שיתוף

פורום נטיות הפוכות- למתמודדים עם לבטים לגבי הזהות המינית שלהם והגדרתה.
פורום למתמודדים עם נטיות הפוכות הומוסקסואליות, לטרנסקסואלים וטרנסג'נדרים.

מנהל: netanel

שיתוף

הודעהעל ידי netanel » 24 אוגוסט 2017, 12:08

שלום חברים,
כבר תקופה ארוכה שלא כתבתי או הגבתי בפורום.
עוברת עליי תקופה מורכבת בחיי, עם הרבה שינויים וחידושים וכן הרבה פרידות.
אני רוצה לשתף אתכם בתחושה שיש לי כבר הרבה זמן ביחס לפורום ולתפקיד שלי בו.
בתחילת השהות שלי כאן, הרגשתי שהיתה תנועה חיובית מכולם. אנשים שיתפו, הגיבו, הניעו דברים.. עד שהגיעה התקופה שאנחנו נמצאים בה גם היום- מעין דממת מוות תמידית שמידי פעם נקטעת בנקודה של חיות.
בתור מנהל הפורום, אני אישית מרגיש בחוסר נעימות. מרגיש שאני לא מספיק יצירתי, לא מספיק יוזם. ובתוכי אני גם יודע שהתחושה הזו יוצאת ממקומות לא בהכרח נכונים.
הייתי רוצה שהפורום יחיה יותר. הייתי רוצה שהפורום יהיה לי סוג של בית או מקום לשתף- לטוב ולרע.
אני שואל את עצמי האם זה תפקידי? האם אני מפספס משהו? אולי אני- מתוקף תפקידי- חושב כך לבד..?
אולי זה מה שיש לפורום להציע- וזה בסדר?
אולי זה מה שנוצר כשמחברים אותנו בתנאים כאלו- וזה בסדר?
בגדול, הבקשה שלי היא מצד אחד לעשות תשובה- וכן להתחזק ולעשות השתדלות במה שאוכל. ומצד שני, לשמוע את דעתכם ולהבין יותר את הלך הרוחות.
מצפה לתגובתכם.
אוהבכם, נתנאל.
netanel

Re: שיתוף

הודעהעל ידי =שי » 24 אוגוסט 2017, 14:18

אהלן,
כל הכבוד על היוזמה.
אני חושב שאתה עושה תפקיד מעולה כמנהל הפורום. חבל שאתה לא יוזם מפגשים בפורום כמו בעבר.
זה אחלה רעיון לתקשורת בנינו. זה נוח כי לא צריך להיחשף ואפשר לעשות את זה בראש טוב.
=שי

הודעהעל ידי הכל לטובה » 28 אוגוסט 2017, 12:47

שלום נתנאל.
אין לך ממה לחשוש, אתה עושה עבודה מצוינת בפורום. אין ספק שקידמת ופיתחת אותו מאוד, ועל כך אני אישית מודה לך מאוד.
אני מבין את התחושות שלך לגבי תקופת היובש שמורגשת, לטענתך, בפורום.
אך לטעמי אין בכך דבר רע. אני חושב שהרעיון הכללי של פורומים, ושל הפורום הזה בפרט, הוא להוות מקום מפלט מסוים, מקום שבו ניתן לשתף את התחושות והמחשבות האישיות ביותר מבלי להיחשף. השעה והעת שבהן הדבר הזה מתרחש הן שונות מאדם לאדם. יש תקופות בשנה שאני נכנס לפורום באופן תכוף יותר מאשר בפעמים אחרות. וזה בסדר..
נכון יהיה, לטעמי, להשאיר את הדבר כך. פעולות ומפגשים 'מאולצים' קצת יפספסו את הנקודה החשובה של הפורום הזה. כששיתוף מגיע מעומק הלב בשעה המדויקת והנכונה - הוא הכנה ביותר וממילא גם מעורר שיח כאן בפורום. אמנם התנועה קצת אטית בפורום, אבל היא לעולם לא פוסקת, כבר כמה שנים טובות.
ותמיד תמיד, לא משנה מה, אני יודע שאם קשה לי ואני רוצה חיזוק או עידוד, או שאני מחפש תשובות לשאלות מסוימות, או שסתם מתחשק לי לשמוע דעות של אחרים ממני - אני יודע ובטוח שיש לי לאן לפנות. ואת התחושה הזאת אף תקופת יובש כזו או אחרת תצליח להפיג.
ואין ספק, שאתה בעצמך תרמת המון לתחושה הזו.
אז הסר דאגה מלבך, כולנו צריכים לעשות תשובה, אבל יש חטאים שלא ביצענו.. למרות שנדמה לנו.
הכל לטובה

הודעהעל ידי בוקי » 28 אוגוסט 2017, 17:39

שלום נתנאל,
תמיד מתחבר למה שאתה כותב ומעלה. אתה כותב דברים בצורה מאוד מדויקת.
הפעם התחברתי גם לקודמי. לטעמי הפורום עושה שירות מצוין. האנונימיות שלו היא מתנה. לא נראה לי שהייתי מגיע לאן שהגעתי ללא התרומה של הפורום הזה. נכון הכותבים בו לא נכנסים יום יום אבל יש כאן כמות לא מבוטלת של אנשים שחברים בפורום הזה. כמה מאות משתתפים ולדעתי זה מכובד מאוד. אולי אחרים מבקשים שיהיה מפגש כזה או אחר אך קח בחשבון שמפגשים כאלה כבר יש בפורמטים אחרים. פורום אנונימי שאפשר לכתוב בו כל דבר בכל שעה ביום את זה עדיין אין. ולדעתי כמו שכתב קודמי, זאת המיוחדות של הפורום שלנו.
אז תודה לך נתנאל על הניהול ותודה גם לקודמך שעשה גם הוא עבודה מצוינת והחכמתי רבות ממה שכתב. ובכלל אם כבר אני מודה אז תודה על כל הרכז החשוב הזה.
בוקי

הודעהעל ידי ידידות » 03 ספטמבר 2017, 13:04

ישנה התקדמות בוקי?

ידידות
ידידות

הודעהעל ידי netanel » 05 ספטמבר 2017, 19:36

חברים,
תודה רבה על התגובות החמות! :)

אני מפרסם אופציה למפגש פורום לפני ר"ה.. שימו לב אם תוכלו להגיע!
netanel

הודעהעל ידי חרוב » 09 ספטמבר 2017, 20:45

שלום לך נתנאל. האמת היא שאני לא מסכים עם קודמיי, והאמת שגם לא איתך..
אתה מנהל הפורום. למעשה, אין לך יותר מדי מה לעשות חוץ מלכתוב הודעות. ולמחוק. :twisted:
אי לכך, אתה לא ממש יכול להוסיף לפה משהו, הפורום אמור להוות מענה למי שפונה.
*אם* הוא בכלל פונה...
וכפי שאנחנו רואים פה, אנשים לא פונים. לא כותבים. לא משתפים. הם לא רואים לנכון להעזר בתמיכה שיש בפורום.
השאלה למה אנשים לא פונים? למה אנשים לא משתפים? מה, כולם פה בטיול אקסטרים בדרום אמריקה שאין להם זמן לדבר? לא נראה לי..
מה תגיד? "אנחנו בתקופה קשה"? אדברה, דווקא בתקופה קשה צריך לשתף יותר, בנאדם אמור לחיות לבד עם הבעיות שלו? לא.
בתקופה שמחה? אז בוא תשתף, תן לנו חיזוקים, ספר לנו מה עובד בשבילך, איך הצלחת להתגבר על הזה ועל ההוא.

בוא נשים את הקלפים על השולחן.
לא רק הפורום מת. כל האתר מת. מתי פעם אחרונה היה עדכון באתר? איזה מאמר חדש? קבוצה חדשה? סדנא? משהו??
דממת אלחוט כללית. רק הקו תמיכה עובד, שזה חשוב מאוד, אבל גם שם עד שעונים לך... 8-) ( בלי לקטר ח"ו, הכל שם זה בהתנדבות וצריך להעריך את זה)
כשבנאדם חדש מתחיל להתעניין בלהשתנות, דבר ראשון שהוא עושה זה להסתכל באתר, לקרוא מאמרים.
כשהוא רואה יובש, גם שם וגם פה, הוא אומר, וואלה, כנראה זה לא רציני, כנראה שארגוני הטרור הלהטב"י צודקים, הכל בלוף, דרך פשוטה לעשות כסף על גבם של אנשים מסכנים. טיפולי המרה עאלק. החיים הם לא נגן MP3 ואני לא שיר של אייל גולן שצריך להמיר אותו לאיזה פורמט. אז עזבו אותי ותנו לי להמשיך ליהנות מגברים.
חוץ מזה שבשנה האחרונה הנושא הזה כל כך בכותרות, ולא יורד מהשיח הציבורי בכלל. אפילו העלוני שבת דשים בזה. אני לא רואה שהאתר משתף פעולה עם השיח הציבורי, כשהוא צריך להיות הראשון שיגיד משהו, יתייחס. זה לא מתסכל? בטח למישהו מבולבל שמחפש את עצמו, שומע קולות מכיוון אחד ובכיוון השני רואה יובש.

אני בטוח שההרגשה הזאת משפיעה פה גם על הסובבים. אבל לא יגידו את זה. חלק מהבעיה של הנטיה זה שבנאדם לא מודע לצרכים שלו, לא מודע למה שמפריע לו, ובטח לא מסוגל לדרוש את זה ולדעת שזה מגיע לו.

אז נתנאל, כמה שזה כואב, אין הרבה מה לעשות. אל תיקח את זה על הגב שלך. אתה את שלך עושה ועושה טוב.
ומפגש פורום זה באמת רעיון סבבה, שאגב כל הקרדיט מגיע לך, אתה המצאת את הרעיון הגאוני הזה. ;)
חרוב

הודעהעל ידי ידידות » 14 ספטמבר 2017, 22:47

נתנאל היקר, אתה עושה עבודה מצויינת, יישר כוח!.

ובעניין דבריו של חרוב. אין כל כך הרבה מה לכתוב על הנטיה. את זה עושים עם המטפל.
ובעניין האמרה של חרוב "החיים הם לא נגן MP3 ואני לא שיר של אייל גולן שצריך להמיר אותו לאיזה פורמט. אז עזבו אותי ותנו לי להמשיך ליהנות מגברים."
לא זכור לי שמישהו אמר לך מה לעשות. אתה אדם חופשי, עם זכות בחירה חופשית. רק זכור שבסוף משלמים את המחיר של הבחירה.
גם במישור החילוני וגם במישור הדתי (למי שמאמין).
שנה טובה
ידידות
ידידות

הודעהעל ידי netanel » 14 ספטמבר 2017, 23:19

אהלן חרוב,
תודה על התגובה..
כתבת הרבה דברים שאני מסכים איתם ובחלק ממה שכתבת אני יכול להבין למה המציאות כזו, ואני רואה אותם אחרת.
אך בכל זאת מעניין אותי מה כן אפשר לעשות. אני מרגיש שהנושא הזה מאוד נוגע אליי והייתי רוצה מאוד לדבר עליו, לברר ולחלוק אותו עם אנשים שמבינים את המקום הזה.
כמתמודד שחי את הנטייה ומבין אותה לעומק- בטוח יותר מאחרים שלא חוו את מה שאנו עוברים, אני מרגיש צורך כן לעשות כאן משהו שיאיר את המציאות הזו באור שונה.

מפריע לי מאוד היחס של העולם לנטייה, מפריע לי מאוד חוסר ההבנה של המציאות הזו, מפריעה לי מאוד ההסתכלות החיצונית וחסרת האמונה על התופעה הזו.
ובכל זה הכי כואב שחבר'ה בעלי נטיות הפוכות נקרעים בין העולמות האלו.
אני ניסיתי לעשות מפגש חי שלנו- מעין קבוצה שתיפגש ותלמד יחד באופן קבוע- קבוצה עם שיח פתוח וכנה שהמטרה שלו היא חשיפה/הכרה והתקדמות אישית של כל אחד שיהיה נוכח. אך זה לא צלח. (זה מדבר למישהו בכלל?)

ידידות,
תודה רבה גם לך אחי!
netanel

הודעהעל ידי הכל לטובה2 » 16 ספטמבר 2017, 22:14

אהלן חברים,

נתנאל, לדעתי עצם זה שאני יודע שיש את הפורום, וכשבא לי לשתף משו/לחזק נקודה אצלי/לברר נושא מסויים אז אני יכול תמיד להיכנס לפה והמקום נגיש - זה מדהים ועוזר מאוד.
מי אמר שהפורום חייב להיות שוקק חיים יום יום?
המטרה היא "לשרת" או לעזור למתמודדים ואני חושב שהפורום עושה את זה בצורה נהדרת, בעיקר בזכות החבר'ה האיכותיים שיש פה (וזה ממש ניכר).

אז תודה לכולם, ובעיקר לך נתנאל שרואים שאתה דואג, מפרגן, עוזר וכו וכו.
שנה טובה!
הכל לטובה2

הבא

חזור אל פורום נטיות הפוכות, פורום הומואים וגייז

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד