איפה הימים האלו שהיו פה 2-3 פוסטים חדשים בכל יום?

פורום נטיות הפוכות- למתמודדים עם לבטים לגבי הזהות המינית שלהם והגדרתה.
פורום למתמודדים עם נטיות הפוכות הומוסקסואליות, לטרנסקסואלים וטרנסג'נדרים.

מנהל: netanel

איפה הימים האלו שהיו פה 2-3 פוסטים חדשים בכל יום?

הודעהעל ידי גל~ » 26 מרץ 2018, 22:48

כולם הפכו לסטרייטים?
כולם בכיוון הנכון? ... מצד שני גם אני הפסקתי לכתוב פה.
אם היה אפשר לעשות תחקיר זה היה יכול להיות מאוד מעניין.
גל~

Re: איפה הימים האלו שהיו פה 2-3 פוסטים חדשים בכל יום?

הודעהעל ידי =שי » 30 מרץ 2018, 08:49

היו ימים...

איך אתה?
=שי

הודעהעל ידי חרוב » 04 אפריל 2018, 21:30

על זאת נאמר "ברוך אומר ועושה" :lol:
למה אתה הפסקת לכתוב?
חרוב

הודעהעל ידי גל~ » 05 אפריל 2018, 13:01

יש הרבה סיבות למה הפסקתי.
היה כאן וויב של "טיפול טיפול טיפול" שזה נכון , אבל היה מעצבן כל הזמן לקרוא את זה (למרות שהייתי בטיפול).
האתר היה קורס המון ולא הייתי מצליח להכנס. (אני לא יודע אם זה היה קשור לבעיות dns או לא)
קצת היה מעציב אותי לראות שחבר'ה שהגיעו לכאן פחות או יותר בזמן שלי כבר סיימו את הטיפול ואני תקוע עדיין באותו מקום.
ו... לא היה לי זמן.

אבל מה קרה לשאר?
כאילו הפסיקו להגיע לכאן אנשים חדשים..
גל~

הודעהעל ידי חרוב » 08 אפריל 2018, 23:19

כשאין שיח, אנשים לא מצטרפים, ואז נהיה שקט מדבק כזה..
אבל יש פה אנשים, אני מסתכל למטה ורואה הרבה פעמים שיש מעל 4 אורחים בבת אחת, אפילו בכל מיני זמנים לא זמנים.

ו..איזה חברה סיימו פה בדיוק? אח יקר אתה נמצא בסרטים, אין דבר כזה "הם כבר סיימו ואני לא" הפזם לא דופק פה!! אם מישהו לצורך העניין השתפר המצב שלו משמעותית ואתה לא, זה רק אומר שהמצב שלו מלכתחילה לא היה קשה במיוחד, ולכן ההתקדמות שלו הייתה יותר מהירה. הנה לדוגמא נתנאל, תוך שנתיים התחיל לצאת עם נשים. מחילה מכבודו, אבל זו מהירות שיא.. מה זה תוך שנתיים? אשים עוברים טיפול של 5+ שנים ועדיין לא מגיעים למצב הזה. זה מקרה באמת חריג. היו פה כאלה שאפילו תוך פחות משנה כבר התחילו להרגיש משיכה לנשים ונהיו אנשים ממש אחרים. ויש כאלה שאני מכיר ששנים כבר לא יוצא מהם כלום והם תקועים עם הנטייה.
ככה זה. לכל אחד יש את התיק שלו, את המטען שלו שהוא סוחב איתו מהילדות, את האופי שלו, ואת הדרך שהוא מתמודד עם הדברים שקורים לו. לכן לכל אחד יש את הזמן שלו. אסור לנו להשוות. לכל אחד יש מסלול משלו שאין שום קשר בינך לבינו.
אני אישית הייתי פעם תקוע על זה חזק. לקח לי הרבה זמן להפנים את זה שאם יש מישהו שהוא כביכול יותר טוב ממני, זה לא אומר עליי כלום, אני לא צריך להתבאס מזה, או להשוות את עצמי אליו או לאכול את עצמי למה אני לא כמוהו. אין שום קשר בינינו. היום ב"ה הרבה יותר קל לי. אבל זו עבודה שלקחה לי הרבה זמן.
חרוב

הודעהעל ידי /חגי/ » 16 אפריל 2018, 20:11

חרוב היקר. אני כל כך מתחבר למה שכתבת. אין כאן תחרות. כל אחד והמסע שלו.
כל אחד והזמן שלו והדרך שזה לוקח לו. אני מכיר כל הרבה אנשים שסיימו את התהליך. כל כך הרבה אנשים וכל כך הרבה מסלולים שונים. כל אחד לקח לו זמן אחר. מה שחשוב לזכור הוא שגם לכל אחד סיפור חיים אחר. כל אחד עבר משהו אחר והנפש שלו מורכבת אחרת. באמת שאסור בתהליך הזה להשוות. כל כך קל לסטות מהדרך ולפספס את המטרה. כל כך קשה להתמיד, להיות בפוקוס על העבודה הטיפולית ועל העבודה של המסע האישי שלנו.
אני חושב שאסור לנו להתבלבל כי העולם שלנו מלא בבלבובלים במיוחד בנושא שלנו ולצערי כל כך קל להתבלבל.
/חגי/

הודעהעל ידי tohar » 17 אפריל 2018, 19:47

חגי היקר,
מה זה ש"עברו את התהליך"...
השאלה האם הצליחו?
בכלל - אשמח לשמוע ממך על הצלחה.מה אתה מחשיב הצלחה.אצלך ואצל אחרים.
האמת...קראתי הרבה את מה שאתה כותב לאורך השנים.הלוואי והיה בידי לפגוש אותך פיזית ולשוחח.חושב שיחזור אותי מאוד.אשמח אם יש דרך כזו דרך פניה באופן פרטי בעצת נפש.יש אפשרות כזו?
tohar

הודעהעל ידי הסדרניק 22 » 21 יולי 2018, 23:19

מנהלים, יש רעיון להחזיר את הפורום להיות פעיל יותר??
הסדרניק 22

חזור אל פורום נטיות הפוכות, פורום הומואים וגייז

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד