22. סוף שירות. בארון.

פורום נטיות הפוכות- למתמודדים עם לבטים לגבי הזהות המינית שלהם והגדרתה.
פורום למתמודדים עם נטיות הפוכות הומוסקסואליות, לטרנסקסואלים וטרנסג'נדרים.

מנהל: netanel

22. סוף שירות. בארון.

הודעהעל ידי עמיקם » 23 פברואר 2018, 10:30

אין לי יותר מדי מה לומר. אני בן 22 . סוף שירות צבאי. עדיין מתמודד ועדיין בארון. לא יודע להחליט מה נכון לי כרגע לעשות. לא בא לי לעשות את הטעות של החיים בגלל החלטה רגעית מטופשת.
עמיקם

Re: 22. סוף שירות. בארון.

הודעהעל ידי netanel » 23 פברואר 2018, 14:46

אהלן עמיקם!
נעים מאוד!
סוף שירות צבאי אומר שאתה בחפשש?
אני השתחררתי בגיל 23.. נסעתי לטייל בחול לכמה חודשים, וכשחזרתי התחלתי טיפול.
תכלס אני ממש שמח שהתנתקתי לכמה חודשים מהמשפחה. זה ניקה אותי. לי אישית זה עשה טוב.

מה אתה יודע על הנטייה? אתה חושב שיש מקום בחייך שהנטייה קשורה אליו?
netanel

הודעהעל ידי =שי » 27 פברואר 2018, 14:27

בארון , זה אומר שאתה רוצה לצאת? או שזה אומר שאתה בוחן אופציות אחרות ?
=שי

הודעהעל ידי עמיקם » 20 אפריל 2018, 07:07

תודה למגיבים. סוף שירות ומחפש את עצמי כמו ילד קטן. בודק קצת עם גברים מה עושה לי טוב. מרגיש הנאה לרגע ונשאב דקה אח"כ לאשמה ושנאה עצמית חזקה. לרגע אני מרגיש שזהו ואז שוב מרגיש רע עם עצמי. אני תוהה אם זה רק אני או שככה זה אצל כולם?
אני תוהה לגבי יציאה מהארון. אולי ככה הכל יהיה יותר קל ופשוט ואוהב את עצמי סוף סוף יותר.
עמיקם

הודעהעל ידי netanel » 20 אפריל 2018, 17:06

שלום עמיקם!
ככה אצל כולם..
הומוסקסואליות היא חיפוש בחוץ מה שספון בפנים. חיפוש אצל גבר מה שחבוי בגבר שבתוכך.
אז לא משנה כמה אתנסה בחוויות עם גברים- זה לא יתן לי את המענה שאני זקוק לו. ולכן באות השנאה והעצבות אחרי דקה. כי פתאום הצורך שבי לא מוצא בחוויה מענה ממשי..
netanel

הודעהעל ידי עמיקם » 15 מאי 2018, 11:48

אוקיי . אז איך אתה מסביר שאני כל כך נמשך לזה ושזה מרגיש לי כל כך טבעי. אם זה לא אמיתי אז למה זה כל כך חזק?
עמיקם

הודעהעל ידי netanel » 17 מאי 2018, 00:36

אהלן עמיקם!
אני אשתדל להיות ברור בכתיבה, אם כי נראה לי שיהיה לי קשה לדייק בחוויה- בגלל שלתשובה הזו יש כמה רבדים והיא מורכבת מכמה גורמים.

הרצון החזק והטיבעי הזה, הוא רצון שנמצא ברובד פנימי יותר אצלך. תחשוב שזה כמו גרעין בתוך פרי. הרצון הזה הוא טבעי לכל אדם בעולם, הוא רצון לפרוץ ולחיות. הרצון הזה הוא כוחות של חיים שנמצאים בתוכנו ואין לנו בחירה בהם. הם פשוט נמצאים ודוחפים כל הזמן- לחיות ולהתבטא עוד ועוד. אין אדם שאין לו רצון.

על גבי הרצון הזה מלובשים חוויות חיים שחוית והרבה דמיונות (כאן אכתוב בקצרה שאני ממליץ ללמוד לעומק את הקדמת הרמבם למסכת אבות- ששם יש הסבר על כוחות הנפש. ואני מכוון להתמקדות בכח המדמה- מהו ומה תפקידו).
החוויות האלו יצרו אצלך תמונה מסויימת על עצמך, על העולם סביבך, וכו'.
יכול להיות שהם השאירו בך רושם של כישלון במקומות מסויימים, והשאירו אצלך בושה במקומות מסויימים ועוד רשמים כאלה ואחרים- שלמקומות האלו אתה לא רוצה לחזור, כי אתה לא מאמין בעצמך שם, או נדייק- אין לך אמון בכוחות שלך במקומות האלו.

מכל זה יוצא- שהרצון הפנימי שלך(הגרעין) כל הזמן חי ונושם, כל הזמן בועט, כל הזמן רוצה לפרוץ ולחיות- רק שהוא מלובש בחויות לא טובות שגורמות לך באופן טבעי לחפש בחוץ את מה שאתה לא מאמין שתמצא בפנים.

אז-
1. הגרעין של המשיכה והטבעיות הפנימית שלה הם טובים ונכונים והם לא יפסיקו לעולם לדחוף קדימה.
2. הלבוש שהגרעין לובש הוא לא נכון כי הוא מבוסס על דמיון.
3. בעומק הדברים אתה רוצה למצוא את הכוחות האלו בתוכך ולכן לא תסתפק בלמצוא אותם אצל גברים אחרים.

ולכן-
צריך לתקן את החוויה ולהחליף את הלבוש.
כלומר, למצוא בתוך הנטייה את הרצון הפנימי ולתת לו מענה מתוך הכוחות שלך כשהמענה לא תלוי בגורמים חיצוניים.

אני אוסיף- בגבר שאני נמשך אליו, יש מכלול של תכונות וכוחות שאני רוצה לעצמי. הוא יכול להיות חזק, עוצמתי, בעל נוכחות, חופשי ושובב, משדר חום ואהבה, משדר בטחון- וכל התכונות האלו הם תכונות שאני הייתי רוצה שיהיו בי אבל אין לי אמון בהם ואני לא מוצא אותם בתוכי/ או לא מבטא אותם- בגלל חוויה של כישלון שחויתי כשכן ניסיתי לבטא אותם, או שזלזלו בי וצחקו עליי ואז מלכתחילה לא העזתי לנסות לבטא את עצמי במקומות האלו ומימלא לא פגשתי בעצמי את הכוחות האלו ואני לא מאמין שיש בי אותם.

זו הסיבה שזה כ"כ חזק, כי הרצון שלך לחיות הוא הרצון הכי חזק שבך.
וצריך להודות עליו. כי הוא דוחף אותנו קדימה לשנות ולהתקדם כל הזמן למקום יותר טוב לנו.
netanel

הודעהעל ידי עמיקם » 25 מאי 2018, 11:42

נתנאל תודה על התגובה. אבל לא לגמרי הצלחתי להבין מה אתה בדיוק אומר . מה יש ברצון הזה בפנימי שלו. אתה אומר שיש גם משהו אחר פנימי יותר שלכן זה כל כך חזק? מה זה הדבר הזה? לא מבין.
אני מתוסכל כל כך.
כל כך רוצה לברוח מהכל. לא מצליח להשתחרר מהמשיכה הזאת . היא משגעת אותי. זה נראה לי כל כך מייאש המאבק הזה.
עמיקם

הודעהעל ידי netanel » 27 מאי 2018, 19:18

אהלן עמיקם אחי!
בדיוק כמו שאתה אומר.
יש רצון פנימי לנטייה המינית. הנקודה הפנימית הזו היא צורך נפשי שלנו.
הצורך הנפשי הזה הוא המנוע של כל מה שקורה בחוץ.
אתה בטח מכיר את זה שכשהגבר שאתה נמשך אליו עובר לידך, באופן אוטומטי העיניים נותנות מבט. ויש כח חזק מאוד שמושך, מתעניין ורוצה ממנו כל מיני דברים שיכולים להיות גם לא ברורים.
הכח החזק הזה הוא צורך נפשי שמבקש להתמלא.
את הצורך הנפשי הזה אי אפשר לכבות, בגלל שהוא צורך בסיסי שכל אדם זקוק לו כדי להתקיים בעולם הזה.
יש כאלה שב"ה גדלו בסביבה שנתנה להם את הצורך הזה וגרמה להם להאמין שיש בתוכם את הבסיס הזה באופן מובנה.
ויש כאלה שב"ה גדלו בסביבה שלא נתנה להם את הצורך הזה וגרמה להם לא להאמין שיש בתוכם את הבסיס הזה.
ולכן, בגלל שזה צורך בסיסי, מי שאין לו אותו, יבקש אותו בעל כורחו, כלומר נטיית החיים שבו תבקש אותו.

ולכן המשימה שלו בחיים היא למצוא את הבסיס הזה בתוכו.
ולדעתי והבנתי, כל מי שחושב שימצא את הצורך הזה בחוץ הוא טועה. כי מה שהוא גורם לעצמו זה התעייפות וייאוש מחיפוש חיצוני, של צורך שהוא מבקש למלא בתוכו- להאמין בעצמו שיש אותו בו.

זה יכול להיות צורך ב-
בטחון בגוף, חוסן נפשי, יופי, דעה, להעניק בטחון לאדם אחר, הערכה, אהבה, אומץ ועוד ועוד.

אתה כותב דברים שלא פעם יוצאים לי מהפה, ואני מבין לגמרי את התחושה.
אני שנאתי ממש את הנטייה הזו וגם הייתי רוצה להשתחרר ממנה. אבל בגלל שהבנתי שהיא מאותתת לי על צורך פנימי ובסיסי, הבנתי גם שלא אוכל להפטר ממנה אלא אם כן אמלא את הצורך שלי ואקשיב באופן מעמיק למה שהנטייה אומרת לי.
המאבק המייאש הוא דווקא כשאתה מביט בנטייה בצד החיצוני שבה. כשאתה רק תכניע את התאווה הזו, אתה תיהיה במלחמה בלתי נגמרת. כי לא סיימת את המלאכה. להכניע זה צעד הכרחי אבל חייבים לבוא אחריו שלבים של בירור הרצון ונתינת מענה הולם ואמיתי.

כתבתי הרבה נקודות. אני מעריך שאת חלקם אתה פוגש בפעם הראשונה והם לא ברורים לך.
אני ממש אשמח שתשאל עוד שאלות ואולי בעז"ה נוכל לסייע לך ולהבהיר יותר את המציאות.

אני אוסיף ואומר.
חשוב שתדע ואני מאמין בזה מאוד. אנחנו בידיים טובות.
ככה אני מרגיש מתוך התהליך, ואני מצליח ב"ה לראות פירות טובים, הרבה מעבר למה שדימיינתי.
netanel

חזור אל פורום נטיות הפוכות, פורום הומואים וגייז

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד