חלומות

פורום נטיות הפוכות- למתמודדים עם לבטים לגבי הזהות המינית שלהם והגדרתה.
פורום למתמודדים עם נטיות הפוכות הומוסקסואליות, לטרנסקסואלים וטרנסג'נדרים.

מנהל: netanel

חלומות

הודעהעל ידי הכל לטובה » 10 דצמבר 2017, 19:56

אני חי את החלום. באמת.
לא במובן הפשוט והסתמי של המילה, כמובן.. אני לא עשיר מופלג שמתגורר בטירה גדולה, אין ברשותי משרתים שעושים כל שאני מצווה עליהם, ואין לי את כל מה שרק ניתן לחלום עליו. לא, לא לזה התכוונתי. יש לא מעט דברים שחסרים לי בחיי, חומריים ורוחניים. לא מעט החלטות שגויות שאני מתחרט עליהן והרבה פסגות שהיו ברצוני לכבוש אך לא נכבשו בסופו של דבר. למעשה, אני לא באמת שלם עם עצמי כפי שאני מתאר באוזני אחרים, והפחדים שולטים עליי הרבה יותר מאשר אני שולט עליהם. אני מעורבב ומבולבל, תחושותיי נעות בצורה דרסטית מעצב מכרסם לפרץ של שמחה וצחוק, מייאוש קובר לתקווה עילאית ומרוממת. האמת, כשאני חושב על זה לעומק, אני לא מאושר. ואני גם לא מרוצה, ובסופו של יום אני נכנס אל המיטה כשאני חושש ועצוב.
אבל עדיין, אני חי את החלום. והחלום הזה נעים לי, וטוב לי, ומנחם אותי. בחלום אני נמצא בבית קטן וחם, עם אישה שאוהבת אותי ואני אותה, וברקע ילד אחד או שניים. בית משלי, משפחה משלי, רק שלי. תחושה עזה של בטחון ואהבה שוררת באויר, שום סערה לא מתחוללת כאן, אין פחדים ואין חששות. בחלום אני אדם עצמאי וחזק שמצליח להוביל משפחה שלמה ביושר ובאושר. חלום טוב, כזה שמעלה חיוך.
הרבה אנשים שאני פוגש תמיד אומרים לי שאני צריך לרדוף אחרי החלומות שלי ולנסות בכל הכוח להגשים אותם. מרגיז אותם לשמוע על החלום בצורה תדירה, לראות אותי שוקע וטובע בו כל פעם מחדש. אם תהיה ממוקד מטרה ותרצה את זה מספיק - אין שום סיבה בעולם שלא תצליח. ואני בחיוך רפה לוחש 'הלוואי' ויודע בתוך תוכי שאם הייתי מסביר להם קצת יותר למה אני עדיין לא שם, הם היו חושבים פעמיים לפני שהיו מאיצים בי להגשים את חלומותיי. אני רוצה. כלכך רוצה. אבל לא יכול. ואין תסכול גדול מזה. אדם שרוצה את המובן מאליו, ולא יכול להשיג אותו.
לפעמים אני חושב שאולי בשביל אנשים כמוני אלוהים החליט לברוא את החלומות. הרי אלוהים הוא תכלית הטוב, גלוי וידוע שאין הוא מתאכזר לברואיו, אלא מתנהג איתם במידת החסד והרחמים. גם עם הנכים והמנועים. אלוהים יודע שאני לא מסוגל להתחתן ולהקים משפחה משלי אז הוא נתן לי לפחות לטעום מהתחושה על ידי החלומות... אין טעם להתעסק בשאלות הלמה והאיך, ומה היה קורה אם. לכל אדם יש מתנה, והחלומות הם המתנה שלי.
אז, בפעם הבאה כשתראו שאני עומד במקום, שקוע במחשבות ובהרהורים, אל תכעסו עליי.. אל תאיצו בי להתקדם ולהמשיך הלאה.. אני בסך הכל חי את החלום.
אפילו אם הוא לא אמתי.
הכל לטובה

Re: חלומות

הודעהעל ידי netanel » 14 דצמבר 2017, 17:28

הכל לטובה,
מה איתך אחי?
כואב לקרוא את מה שכתבת..
netanel

חזור אל פורום נטיות הפוכות, פורום הומואים וגייז

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 2 אורחים