כלוא כל היום בבית במחשב

פורום נטיות הפוכות- למתמודדים עם לבטים לגבי הזהות המינית שלהם והגדרתה.
פורום למתמודדים עם נטיות הפוכות הומוסקסואליות, לטרנסקסואלים וטרנסג'נדרים.

מנהל: netanel

כלוא כל היום בבית במחשב

הודעהעל ידי מיכאל » 16 פברואר 2012, 22:17

מכירים את זה שנמצאים כל היום בבית במחשב ?

אז החיים שלי הם כאלה. אני כל היום משוטט באתרים ובצפיה בסרטונים. לא ממש הולך ללימודים או עושה משהו מעבר בחיים שלי ויש לי תחושה נוראה שהחיים שלי סתמיים ושאין שום דבר משמעותי או חדש שקורה בהם. בעיקרון אין לי ממש טעם או סבלנות לחיים האלה ובטח שלא לאור ההתמודדות הזאת שדופקת לי אותם עוד יותר
מיכאל

Re: כלוא כל היום בבית במחשב

הודעהעל ידי נחי » 20 פברואר 2012, 17:19

דוקא ההרגשה של הסתמיות וחוסר המשמעות, הם סימן לכך שבאמת לחיים שלך, יש משמעות ותוכן .

צריך לדעת ולרצות להוציא את המשמעות הזו לידי גילוי וזה המשימה שלנו פה בעולם הזה..

ונכון שגילתי לך את אמריקה:) אבל בתכלס זה קשה ואלו החיים וצריך להתמודד

והדברים ארוכים :)..

וטיפ אחד ממני: הדרך קשה והיא עוד יותר קשה שעושים אותה לבד .בהצלחה.
נחי

Re: לעשות מעבר

הודעהעל ידי נחי » 21 פברואר 2012, 18:37

מיכאל אל תהיה כולכך מיואש וקדימה רוץ על זה .. ותעשה מעבר ..

ושאלה:, למה את "לא ממש הולך ללימודים" ?
נחי

הודעהעל ידי מיכאל » 24 פברואר 2012, 11:48

אני לא מצליח להשתחרר מזה. למרות שהבטחתי לעצמי עשרות פעמים שמעכשיו אני מפסיק ונוהג אחרת אני כל הזמן חוזר לזה.
אני אפילו לא יכול לדמיין לעצמי מצב שונה ואחר ממה שאני בו כרגע. זה נראה לי שאצלי אולי המצב כל כך חמור ששום שינוי לא יכול להיות אצלי בתחום הזה.
מיכאל

הודעהעל ידי נחי » 26 פברואר 2012, 23:59

אל תפחד להתקדם ולעשות מעשים והשתדלות אפילו שהם קטנים.

השינוי דורש זמן לכ ןצריך סבלנות (לא מעפילים לפסגה ביום אחד)

צריך להמשיך בדרך גם כשנופלים וקמים ואז שוב נופלים ולדעת שיש עוד אנשים איתך בדרך (כמוני כמוך)

היום אני מתפלל לצעד קטן ומחר לעוד צעד טיפלה יותר רחב
נחי

הודעהעל ידי מיכאל » 27 פברואר 2012, 12:31

התחלתי מנות הצלחות קטנות אך לצעיר אין כל כך כאלה. כרגע אני רק מונה כישלונות. לשמחתי יש לי חסימה ורימון במחשב כך שיכולת החשיפה שלי לתכנים של פורנוגרפיה הם קטנים יחסית הבעיה הגדולה שלי זה היוטיוב שמישום מה בשלב הראשון של רימון הוא לא חוסם ובשלב הגבוהה יותר חוסם לי דברים שאני צריך לחיים. כך שאני די בפלונטר מול זה.

הבדידות היא עוד אחד מהמקומות שתופסים אותי חזק ולא מאפשרים לי להתקדם כראוי בתהליך שלי . אני מרגיש צורך לפצות את עצמי על מה שאין לי וגולש ישר לכל האתרים האלה שלא טובים לי (אם אתה מבין למה כוונתי)

בקיצור, רצון ומוטיבציה יש לי והרבה.. הצלחות זה עוד משהו...
מיכאל

הודעהעל ידי נחי » 03 מרץ 2012, 20:31

אני מבין למה אתה מתכוון , חוץ מזה שאתה מתאר יפה את הדברים, אני גם מכיר את הדברים אישית מהחיים שלי..

אז אם הבנו נכון, בעצם המחשב הוא נקודת המפלט מהחיים, או בעצם מהקושיי שבחיים. נכון?

אז קודם נראה לי חשוב להבין מה בכלל אני רוצה מעצמי. ואחרי זה להאמין בעצמי שאני מסוגל להשיג את שאני רוצה , "להאמין בעצמך" . )

ומשם הדרך נפתח להרבה כיוונים מעשיים של איך להשיג את המבוקש אותו נבקש ..

[תפילה,התבודדות,חשבון נפש, לימוד תורה,גמילת חסדים- התנדבות,תרומה לחיים בבית, פיתוח אישי :חוגים תחביבים וכו'*

והכול מתוך אמונה בעצמנו ובכוח שהבורא נתן לנו . אולי מיותר להוסיף ,אבל בכול זו: "יש דרך קצרה ,שהיא ארוכה ויש שהיא ארוכה ,אבל קצרה ]
נחי

חזור אל פורום נטיות הפוכות, פורום הומואים וגייז

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד