחה אוהבת, החברים תומכים, הקהילה מחבקת.. וכל מה ששמעתי מסביב אומר שזה מולד ושזה מי שאני. כך שבטח לא שייך לחשוב בכלל על המרה או שינוי או כל דבר שכזה. הוא דיבר גם על העמותה הזאת כאן, הזהיר אותי שיש כאן גם הרבה דוסים אך במקביל סיפר לי גם על אנשים אחרים שפגש ושהוא לא היחיד שבוחר בדרך הזאת. אני מוכרח להודות שכל מה שקשור לדוסים הזוי ובזוי בעניי. גדלתי במשפחה חילונית גאה. מבלי לפגוע, מהבית, אנחנו מאוד פתוחים לקבל אך לא סובלים דתיים ובלי קשר חשתי שהוא מבלף. שזה לא יכול להיות. שאולי הוא סתם מחפש במה. לא יודע . חשבתי שפשוט משהו עובר עליו ושבסוף יגיד שהוא עבד עליי ושזה סתם. מפה לשם החלטתי לבדוק יותר. הרי עליי אף אחד לא יעבוד. בהתחלה רק נכנסתי לכאן וקראתי. אחר כך גם דיברתי עם מישהו שעבר את זה. בהמשך גם דיברתי שוב ושוב עם אותו אחד וגם התקשרתי כמה פעמים לקו. כרגע אני בטיפול. כתבתי עליו קצת בפוסט אחר אז אם בא לך אתה מוזמן לקרוא שם. בגדול זה עולם אחר. כרגע אני נמצא במקום מאוד שונה ממה שהיתי לפני חצי שנה. היום אני בן 33. אני יודע שהדרך עוד ארוכה. אך גם עם מה שיש לי עכשיו טוב לי. אפשר גם לומר שהרבה יותר טוב לי מכל מה שהכרתי ומכל מה שהיה לי עד כה.
יהונתן

הודעהעל ידי netanel » 24 ינואר 2017, 22:23

הכל לטובה אחי, טוב לראותך! התגעגעתי אליך מאוד!
בכללי. אני חושב שהשינוי המיוחל מתרחש דווקא כשמרפים ממנו. כלומר, מרפים מבדיקת ה"האם אני עדיין הומו?", "האם זה עובד או לא?"- ומתעסקים במקום שלי היום, במה אני רוצה לעצמי ומה חוסם אותי.
הרי כל עניין הנטייה- לדעת המטפלים מטעם עצת נפש- היא חוסר עצמיות, חוסר בטחון בכוחות שיש לנו, פחדים לחיות את הרצונות שלנו- חוסר גילוי הכוחות שלנו בתוכנו. אז לא משנה מה התוצר יהיה- שווה לגעת בנושא הזה ולהלחם להתמקד בו- בשביל הכבוד העצמי שלך לעצמך, בשביל האהבה העצמית שלך למי שאתה. רק בשביל זה שווה, ללא שום שינוי בנטייה המינית.
אני חושב שאצלי היה שלב בטיפול, ששכחתי בכלל שבאתי בגלל נטיות הפוכות, מרוב התמקדות בפחדים שלי, בקשב העצמי שלי, בהסתכלות שלי על עצמי כשאני בסביבת אנשים. אחרי זמן מסוים, ראיתי איזה בנאדם שממש נמשכתי אליו, ופתאום הוא לא עניין אותי- כמובן שהיו כאלה שעדיין נמשכתי אליהם, אבל משהו זז דווקא מתוך הצלילה וההתמקדות שלי בתנועות הנפש שלי. דווקא בהיסח הדעת קרה לי השינוי.
בנוגע למציאות המתרחשת בפועל. היום אני מרגיש משיכה חזקה לחברה שלי והאמת שאני אפילו נבהלתי ממנה- פתאום הבנתי את החברים שלי שלא שמרו נגיעה עם נשותיהם לפני חתונה ואני זלזלתי בהם והתייחסתי אליהם כ"חלשים".
ויש לך כאן עוד אנשים שמספרים לך שהם נמשכים לנשים שלהם.. "מי שטעם יין הונגרי, אותו לא יטעו שוב לעולם.." (עיין סיפורי מעשיות לר' נחמן)
התחושה שאני מרגיש במשיכה המינית היא תחושה של רצון חזק לחיבור, שבא דווקא ממקום נפשי. כלומר המשיכה הגיעה אחרי שהכרתי אותה והתחברנו בנפשות. פתאום הופיעה משיכה חזקה מאוד, נעימה מאוד, טבעית מאוד, מותרת לי וחופשית לי.
אני חושב שהרצון הזה לחיבור נפשי וגם פיזי הופיע רק לאחר שרציתי והתחלתי להתחבר לעצמי, אחרי שהפנמתי והתחברתי לעצמי, הגיעה מישהי שאת העצמיות שגיליתי שיש בי- אני רוצה להעניק לה.

מה שאני אומר כאן, זה שהמשיכה היא לא הנקודה בכלל. כמה שזה קשה- תניח לה. כרגע זה המקום שלך וזהו. תתמקד בחיבור לכוחות שלך, תתמקד בקשב העצמי שלך, תתמקד בלגלות את החוזק שלך ולפרוץ את הגדרות שכל החיים שמו לך.

כשמתקנים את הלב, ממילא כל האיברים יקבלו דם נקי ויבריאו.
אני מקווה מאוד שמה שכתבתי ייתן לך הארה אחי האהוב! מאחל לך את כל הטוב שבעולם!
באהבה רבה!
netanel

הודעהעל ידי הסדרניק 22 » 26 ינואר 2017, 23:56

הכול לטובה,

אני שמח מאוד שהעלית את הנושא הזה. הרבה מאוד פעמים חשבתי כמוך.
אלו מחשבות שהיו צצות אצלי הרבה. אבל בשונה ממך, זה היה קורה לי ברגע משבר וקושי.

היום, עדיין יכולות לעלות בי מחשבות על נטישת הטיפול. זה יקרה ברגעי קושי ומשבר. הנקודה היא שהיום אני יודע שאני עוזב דרך נכונה,
דרך שלקחה את החיים שלי למקום אחר לגמרי. אני מדגיש: גם בי עדיין יכולות לעלות מחשבות נטישה, אך אין אלו "הרהורי כפירה" על הדרך כשלעצמה. אלא על ההתאמה שלי אליה.

מניסיוני האישי, לפני כמעט 3 שנים התחלתי את הטיפול. היום אני במצב אחר לגמרי. אני מרגיש אדם שונה. כאילו נולדתי מחדש.

הדרך קשה. אך מדובר בחבלי לידה (ממש כפשוטו...).

בהצלחה אח יקר.
הסדרניק 22

הודעהעל ידי ניל » 29 ינואר 2017, 22:34

הכל לטובה, קלעת בול. גם אני מרגיש שאולי הכל אחיזת עניים ושקר. אולי זה לא באמת אפשרי וסתם אומרים שכן. וגם אם אחרים הצליחו מי אמר שאני אצליח? מי מבטיח לי שבסופו של דבר אגלה משהו אחר. אני שנים עם הנטיה בערך מאז שאני זוכר את עצמי אני הומו. בשנה האחרונה התנזרתי מסטוצים מזדמנים וממערכות יחסים. בגדול טוב לי בחיים. אני גם לא שייך לקבוצת הממורמרים ואם כל זאת לא אשקר לך ואומר שמשהו מרגיש לי חסר. בכל זוגיות גאה שהיתי תמיד הרגשתי ריק מבפנים. זה פשוט לא היה זה. אפשר לומר שהתייאשתי מלחפש אחרי מזדמנת אולי אחרי אהבה בכלל. משהו בי נשבר. הפסקתי להאמין שאפשר למסד קשר זוגי עם גבר. השאלה הגדולה כעת שאני שואל האם באמת יש לי אלטרנטיבה אחרת? האם האופציה הזאת שמציעים כאן היא מתאימה לכולם ובר השגה כמו שאומרים?
ניל

הודעהעל ידי דרור » 01 פברואר 2017, 05:09

"לא מוזר שכל הטוענים ששינוי הנטייה המינית הוא אפשרי הם דביבונים דוסים
סטרייטים שלא מבינים דבר וחצי דבר בעניין?"

נשמע לי שאתה טעון על אדם או שזה דביבון .
התחושה שיש לי מהתוכן שכתבת זו תחושה מרירה וכעוסה כנגד אדם שהזיק לך . האם זה המצב ?
אתה חש מרומה? נפגעת ? השתתפת בטיפול שהזיק לך?
דרור

הודעהעל ידי אביתר » 01 פברואר 2017, 20:13

הכל לטובה. תודה שפתחת את השירוש הזה. הוא מאוד מחזק אותי. תודה גם לכל מי שהגיב.
אני הרבה פעמים חושב בכוון הזה שאולי זה סתם טעות ואחיזת עניים לכן אני שמח שפתחת את הנושא.
אביתר

הבא

חזור אל פורום נטיות הפוכות, פורום הומואים וגייז

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד