התקווה להפגת הבדידות

פורום נטיות הפוכות- למתמודדים עם לבטים לגבי הזהות המינית שלהם והגדרתה.
פורום למתמודדים עם נטיות הפוכות הומוסקסואליות, לטרנסקסואלים וטרנסג'נדרים.

מנהל: netanel

Re: התקווה להפגת הבדידות

הודעהעל ידי גל~ » 31 אוגוסט 2018, 16:05

היי,
למה המטפל שלך אמר את מה שאמר? מה היה הטריגר?
לגבי הרצון לחיות או לא. מובן. קורה גם לי הרבה בזמן האחרון.
גל~

הודעהעל ידי noamil » 17 ספטמבר 2018, 01:22

היי גל,
אין לי מושג מה היה הטריגר שגרם למטפל לומר לי את מה שאמר, אבל באותה עת זה גרם לי לדאון מטורף. יכול להיות שאמר את זה כדי לדרבן אותי, שלא אפול לייאוש.. אבל באותה עת זה עשה את הפעולה ההפוכה לגמרי.

אבל אני מעוניין לשתף מה היה דווקא בפגישה האחרונה.
בפגישה שבאה לאחר מכן (שרציתילבטלה, בגלל כעס מסוים על מה שהוא אמר לי) עבדנו בצורה מפורטת על שני קולות פנימיים שקיימים בתוכי (מקבילים ליצר טוב ויצר רע):
הקול שיש בי שאומר לי שאני חלש ושאין לי אפשרות להשתנות, שאני בודד, וקול פנימי נוסף בתוכי, אמנם חלש יותר, אבל ישנו - שדוחף אותי להאמין בעצמי, להתמודד.
לתובנה לגבי הקול שמחליש אותי (שבמהלך כל הטיפול אנו נוגעים בו) התלווה זיכרון מהצבא וגיליתי שבזמן מסויים בצבא חוויתי מעין התקף חרדה. דבר שלא הייתי מודע לו עד כה.
אפשר לומר שבגלל שבזמן הצבא, הקול החזק בתוכי היה הקול השני (החיובי כביכול) ולא ידעתי לבקש עזרה - לא הצלחתי להתמודד עם התקף החרדה הזה.
המעניין הוא שבשנים האחרונות, מאז גיליתי שאני נמשך לגברים, הקול הראשון (שאני חלש ובודד, שאני לא 'גבר') שולט על התודעה שלי.
אבל המטרה היא להגיע לאיזון בריא בין שני הקולות. לזכור שחשוב לאפשר לעצמי לבקש עזרה ולהתפרק מדי פעם, אבל בסה"כ שעאני צריך להאמין בעצמי, שאני יכול להתמודד ובסוף אצליח.
noamil

הודעהעל ידי חרוב » 16 אוקטובר 2018, 22:52

נועמיל, המטפל הזה תקיף איתך בעוד הזדמנויות?
והאם הוא ממש מתעקש שתפסיק עם הפורנו באופן שכבר מוגזם מבחינתך?
אם כן, תחליף מטפל. אל תחשוב על זה, פשוט חפש אחר.
מידיעה.
חרוב

הודעהעל ידי גדי » 17 אוקטובר 2018, 14:33

רגע לא הבנתי כל כך על מה מדובר. לפעמים חסר קצת לברר יותר.
אני הייתי אצל אחד שהיה סופר תוקפני כלפיי. אחרי כמה וכמה מפגשים זה פתאום הגיע. מאז נשארתי בתסכול שהיה. הבנתי שלא כל המטפלים אותו דבר.
מה היה לכם?
גדי

הודעהעל ידי noamil » 23 אוקטובר 2018, 23:59

היי חרוב,
ייתכן שהובנתי לא נכון: המטפל לא 'תקף אותי' אלא אמר לי שזה לא טוב שאני רואה פורנו. איפשהו בפנים הרגיש לי שהוא עדיין לא מבין מה עובר עליי (אחרי שנה של טיפול).
אמנם זה לא היה נעים והייתה עוד פעם שהוא אמר לי שהוא מרגיש שאנחנו לא מתקדמים אלא הולכים אחורה, אבל בסה"כ אני עובר איתו דרך מדהימה.
נראלי שהוא מנסה בתגובות האלו לגרום לי לעשות מעשים שישנו את החיים שלי ואולי, לדעתו, הם עשויים לגרום לי להפחתת הנטיה.
noamil

