התקווה להפגת הבדידות

פורום נטיות הפוכות- למתמודדים עם לבטים לגבי הזהות המינית שלהם והגדרתה.
פורום למתמודדים עם נטיות הפוכות הומוסקסואליות, לטרנסקסואלים וטרנסג'נדרים.

מנהל: netanel

Re: התקווה להפגת הבדידות

הודעהעל ידי זאביק » 30 מרץ 2019, 23:50

הי גדי, אביתר, גל חרוב וכו... כל אחד חייב למצוא לעצמו מטפל טוב. בשום פנים ואופן אל תתפשר על פחות.
זאביק

הודעהעל ידי דרור » 04 אפריל 2019, 08:24

מה הם הקריטריונים למטפל/טיפול טוב?
(מלבד הדרישה לשלם 450 למפגש ;) )
דרור

הודעהעל ידי זאביק » 10 אפריל 2019, 00:57

וואוו מצאת לך מטפל זול. אני לצערי משלם יותר מזה.
אני חושב שהקריטריונים ההכי חשובים הם שיהיה כימיה ביניכם. מישהו שאתה מרגיש שאכפת לו ממך וגם שיש לו ניסיון בנושא שלנו. שבאמת יכול לעזור ולא סתם בכאילו.
מה דעתך?
זאביק

הודעהעל ידי דרור » 11 אפריל 2019, 23:49

התחלתי השבוע אצל מדריך אישי. בתשלום של 250. וזה הרבה בשבילי.. יפה לך שאתה מוכן להוציא על זה כול-כך הרבה כסף.
אני גם בהחלט חושב שהכרחי מאוד שיהיה חיבור ורצון טוב בין הצדדים ושגם המטפל יהווה כוח חיובי בפני עצמו ושיקוף של מידות נכונות ובריאות לחיים הרצויים.
אבל אני חייב להוסיף, ששמעתי גם על יותר מאדם אחד שהוציא כמה אלפים (ועשרות אלפים) על פגישות עם מטפל, שבסוף הוא חושב שההוצאה היית בזבוז, ולא סיפקה לו את הפיתרון המיוחל.

אז אני ספקן בקשר למטפלים שלוקחים הרבה כסף, במיווחד מאנשים כמונו, שלכאורה אין לנו ברירה, חוץ מלפנות לאותם "מומחים" שיודעים לתת מענה לבעיה איתה אנחנו מתמודדים.
אולי תספר לי על הטיפול שאתה נמצא בו, איך הוא תורם ומקדם אותך?

אישית אני משתתף בתוכנית של 12 הצעד-י-ם וזה ממש עושה לי פלאים בחיים. אני פוגש שם הרבה אנשים שמתמודדים עם דברים דומים. וזה כשלעמו מהווה מענה לתחושת הבדידות.
שלשמור את הסוד הזה במשך הרבה זמן, עושה אותנו מאוד בודדים ומפחדים להילחשף מול העולם.

לילה טוב
דרור

הקודם

חזור אל פורום נטיות הפוכות, פורום הומואים וגייז

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 2 אורחים