אני רוצה לכתוב לכם על..

פורום נטיות הפוכות- למתמודדים עם לבטים לגבי הזהות המינית שלהם והגדרתה.
פורום למתמודדים עם נטיות הפוכות הומוסקסואליות, לטרנסקסואלים וטרנסג'נדרים.

מנהל: netanel

Re: אני רוצה לכתוב לכם על..

הודעהעל ידי דרור » 11 יוני 2018, 01:40

הראש שלי מלא במחשבות..
אני מנצל הזדמנות זו להמשיך לכתוב לך, אייל!
אני מאמין שיש לי את הכוח לעזור, אם יש לך את הרצון והאמונה הראישונית, שאתה יכול לעזור לעצמך.
אני מבטיח שאם תשתף אותי במה שעובר עליך ותיהיה מוכן להיות בכנות כלפי המציאות איתה אתה מתמודד, בלי לכפות ובלי לכסות על מה שאתה עושה ועתיד לעשות. במצב זה ותנאים אילו, אני מבטיח לך, בעוד שנה מהיום אתה תיהיה במקום שאתה שמח בו ומרוצה מעצמך ומהחיים שלך!
אנוכי שולח את אהבתי ואהדתי אליך ואל הדיבור שלך, דיבור של הלב בכאביו. כתבת לי על הסבל והכאב שאתה מתמודד ועובר והלב שלי שידע כאב גדול פגש ופגע בלב שלך, לב-אל-לב. תדע נאמנה, שאני כאן בשבילך, רק תיהיה כאן גם אתה בשביל עצמך, אתה עצמך זה מה שיש לך, מעצמך תגלה כוחות גבורה רבים.
אל תזנח עוד את רצון הלב שלך. . .
כתבתי לך צפוף, אבל גם בזמנים בהם לא אוכל לתת לך מענה ותמיכה זמינים ומהירים.. תדע שאחזור לכאן והמשיך לוודא שאתה מתקדם אל היעדים והמטרות שתציב לעצמך לחיים טובים יותר. באהבה ואכפתיות רבה! ממני - דרור
דרור

הודעהעל ידי אייל » 11 יוני 2018, 08:08

תודה רבה! מעריך מאוד את התמיכה שלך. זה מחמם את הלב.
כתבת שיש לך כל מיני מחשבות, איזה מחשבות? אם יש לך משהו שיכול לעזור לי אני אשמח מאוד. כמו שכבר כתבתי לך דרור, אני רוצה לשנות את החיים שלי אבל לא יכול לחשוב איך. אני מרגיש כל כך תקוע כרגע. החיים שלי הם אוסף של כלום. לא באמת קורה בהם משהו. היום איך שהוא קמתי מוקדם בדרך כלל אני קם ב12 במקרה הטוב. אתמול נפלה עליי כבדות אז לא יצאתי כמו שאני רגיל. חוץ מזה אתמול בצהרים פגשתי איזה בחור חמוד והיה לנו קטע קטן ביחד כך שעד הערב כבר לא היה כל כך בא לי, אפילו שגם זה די נדיר.
אז מה אני עושה מכאן הלאה? לאן אני הולך? מאיפה לעזאזל אני מגייס את הכוחות למען עצמי? אני כל כך עייף כבר מהכל.
אייל

הודעהעל ידי דרור » 11 יוני 2018, 11:59

היו לי מחשבות בראש שלא הניחו לי להרדם. שנגעו בקשר לקשר שיש לי בחורה מדהימה שאני יוצא איתה. כשלא הצלחתי להרדם התגנבו עוד ועוד מחשבות שלא רצייתי שיהיו בראשי.. ועל כן נכנסתי לפורום כדי לכתוב לך.

אני שמח שאתה מגלה עניין ורצון בעזרה שלי. אני אומר שאת הצעד הראשון שלך כבר עשיתה. (הצעדים המדוברים הם כמובן השינוי שאתה רוצה\הולך לעשות בחייך - הצעדים הם השלבים שאתה הולך בהם בדרך, לקראת ריפוי הכוחות שלך וריפוי מכאובי הנפש = אני מקווה שהשפה שאני משתמש בה, מוכרת לך ואתה מבין על מה אני מדבר. אם לא תגיד לי.. :) )
אתה מרגיש שמשהו חדש מתחיל? משהו חדש מתעורר בך? תנסה להרגיש ניצוץ של רצון שקיים לעבור שינוי בחיים שלך, למקום בו יהיה לך יותר טוב.

כרגע אתה אומר שאין לך כוח לעשות מאמצים. אבל אני רואה שיש לך כוח לכתוב ולשתף. מבחינתי כרגע זה מספיק בשביל להתחיל להניע מנועים.
לפעמים כשיש לאדם הרבה עבודה לעשות, אז מרוב העבודה שעוד יש לו הוא נלחץ ולא מתחיל גם בדברים הקטנים שיש לו. אני חושב שאתה נמצא במקום הזה.. אם היית סטודנט אז בטח חווית את המצב שיש לך הרבה חומר ללמוד למבחן, עד שאתה דוחה הלמידה ולא מתחיל בגלל הלחץ שלא תספיק ללמוד את כול מה שאתה צריך. אני מניח שאתה יכול להבין למה גישה שכזאת לא מועילה לבנאדם. שכדאי לאדם להתחיל מאיפה ולהספיק מה שהוא יכול, במקום להתייאש מראש. אם לאדם יש מספיק זמן מראש. שלמקרה כהזה ישנה טכניקה והיא וחלוקת העבודה. בכול יום הוא יקבע כמה הוא יכול ומוכן לעבוד\ללמוד לאותו היום. כמה שהוא יכול. וסה"כ כול העבודה תתחלק לו בימים הרבה, ולא תיפול עליו בזמן קצר. בכול מקרה זה לצמצם את מקור הלחץ והפחד המייאשים שמונעים מאיתנו להתחיל לעבוד ולהזיג התקדמות, גם אם היא התקדמות קטנה. מכאן אנחנו עוברים לשלב השני. והוא להתקדם בצעדים, גם אם הם צעדים קטנים. עיקר להישאר בהתקדמות. קצת התקדמות קבוע יוליד הישגים חדשים כול יום מחדש. ועם הזמן הקצב יגדל ויתחזק. עיקר להישאר בתנועה של חיים והתקדמות ולא לשקוע ולעצור בנקודות של חולשה דיכאון ועצבות.

עד לכאן יש?

יש תפילה מפורסמת לרבש"ע:
לאתגרים מסוג הדברים שכתבתיך לך:

" אֵלִי, תֵּן בִּי אֵת הַשַּלְוָוה - לְקָבֵּל אֵת הַדְּבָרִים שֶאֵין בִּיכוֹלתִּי לְשַנוֹתָם,
אֶת הָאוֹמֶץ - לְשַנוֹת אֵת אֲשֶר בִּיכוֹלתִּי,
וְאֵת הַתְּבוּנָה - לְהַבְדִיל בֵּינֵיהֶם. "

ולי אישית אני יודע שעוזר להתפלל באופן קבוע לקב"ה. יש אבא שבשמים שעוזר לי ונמצא בשבילי בשעות הכי קשות. הוא מחכה לתפילות שלי. באמת ככה!
הדרך שלי בחיים עוברת תמיד דרך דיבור אל יוצרי ובוראי. ההתקדמות שלי תלויה בקשר שלי איתו. ממליץ לך גם לעבוד על הקשר שלך איתו :D
דרור

הודעהעל ידי אייל » 15 יוני 2018, 16:57

תודה דרור . שמח שיש לך מישהי. הלוואי וגם לי יהיה קשר נורמאלי עם אישה.
תגיד, סיפרת לה ? היא יודעת מהסיפור הזה או שזה סוד?
קראתי את מה שכתבת. לחלק הדתי אני פחות מתחבר כי אני לא כזה בקטע כרגע. גם לחלק של המחלה לא הבנתי כל כך. אני לא מרגיש חולה שצריך ריפוי או משהו כזה. אני מרגיש שאני רוצה פשוט להיות במקום אחר מאוזן יותר. אולי תוכל קצת לכתוב גם על זה ולעזור לי להבין את מה שכתבת טוב יותר.
תודה רבה.
אייל

הודעהעל ידי דרור » 19 יוני 2018, 11:19

בדיוק דברתי איתה על זה השבוע והאמת שהיה לה לא פשוט לשמוע.. (המשך יבוא :-| )

במקרה שלי, אני רואה שהמשיכה המינית (שלי) לגברים יושבת על מקום פגוע בנפש וקשיים רגשיים.
אני בנאדם(ילד) רגיש מאוד (ועדין מאוד). המפגש עם החיים ובעיקר עם העולם ה"גברי" יצרו אצלי חיץ בין הרגש לבין היכולת שלי לבטא ולחוות אותו. המפגש עם הסביבה הגברית ועם העולם הגברי - לא תאם לרגישות שלי, וזה הוביל אותי להיפגע שם ( במישור הרגשי והנפשי).
המפגש עם אבא , עם האחים , עם הילדים בגן ואחכ' בבית-הספר יצרו אצלי מציאות חיים בה אני חווה דחיה ורגשי נחיתות כגבר בין גברים, שבעצם אני "לא-מספיק-טוב" שהתלווה בתחושת חוסר שייכות .. מאוד רציתי להשתייך ולא להיות "חריג", אז השתדלתי להתאים את עצמי לסביבה ולהתנהג כמו שמצפים מ"גבר" להתנהג, הדחקתי רגשות, ההדחקה הובילה אותי להדחיק חלקים באישיות שלי וביכולת שלי לבטא ולחוות רגשות בכלל. למקום הזה אני קורא "פצע", או "מחלה". לשם אני מבקש "רפואה" / "ריפוי".

אז איפה הדברים האלה פוגשים אותך, אייל? אני מניח שאתה תזדהה עם הדברים..
מחכה לתגבותך
דרור

הודעהעל ידי אייל » 01 יולי 2018, 18:48

הבנתי אותך אבל לא מזדהה עם המונח. ככה אנחנו. לא חולים ולא צריכים רפואה.
צר לי שאתה מגדיר את עצמך ככה. אני אומנם צריך עזרה אבל זה לא הופך אותי לחולה או מעוות. בכל מקרה אני לא מרגיש ככה כמו שכתבת. אני לא מרגיש שיש לי קשיים רגשיים. או פגיעות כזאת כמו שאתה כותב. בעיקר מרגיש את הנטיה הזאת ולא כל כך מבין מעבר.
דרור, אם אתה יכול אשמח אם תכתוב איך היא קיבלה את זה שאתה כזה. בטוח לא פשוט כל הסיפור הזה.
אייל

הודעהעל ידי דרור » 04 יולי 2018, 16:37

היא לומדת אותי ואותה תוך כדי תנועה..

תראה אייל, נראה לי שהתפיסה שלנו את המשיכה המינית והגישה שלנו כלפיה היא שונה. כשכך המצב כנראה שאני לא הכתובות שיכולה לעזור לך בדרך שלך אל מה שחשוב לך.
אז אאחל לך את הטוב ביותר ותצליח לעלות על השביל שיוביל אותך בדרך המתאימה לך :)
דרור

הודעהעל ידי מכלוף » 08 יולי 2018, 12:59

מרשים לקרוא איך אנשים מתקדמים בחיים
עושה חשק לרצות גם.
מכלוף

הקודם

חזור אל פורום נטיות הפוכות, פורום הומואים וגייז

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 2 אורחים