הודעהעל ידי חרוב » 27 אוקטובר 2018, 23:41

נועמיל, באמת סליחה, אבל לא נשארים אצל מטפל תוקפני,אפילו לא קצת
אני לא יכול להרחיב בבמה הזו על זה, ראה הוזהרת
גם אתה גדי
חרוב

הודעהעל ידי אביתר » 06 נובמבר 2018, 11:35

חבר'ה, תפסיקו להיות כאלה "הומואים" כאלה רגישים. לדעתי צריך איזה שהוא חסינות אישית לחיים. אי אפשר להיות סופר רגיש כל הזמן. ולדעתי אנחנו מחפשים את האדם הזה שיכיל אותנו ויאהב אותנו ללא תנאי ובגלל זה אנחנו כל הזמן נפגעים. אני עכשיו בטיפול חדש שעושה לי ממש טוב ונותן לי כלים להתמודד טוב יותר במצבים האלה. לא להיפגע כל הזמן ולא להישען כל הזמן על אחרים. להיות קצת יותר עצמאי והרבה פחות נזקק. לדעתי זה אחד הדברים ה-הכי חשובים בהתמודדות שלנו.
אני דווקא שמח שיש לי מטפל שלא מוותר לי. הוא לא צועק עליי או משהו כזה אבל הוא אמיתי וכנה ולא עוטף אותי בצמר גפן ואהבה אין סופית. כי בסופו של יום זה לא דבר אמיתי.
אביתר

הודעהעל ידי אביתר » 06 נובמבר 2018, 11:39

אההה, ושכחתי לציין לפני זה הייתי באיזה סדנא שלא עזרה בכלום והיה שם איזה מדריך חרדי שחפר לי בשכל והפנה אותי לאיזה מטפל ממש נחמד וחייכן וכו.. אבל בתכלס כשזה הגיע לכיוון של לקדם אותי זה לא עזר. די בזבזתי זמן יקר וכסף. לכן חשוב, שכשאתם בוחרים מטפל, תיקחו בחשבון גם את זה.
אביתר

הודעהעל ידי גדי » 03 מרץ 2019, 17:12

אהלן חרוב, נועמיל ואביתר.
עדיין מחפש את הטיפול המושלם. לא בטוח שבסוף בכלל אמצא. אחרי טיפול כושל אצל מטפל תוקפני ועוד ניסיון אחד אצל מטפל שמנחה את הסדנה של אנשים משתנים. לא שפגשתי שם כאלה..אני מבין שאין לי בררה אלא לנסות לפנות לכיוון טיפולי חדש, אחר. משהו בטוח יותר לפחות ברמת הניסיון.
יש הרבה סטירות בן ארגונים שונים על מי הוא המטפל הנכון ביותר. הבנתי שגם כאן היה איזה מטפל שכבר לא מפנים אליו יותר. דווקא מעניין אותי לנסות. הבנתי שיש רק מעטים מאוד שיש להם הצלחות מוחשיות. השאלה איך אני בכלל מגיע אליו. הוא קשה מאוד להשגה ואולי בכלל כבר לא מקבל וגם זה מפחיד אותי כי לא ברור לי מראש שההצלחה שלי מובטחת, אז אולי לא שווה לי בכלל שוב לנסות.
גדי

הודעהעל ידי דרור » 17 מרץ 2019, 22:36

היי גדי,
בקשר למטפל שהפסיקו להפנות אליו. אם שאלת את עצמך, למה הפסיקו להפנות אליו?
אולי יש סיבה שמצדיקה את ההתרחקות מאותו מטפל..

אין טיפול מושלם, אבל אני נוכח שיש דרך שעובדת. היא עובדת לי באופן אישי, ולחבריי בדרך:)
הדרך מצד אחד פשוטה, מצד שני היא דרושת הרבה השקעה, ושם טמון הקושי .
דרור

הבא

חזור אל פורום נטיות הפוכות, פורום הומואים וגייז

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד