דרוש מענה

פורום נטיות הפוכות- למתמודדים עם לבטים לגבי הזהות המינית שלהם והגדרתה.
פורום למתמודדים עם נטיות הפוכות הומוסקסואליות, לטרנסקסואלים וטרנסג'נדרים.

מנהל: netanel

דרוש מענה

הודעהעל ידי גל~ » 18 מאי 2018, 12:43

היי,
רציתי להתבכיין קצת פה.
יש זמנים שאני נמצא ברצף של צרות ואני מתחיל לעשות שטויות ולפעמים אני צריך חיזוק/ תמיכה מהמטפל של באופן מיידי ואין לי את זה.
ולפעמים זה בכלל בבדידות קשה ואני חייב לשתף, לדבר עם
מישהו, אפילו סתם.

ושוב. אין לי. ואין לי תחליף לזה.
ואז מחוסר ברירה אני פונה לדבר עם כל מיני גברים באתרי הכרויות.
ונשאב ומתמכר ולףעמים גם נפגש והכל דפוק!!

אם היה לי מישהו זמין לא היה נכנס ליותר בלאגן.
ואין לי פתרון.

המטפל שלכם זמין אליכם?
אני מתקשר לשלי פעם בחצי שנה במקרים כאלו וגם אז הוא לא זמין ואם קובעים שעה הוא יכול למרוח אותי 3 שעות עד שחוזר אלי, אם בכלל... זה סביר??
גל~

Re: דרוש מענה

הודעהעל ידי netanel » 22 מאי 2018, 16:29

אהלן גל!
מנסיון אישי, הבנתי שכשאני מבקש תמיכה אני צריך לשים לב אם אני מבקש עצה לעזור לעצמי, או מבקש להתלות במטפל שלי שיגאל אותי מהצורך להרים את עצמי.
זו נקודה חשובה. אצלי ב"ה המטפל שלי לא נותן לי להתלות בו. מה שניסיתי לעשות המון פעמים. כמה שההרחקה שלו כואבת ומתסכלת, זה הדבר הנכון. זה גם מה שגורם לי להיות אקטיבי ולקחת את עצמי בידיים, וכך לגלות את הכוחות שבי ולהפרד מהתלות באחרים.

אני חושב שאתה צריך להתבונן בצרכים שלך ולראות מה אתה מבקש ובתוך הבקשה לראות איך אתה רואה את עצמך שם. כלומר, איך אתה תופס וחווה את עצמך- שמתוך כך מגיעה הבקשה לדבר ולשתף.

אני חושב שהמטפל שלך זמין או לא זמין בעקבות צורת ההתנהלות שלך.
מה שעושה לי באמת טוב, זה שהמטפל שלי לא נותן לי להתלות בו. והוא יודע להרחיק אותי כשצריך. נכון, זה כואב ומאכזב.. אבל ממה שאני מכיר את עצמי זה הדבר הנכון לי.

מה דעתך?
netanel

הודעהעל ידי דרור » 29 מאי 2018, 23:30

לגל

אם היה מותר להעביר לך את המספר שלי הייתי עושה את זה.. ואז היית יכול לפנות אלי

אני חושב שחשוב מאוד שיהיה לבנאדם למי לפנות לדבר איתו על קשיים שצצים במהלך היום היום. חבר שאפשר לדבר איתו בפתיחות ולקבל ממנו תמיכה.

אני משתתף בקבוצת 12 הצעדים ושם זה יסוד חשוב לדעת לבקש עזרה כשקשה. ממליץ לך לחפש קבוצות כאילו ולכתוב שם בפורום

בהצלחה
דרור

הודעהעל ידי /חגי/ » 03 יוני 2018, 10:45

> אם היה לי מישהו זמין לא היה נכנס ליותר בלאגן.
> ואין לי פתרון.
>
> המטפל שלכם זמין אליכם?
> אני מתקשר לשלי פעם בחצי שנה במקרים כאלו וגם אז הוא לא זמין ואם קובעים שעה
> הוא יכול למרוח אותי 3 שעות עד שחוזר אלי, אם בכלל... זה סביר??

הי גל,
העתקתי חלק. כדי להתייחס.
בגדול זה טוב מאוד שאתה מבקש עזרה ורוצה להתקדם. אבל חשוב שתעשה את זה נכון. שזה יהיה נטו המסע שלך ללא תלות באחר. למשל, המטפל שלי דווקא כן היה זמין עבורי במסע שלי. הוא אפשר לי להתקשר אליו ברגעים הקשים יותר ולשתף. הוא גם עודד את זה. זה בהחלט עזר לדעת שלמישהו אכפת לו ממני על אמת. אבל כשהייתי קצת תלותי ו"בכיין" כלשונך אז גם הוא ידע להעמיד אותי במקום ולא לתת לי צומי כמו שרציתי.
אני חושב שללמוד לתקשר נכון ממקום עצמי זה חלק מאוד גדול בתהליך שלנו. אני מרגיש שזה עזר לי לבנות את עצמי בלי תלות באחר. בצורה נקייה. משהו שמאוד חיזק אותי באהבה שלי את עצמי ובקבלה שלי אותי.
אני מאמין שיש כל מיני מטפלים עם גישות שונות לעניין ולכן גם דרכי טיפול שונות. יכול להיות שלמטפל שלך זה פחות מתאים הגישה הזאת. זה לא אומר שלא אכפת לו ממך או משהו כזה. מה שחשוב מבחינתך זה לדעת שאתה נמצא אצל מטפל שמבין בנושא הזה ושיש לו הצלחות בתחום. אם אתה מכיר אנשים שהיו אצלו ועברו את זה זה בונוס רציני לתהליך שלך ולביטחון שאתה נמצא במקום הנכון.
ביחס למה שכתב דרור, קבוצת הצעדים פחות נראית לי. אומנם יש שם גם תמיכה חברית. אבל שם כולם מכורים והומוסקסואליות זאת אינה התמכרות. לדעתי זה סתם יבלבל אותך וישאיר אותך עמוק יותר בנטייה ובעיסוק בה ובמשיכה המינית וזה סתם חבל. אולי תוכל להגיע לקבוצה של עצת נפש. אבל אני לא יודע אם הם עדיין מקבלים אנשים חדשים.
/חגי/

הודעהעל ידי דרור » 03 יוני 2018, 22:22

בקשר לדברים שלך חגי. קודם עושה עלי רושם שאתה לא מכיר את קבוצת הצעדים מקרוב. מהיכרות אישית, אני חושב שכמעט לכול בנאדם שיש לו בעיות שחוזרות על עצמם בחיים והוא בעצם מתמודד עם לופים של תסביכים שלא עוזבים אותו יוכל להיעזר בקבוצה של הצעדים. יש לקבוצה הזאת כוח עצום.
שנית, אין לי שום התנגדות לטיפול אישי, להפך אני חושב שמי שהולך למטפל אישי פעם בשבוע,שבועים, זה רק יכול להועיל ולקדם אותו בצורה משמועתית. אך אני לא רואה שום סתירה לעבוד במקביל עם תוכנית הצעדים. אני בטוח שפעולה בשתי המישורים יכולה לקדם מישהו בדרך שלו להתמודד בצורה טובה יותר.

במיוחד אנשים שנמנעים ללכת לטיפול אישי מסיבות שונות, נראה לי שלקבוצות יהיה להם יותר קל ונוח להשתתף ולמצוא שם מענה לחלק מהבעיות איתם הם מתמודדים בחיים.

בהצלחה לכולם ושנצליח לעזור אחד לשני לראות אפשרויות להתחזק ולהתקדם בדרך לקראת החלמה ויציאה לחירות וגילוי הרצון הפנימי שלנו
דרור

הודעהעל ידי גל~ » 06 יולי 2018, 10:21

היי,
עבר זמן ורציתי לעדכן.
אז באמת עשיתי המון שטויות מאז.
העלתי את נושא הזמינות שוב מול המטפל שלי.
הוא התנצל, הוא באמת נורא עמוס. הוא הביא לי את הביפר שלו,
למקרים שהוא מתעכב לענות לי בפלאפון / מצבי חירום
אני מקווה שאני לא אצטרך להשתמש בזה..
זה מרגיע ונותן לי לפחות הרגשה שבאמת איכפת לו.

דרור; אני לא מתבייש לבקש או לקבל עזרה ולא יודע עד כמה זה "תסביכים שלא עוזבים"

חגי; יש לי נטייה חזקה מאוד לתלותיות, מכיר את הבעיה, גם המטפל שלי מכיר, אבל מצב כזה שאני חייב לדבר עם מישהו ו"משתגע" לא נראה לי נכנס פה, מה גם שזה לא ספציפית אליו.
גל~

הודעהעל ידי =שי » 16 אוקטובר 2018, 11:30

סתם מחשבות שעלו לי ואני חושב שזה אולי פוסט נכון לשתף.
הייתי גם בצעדים. לא עוזר. בזבוז זמן לדעתי. חוץ מתמיכה חברית זה לא עשה לי בשעתו טוב.
הלכתי גם לכמה מטפלים פסיכולוגיים קליניים וכל מיני... בסוף מי שעזר לי להגיע לאן שאני היום הוא לא היה מטפל כמו שכולם מכירים. אבל היו לו הרבה נסיון בעבודה עם אנשים. הרגשתי שזה הדבר שהכי חשוב פה. ללכת למישהו שיודע על מה הוא מדבר ושהוא מוצלח בתחום. כל שאר האופציות הם ניסוי ותהיה.
בשלב שפניתי אליו היה כבר נמאס לי מכל הניסיונות מסביב.
קראתי כאן ובעוד פוסטים ובמקומות אחרים שיש הרבה חבר'ה שבשלב מתחיל או מתקדם והם יורים לכל הכיוונים בתקווה שאולי משהו יפגע. לדעתי זה בזבוז זמן ומשאבי אנרגיה מיותרים.
שמח שעשיתי בשעתו את ההחלטה הנכונה לברר ולפנות לכתובת עם ניסיון עשיר בתחום.
אחרת, ברור לי, שגם אני הייתי נשאר תקוע ומבכה שנים מבוזבזות ותסכולים אין סופיים על טיפולים תקועים שבסופו של דבר השאירו אותי תקוע בנטייה במצב סטטי ללא שינוי ניכר של ממש.
=שי

חזור אל פורום נטיות הפוכות, פורום הומואים וגייז

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 5 אורחים