כמה אומץ צריכים לכתוב

פורום נטיות הפוכות- למתמודדים עם לבטים לגבי הזהות המינית שלהם והגדרתה.
פורום למתמודדים עם נטיות הפוכות הומוסקסואליות, לטרנסקסואלים וטרנסג'נדרים.

מנהל: netanel

כמה אומץ צריכים לכתוב

הודעהעל ידי יהונדב » 20 מרץ 2017, 21:09

אחרי הרבה אומץ אני כותב. מקווה שיצא מזה רק טוב. אני בן 24 אחרי צבא וישיבה. כרגע בודק אופציות ללמודים בשנה הבאה. בגדול יש לי איזה משיכה לבנים. זה לא משהו חזק אבל זה שם. אני לא מוכן לקרוא לעצמי בכל מיני הגדורות זה נראה לי לא טוב וגם לא כל כך נכון.
המשמעות של כל זה מאוד מפחידה אותי. יש לי מליון שאלות בראש כבר תקופה ממושכת.. האם זה נכון שאפגש עם בנות במצב הנוכחי שלי? מה אני אומר להן? האם לשתף או להסתיר ? וגם כללתי האם יום אחד זה יעלם. האם צריך לטפל ? בקיצור בלאגן.
יהונדב

Re: כמה אומץ צריכים לכתוב

הודעהעל ידי netanel » 20 מרץ 2017, 22:57

אהלן יהונדב,
דבר ראשון כל הכבוד על האומץ! מאחל לך שהוא יהיה צעד ראשון לעוד הרבה גילויים של אומץ בחייך!
אתה מוזמן לשאול כל שאלה שעולה לך, בכל נושא שהוא. יש כאן אנשים מכל הסוגים שיוכלו לעזור במענה או סתם להזדהות עם תחושות.
לדעתי, חשוב ללכת לטיפול. בעקבותיו, בעז"ה תדע מאיפה הנטייה מגיעה, תוכל להעמיק בה ולגלות את עצמך בתוכה. מתוך זה תהיה אדם יותר שמח, בעל בטחון, תגלה יותר את עצמך, תפגש עם בנות ותספר למי שעתידה להיות אישתך.
מנסיון אישי שלי- אני שנתיים וחצי בטיפול והתחלתי אותו בגילך אחרי השירות הצבאי. אני לא נמשך מינית לגברים בכלל! אצלי הנטייה נעלמה- וזה לא סיפור גדול כ"כ! ברגע שתבין את עצמך, תלמד להקשיב לרצונות שלך, תבין גם איך למלא את החוסר שהנטייה מייצגת!

בהצלחה בכל אחי! אני בטוח שיצא מזה שכתבת רק טוב!
כאן איתך!
netanel

הודעהעל ידי הסדרניק 22 » 21 מרץ 2017, 22:46

יפה יהונדב,
כל הכבוד על הפתיחות. כשמוציאים דברים ולא בולעים אותם - מפסיקים להיחנק, ומתחילים לנשום ולחיות...

ממליץ בחום להתקשר לקו של עצת נפש, ולקבל מהם מספר טלפון של מטפל, ולהתחיל את המסע אל עצמך... כדאי להיעזר באיש מקצוע, מניסיון

בהצלחה אחי
הסדרניק 22

הודעהעל ידי דרור » 22 מרץ 2017, 19:22

יהונדב בהצלחה בדרך .
גם אני מתמודד עם אותם השאלות . ומתיגע עםהתסביך הזה של המשיכה
מנסה להבין ומה למה בכלל יש לי משיכה לגברים ולא לנשים .. כל זה הולך אצלי ביחד עם היות הגבר אישיות מרכזית ודומיננטית ואילו האישה נדחקת הצידה כמשהו שולי בעלת חשיבות פחותה . ובכלל המפגש והיחס שלי עם המין השני לוקה בחסר , ובהבנה לא סדירה בכל התקשורת איתם . וכנראה שזו הסיבה שגם לא הצלחתי בבניית מערכות יחסים יציבה לזמן ארוך עם המין השני ..

נמשך ולא נמשך . מתקרב ומתרחק .. .. לא פשוט ליצור קרבה עם בנאדם, עםאישה ובמיוחד עם עצמי +(

אני קורא נתנאל , שאינך נמשך לגברים יותר (בכלל?)
אז למה אתה כן נמשך ? אם אתה מוכן לפרט
דרור

הודעהעל ידי netanel » 23 מרץ 2017, 23:04

שלום עליך אחי,

כן, אני לא נמשך מינית לגברים..
יש לי עדיין שאריות רצון ליחס- משהו אבהי/סמכותי אולי, ואני עדיין קצת חסר בטחון מול חלק..
אבל בגדול אין משיכה מינית כלל!
בעבר, כשעבר לידי גבר שמשך אותי העיניים שלי ישר פנו אליו. משהו חזק בלב שלי רצה אותו. משהו השתוקק אליו- גופנית ונפשית.
עכשיו כשאני הרבה יותר מחובר לעצמי, גם ברגעים של באסה ועצבות- אין לי רצון מיני לגבר וגם אני יודע בוודאות שלא אמצא את השמחה שלי בו.
אני כבר לא משתוקק אליו, לא רוצה שיעטוף אותי בזרועותיו, או כל פנטזיה הומוסקסואלית אחרת..

אני עדיין בדרך, שבמהלכה נוגעים במקומות שבהם התנועה של הנפש שלי דומה לתנועה הפנימית של הנטייה.
כלומר, עדיין קשה לי להיות אקטיבי בפשטות, עדיין קשה לי לעמוד ולדבר את הרצונות שלי וכו' - אך אני עוד עובד וחושף בעצמי את הנקודות הללו.
התהליך הוא כמו אור שהולך וזורח.. בלי לשים לב כ"כ..
זה תהליך שהולך ומבריא את כל הגוף מתוך הנקודה הפנימית בנפש.

בנוסף, ב"ה זכיתי להרגיש משיכה בריאה לבחורה! שזה עולם אחר לגמרי!
הבדל עצום בין משיכה הומוסקסואלית לבין משיכה לנשים- הבדל בין המוות לבין החיים.

חשוב לציין, שלא לכל אישה נמשכים! זה לא שעכשיו כל אישה שאני רואה אני משתוקק אליה!
המשיכה המינית נובעת ממקום פנימי- רצון לחיבור בין שני אנשים. רצון להיות ביחד.
דווקא ממקום של היכרות וחיבור נפשי, באה משיכה מינית בריאה ונכונה!
בעיני, הנקודה הזו חשובה מאוד- והיא מבהירה את ההבדל בין המשיכה ההומוסקסואלית לבין המשיכה המינית הבריאה והטבעית!

בהצלחה!
netanel

הודעהעל ידי דרור » 24 מרץ 2017, 09:39

איזה יופי נתנאל +) קווי אור ותקווה :) אתה

תודה שאתה כותב , זה עוזר ומחזק !

כתבת על /תנועה פנימית של הנטייה . מעניין שכך אתה מתאר ומ פריד את המהלך הנפשי לשתי תנועות נפרדות .. גם מפליא אותי שהצלחת לבטל את הדחף המיני . הכוח הזה והמחשבות שנמצאות לי בראש הם כבר כל כך חלק שקשה לי לנתק אותם ולראות את עצמי בלעדיהם . ואתה מראה שזה אפשרי . הלוואי ואדע ל חזק את הצורך והתנועה הפנימית שלי לכיוונים של כנות וטוהר מחשבתי .
באמת אפשר לחיות אחרת . מי היה מאמין

אתמול גם היה לי יום של כבדות והתחלתי לנטות לכיוון של ירידה נפשית . אבל פתאום בקע לו קול פנימי שקרא לי לא לוותר לעצמי , לא לוותר על עצמי . ובכמה מהלכים פעלתי לשפר את היחס שלי אל עצמי , והמעשים שלי הכניסו בי חיינויות וערך של טוב והוציאו אותי מהמיסכנות ורחמיים עצמיים . ובסוף אפילו שרתי ורקדתי עם עצמי . שמחה וששון
דרור

הודעהעל ידי noamil » 26 מרץ 2017, 01:09

יונדב, אמנם גיליתי כבר לפני שנתיים+ על עצמי אבל בפועל לא השתנה הרבה עד היום.. מהמעט שכן : למדתי להיות פחות שיפוטי כלפי עצמי,
לפרגן לעצמי הכי שאפשר על כל הצלחה קטנה שלי.
לדעתי הדבר החשוב ביותר הוא עשייה, לעשות עוד ועוד, למלא את החיים בתחומים רבים שאתה אוהב ועושים לך טוב- כדי שהראש יהיה עסוק בדברים חיוביים.
לימודים זה אחלה ואל תאמין למי שיגיד לך ששווה לטפל בעצמך ואז ללמוד כי ככל שעסוקים בתחומים אחרים אז
הנטיה/ הבלבול בתחום הזה תופס נתח קטן יותר בחיים.
תמצא את החברים שנוח להם בחברתם ופשוט תהיה אתה.
נראה לי שגם אם תבחר להתחיל טיפול, מה שחשוב באמת זה שתבוא מוכן, תנסה ללמוד על עצמך במה אתה טוב
וטפח את הנקודות האלה.
ולגבי דייטים וכו׳ נראה לי שכדאי לחכות עם זה עד שתכיר את עצמך קצת יותר..
בהצלחה אחי!
noamil

הודעהעל ידי netanel » 28 מרץ 2017, 23:40

דרור,
גם אני משתדל לרקוד ולשיר עם עצמי כשאני נכנס לפעמים לעצבות.. זה מוציא אותי מהקטנות.
לפעמים צריך לצעוק על הדכאון ואז הוא נעלם..

לא ביטלתי את הדחף המיני, הבנתי אותו ונתתי לו מענה נכון.
ביטול והכנעת הנטייה הם חלק ראשוני וחשוב בתהליך, אבל כדי למלא את החוסר צריך לברר את הרצונות שלנו שחבויים בתוך הנטייה ולתת להם את מבוקשם האמיתי.
זו נקודה חשובה!! כי ה"ביטול" של הנטייה לא נותן את התוצאה- הנטייה מבטאת רצונות וצרכים שיש לכל אדם!
והם לא ירפו מאיתנו עד שנתן להם מענה ראוי! גם אם נלך ונגשים את כל הפנטזיות שלנו- הם לא יצליחו למלא את החוסר ואנחנו נשאר בייאוש ובתחושת פספוס.

נועמיל,
אומנם העשייה חשובה. אך לדעתי צריך לשים לב איזו עשייה, גם אם היא עשייה שאוהבים או עושה טוב.
אדם יכול לעשות מלא דברים בחייו- השאלה ממה נובעת העשייה הזו- מהסביבה או מעצמו.
מה אתה חושב?

בהערכה רבה!
netanel

הודעהעל ידי דרור » 30 מרץ 2017, 17:11

לא העלתי בדעתי שלצעוק על הדיכאון יעזור , אבל אם אתה חושב שזה יכול להבריח אותו אנסה ;)

באמת שעשייה יכולה לנטות לכיוונים מנוגדים . היום הרבה מאוד אנשים הולכים לעבוד הרבה שעות , ומעבירים את זמנם בעשיית כסף . ולא בהכרח במטרה עליונה שחשובה להם. ואז המעשה מוריד להם את איכות וערך החיים , למרות שמעשיר אותם בהרבה כסף .. בנוסף עשייה יכולה להיות בריחה מהעמקה מחשבתית לגבי האני שלנו . ולגבי שאר ענייני הנפש .
השבת עעצמה פוקדת עלינו לעצור מחיי המעשה ..
דרור

הודעהעל ידי יהונדב » 10 דצמבר 2017, 00:17

הכל עומד במקום. עברתי להיות בקהל הצופים.
עוד לא מרגיש שינוי משמעותי.
יהונדב

הבא

חזור אל פורום נטיות הפוכות, פורום הומואים וגייז

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 2 אורחים