ב"ה, התחילה משיכה לנשים

פורום נטיות הפוכות- למתמודדים עם לבטים לגבי הזהות המינית שלהם והגדרתה.
פורום למתמודדים עם נטיות הפוכות הומוסקסואליות, לטרנסקסואלים וטרנסג'נדרים.

מנהל: netanel

ב"ה, התחילה משיכה לנשים

הודעהעל ידי גל~ » 04 אפריל 2019, 23:41

היי,
אמלק; סוף סוף נמשך קצת לנשים.

אני משתף כדי אולי לחזק אחרים עם הסיפור שלי ושאולי מישהו יצליח להוציא מזה משהו שיעזור לו.

מגיל 16 אני בוכה פה בפורום על המצב שלי ושזה לא מצליח לי, ושהכל אבוד ושאני נמצא אחרי שנים (8+) אצל כל מיני מטפלים ועוד ממשיך ואני לא מגיע ליעד שלי: משיכה פיזית לנשים.
אפס משיכה לנשים, לקיים מגע מיני עם נשים לא עניין אותי בשיט! אפילו הגעיל אותי. עם גברים הייתי הצד הפאסיבי (שלא מומש באופן מלא).
וזה מייאש. אני רואה אנשים שמגיעים לפה שנים אחרי, בגילאים מבוגרים או צעירים ממני, מתחילים טיפול ואחרי חצי שנה - שנה יש להם כבר איזשהי משיכה לנשים,
זזים להם דברים בקצב מהיר ואצלי כלום!
מוכן להישבע לכם שזה אחד הדברים הכי מיאשים שיש! (תשוו את זה לכל דבר אחר בחיים, אתם משקיעים המון ולא הולך כלום כמעט 10 שנים, ואחרים שמתחילים להתעסק בזה,
אחרי חצי שנה "יותר טובים" ממכם.) וזה ים של השקעה, זמן, כסף, אנרגיות. מוצא את עצמי הולך ברחוב רואה מכוניות יפות ואומר לעצמי עם כל הכספים שהוצאתי על זה
הייתי יכול לקנות לעצמי רכב כזה, לפחות היה יוצא לי מזה משהו.

הפעם אחרונה ששיתפתי פה הייתה כשהגעתי שוב לסוג של מבוי סתום. תקוע. כלום לא מתקדם. וגם אם אני מתקדם זה לא בתחום של הנטייה (מקסימום מגיע למצב שהחלק העליון של הגוף לא מגעיל אותי.)
סיפרתי שהמטפל האחרון שלי , שהייתי מטופל אצלו בערך 5 שנים אמר לי שאני כנראה כבר לא אמשך פיזית לנשים אם לא נמשכתי עד עכשיו,
ושהיעד מבחינתו זה להגיע לאפשרות לקיים יחסי אישות מתוך אהבה נפשית. ונשברתי ממש ואחרי כמה שבועות של דיכאון, מחוסר בררה והמון המון כאב השלמתי עם זה.
בסוף המטפל החליט שניפרד בכל זאת, לטובתי. נפרדנו כידידים.

מצאתי אחרי כמה חודשים מטפל אחר. צורת הטיפול זהה מאוד לטיפול הקודם. אבל איכשהו כן הייתה התקדמות בנושא של המשיכה לנשים. (מייחס את ההתקדמות בעיקר למטפל הקודם)
כל מיני טריגרים, של מחשבות ומעשים (שגם המטפל הקודם שלי הציע, אבל הפעם זה היה כאילו אמיתי, אני באמת הולך לעשות את מה שמבקשים ממני לעשות או לדמיין)
ויום אחד זה קרה, מחשבה על להיות עם מישהי, במיטה, לקיים יחסים. מחשבות "אקטיביות", אני איתה עושה את מה שעושה, ועומד לי.
אחרי שבועיים מנסה לדמיין את אותו הדבר שוב, הפעם זה חזק יותר ומנסה ומצליח גם לגמור עם זה.
התחילו שבועיים שמבחינתי היו מעין עולם הבא, אפס משיכה לגברים, אפילו קצת דחייה מהם. לא מעניין אותי, לא מסתכל על שום דבר ולא מחפש. פשוט לא מעניין, ואני בשוק מזה.
ומצד שני אני כל הזמן מחפש מה לראות אצל כל מיני נשים שאני פוגש בחיי היום יום. פתאום אני קולט מישהי בעבודה שממש מושכת, למרות שאני גם קצת שונא אותה.
באוטובוס בוהה בהיא, בפרוסמות אני לא מרוכז במוצר.
מושכת? מנסה להגיד לעצמי: בא לי להמשיך להסתכל עליה, אני תופס את עצמי בוהה לה על כל מיני אזורים בגוף. עם חלקן גם מדמיין מה הייתי עושה איתן/ להן. (הופה! מדבר בלשון נקבה)
וזהו, אחרי שבועיים המשיכה לגברים חזרה, אבל קצת קצת פחות חזקה ממה שהייתה פעם.

אז אני במצב הזה כבר 5 חודשים פחות או יותר, ביום יום אני מסתכל ונמשך גם וגם. דיי תלוי מצב רוח.
שמרתי את זה לעצמי כבר כמה חודשים, כאילו לא מוכן להאמין. לא רוצה לספר לאף אחד עד שאני אהיה בטוח.
אולי אני סתם משקר לעצמי כי התחרפנתי? מיאוש? סתם דמיון? אולי זה זמני וזה ילך. בילבול מיני..
לא יודע איך זה יהיה אם אני אממש את זה באמת, אולי זה לא יעבוד? - מלחיץ קצת, כבר היו פנטזיות עם גברים שחשבתי שאני אהנה מהם מאוד כשאני אממש אותם ולא נהנתי מהם בכלל.

ובעצם כבר לא מתעסק בזה יותר מדי, יש משיכה לנשים, אפילו קטנה. מעולה. הייתי שמח אם זה היה רק נשים או יותר ממה שיש עכשיו אבל כרגע זה מספיק לי.

האם טוב לי בשאר החיים? ממש לא!
חזר לי הרבה חרא אחר.. קשרים תלותיים שהיו לי בשנתיים האחרונות התחזקו מאוד, לא מצליח לתפקד בכלל. דיכאון! כל היום במוד של לבכות, להתמסכן.
כמעט שבועיים בלי חשק יותר מדי לחיות. ואני לא יודע מה לעשות, כל מה שעולה לי זה לברוח לכל מיני דברים שלילים. לנסות לחזור לקשרים תלותיים אחרים, לברוח לפורנו, לסדרות וסרטים.
רוצה שמישהו ישים לב אלי, לדיכאון שלי, אבל כששואלים אני משקר שהכל סבבה. אין לי מושג מה אני מנסה להשיג בהתמסכנות הזאת ובדרישת תשומת לב הזאת.
המטפל אומר: "תחשוב איך אתה ממלא את עצמך מבפנים ולא מבחוץ"... כן בטח.. כאילו שאני יכול למצוא בעצמי את החוזק וההרגשה הזאת שאני מקבל מהם אצלי בפנים.
קשה לי מאוד!!
רע לי מאוד. כאילו חזרתי שנים אחורה.

זהו, המטרה מבחינתי כרגע היא לפרק תלויות, להישאר שפוי ובחיים בתקופה הקרובה עד שאני אתאושש איכשהו.
מקווה שזה יעזור למישהו. קצת פרקתי בפסקה האחרונה.
גל~

Re: ב"ה, התחילה משיכה לנשים

הודעהעל ידי הכל לטובה2 » 03 מאי 2019, 15:48

וואו אחי!
שמע אתה תותח על. באמת. אחרי כל כך הרבה שנים של טיפול וכלום- אתה ממשיך ומשקיע..והנה מגיעים הניצנים של הפירות. אמנם זה ניצנים עכשיו אבל קודם כל זה רק מראה שהנה זה קיים אצלך וזה אפשרי (גם אם חשבת שפיזית אצלך זה לא יקרה וגם אם המטפל הטיפש שלך אמר לך משפט כמו 'כנראה שכבר לא תימשך').
הסיפור שלך מראה רק כמה יש לך כוחות נפש אדירים וכוח רצון משוגע, ועם כזה דבר בדוק שעוד תגיע למטרות שלך. אין אפס.
שתדע שאתה השראה. תמשיך להתמיד ותגיע למקומות יציבים יותר לאורך זמן. (לדעתי כדאי להגיע למטפל שיותר מתמקד בתהליך הנפשי והזהותי ולא בטיפול בנושא המיני/פיזי ספציפית כמו שזה נשמע אצלך. יש מטפל שאני מכיר ממש מומלץ ושנראה שהרבה פה בפורום הולכים אליו. יש לו המון הצלחות. תחפש טוב פה בפורום (אפילו בהודעות של שנים אחורה) ותגיע אליו איכשהו).
מאחל לך המון בהצלחה אחי ונראה שעוד תכבוש פסגות גבוהות עם הכוח רצון שיש לך.
הכל לטובה2

Re: ב"ה, התחילה משיכה לנשים

הודעהעל ידי netanel » 13 מאי 2019, 00:11

שלום גל אחי!
איזה כיף לשמוע על ההתקדמות שלך ולראות את כוח הרצון שיש בך!
הרבה זמן לא כתבתי כאן, הייתי צריך קצת לתפוס מרחק..
אשתף קצת במה שעובר עליי.
אם אתה זוכר או לא, אני עובר טיפול נפשי שמתמקד בעמדה הזהותית.
שזה אומר שאני חושף יותר ויותר את הכוחות שיש בתוכי פנימה ומגלה את העובדה שאני משפיע, נותן ומיוחד מתוך הפנימיות שלי.
אני ב"ה זכיתי לחוות משיכה לבנות שיצרתי איתם קשר אינטימי- אך מבחינתי זו לא הנקודה השורשית שעליה אני עובד.
אני רואה ששינוי עמוק יותר הביא אותי להכרה חזקה שיש בי כוחות שאני נותן למציאות וכמובן לבת הזוג שלי. זו הכרה של חווית חיים שנפתחה לי, שחשפתי בתוכי מתוך הטיפול שאני נמצא בו בעקביות כבר כמעט 5 שנים.
אם תקנת את השורש המשיכה תבוא לא ממקום של דחף לשכב/להסתכל, אלא ממקום של רצון להשפיע- כפי שגבר עושה ביחסי האישות. הוא משפיע ונותן והאישה מקבלת. אני מנסה להמנע מלדבר סיסמאות, אבל אני מרגיש שזה מאוד מדוייק בחוויה שלי.
כשאני מרגיש שאין לי מה לתת אני מחפש לקבל מגבר, וכשאני מרגיש שיש לי מה לתת ויש לי חיבור עם בת הזוג שלי אני רוצה להשפיע לה ובאופן טבעי המשיכה המינית מופיעה בצד האמיתי והעמוק שלה.
באופן כללי, אני מוצא בעצמי מורכבות בכל הקשור לקשרים שיש לי עם המציאות- משפחה, חברים, סביבה וכמובן עם בת הזוג שלי. המטרה היא ליצור קשר בריא ומאוזן שלי עם המציאות- קשר מאוזן זה קשר שבו אני מופיע את העמדה הזהותית שלי, שהיא יותר ויותר משוחררת מתלות בסביבה.
אני מצטרף למה שכתב 'הכל לטובה', גם לדעתי כדאי להגיע למטפל שמתמקד בתהליך נפשי-זהותי ולא בטיפול בנושא המיני.

בהצלחה רבה אחי!
netanel

חזור אל פורום נטיות הפוכות, פורום הומואים וגייז

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד