המקרה ההפוך יכול להיות שהוא יתן תקווה פה להרבה אנשים

פורום נטיות הפוכות- למתמודדים עם לבטים לגבי הזהות המינית שלהם והגדרתה.
פורום למתמודדים עם נטיות הפוכות הומוסקסואליות, לטרנסקסואלים וטרנסג'נדרים.

מנהל: netanel

המקרה ההפוך יכול להיות שהוא יתן תקווה פה להרבה אנשים

הודעהעל ידי NotGay » 20 פברואר 2012, 21:29

שלום, אני בחודשים האחרונים עוקב אחרי ידידות וכותבים אחרים פה בפורום , רק הפעם נמלך בי האומץ לספר את הסיפור שלי
מכיוון שהמקרה שלי באמת נדיר אך הוא אמיתי לחלוטין ואולי הוא יתן פה תקווה להרבה אנשים.

ולהלן הסיפור, מאז שאני זוכר את עצמי הייתי סטרייט לחלוטין, אפילו לא העלתי במוחי את האפשרות למשהו אחר,התאהבתי בבנות,פנטזטי על בנות הרגשתי אדם רגיל לכל דבר.
אני גם לא נשי בכלל או בעל מאפיינים קלאסיים של אדם בעל נטיות הפוכות,
עד שבערך בגיל 18 ממש באופן חד התחלתי להרגיש מעין משיכה או יותר נכון חשש למשיכה לגברים,
בתור אדם שלא דמיין תחושות כאלה בחלומות הכי גרועים שלו זה היה ממש ממש מוזר,הרגשתי כאילו נכנס בי איזה שד כאילו זה משהו זר כזה וחשבתי בטח זה יעבור מעצמו עוד כמה ימים,אחרי שינה או משהו כזה, כמו כל מחלה או תחושה מוזרה בחיים.
לא רק שזה לא נעלם התחלתי להרגיש ירידה במשיכה כלפי נשים,לא לחלוטין,אבל הרבה פחות מבעבר.

כשראיתי שגם לאחר יותר משנתיים המצב נשאר כמו שהוא החלטתי להתקשר לקו סיוע, שם האדם שדברתי איתו אמר לי שזה לא יכול לקרות בגיל כל כך מאוחר דבר זה בטח משהו זמני ויעץ לי לנהל רישום ביומן של מה שאני מרגיש ולמה..
אני לא יודע איך דבר כזה פתאום מגיע בהפתעה או מה הסיבה לזה,אבל אני מעוניין לחזור למה שהייתי,אני משוכנע שהשינוי הוא אפשרי ואמיתי מכיוון שאני חוויתי את השינוי הזה אם כי לצד השני..
בעברי לא היה לי משיכה סמויה לגברים היתה לי משיכה בריאה,חזקה ובלתי נשלטת כלפי המין השני,משיכה שנחלשה לצערי..

חפשתי קצת חומר באינטרנט והתגובה האחרונה משכה את צומת ליבי
אשמח לשמוע חוות דעת ואולי עצות אם יש לכם.
http://wiki.answers.com/Q/Can_a_straight_man_become_gay

התגובה המעניינת :
"All the stated above are quite false. I just had to join this wikianswers because couldn't stand such falseness. It's full of former gays or former straight boys who can actually confirm that they loved same-sex person before turning into loving opposite-sex people and vice versa. There a receptor into the human brain who can be activated or deactivated and it is the main actor in someone's homosexuality. Furthermore, considering that there is NO evidence to old theory (which science is deprecating now) that homosexuality is inborn, your answer is:
YES - People absolutely turn gay or straight since they are not born that way."
NotGay

Re: המקרה ההפוך יכול להיות שהוא יתן תקווה פה להרבה אנשים

הודעהעל ידי ידידות » 20 פברואר 2012, 22:22

שלום אח יקר.
המקרה שלך, בכלל לא נדיר.
אני מכיר המון אנשים שהופיע אצלם נטייה הומוסקסואלית בגיל מאוחר, בגילאים 20 30 40 50 ומעלה.
קראתי אפילו על זוגות של סבתות, שאחרי שהפכו לאלמנות, הכירו נשים והפכו ללסביות.
המקרה שלך מאוד שכיח.
ידידות
ידידות

הודעהעל ידי נחי » 21 פברואר 2012, 18:34

זה נראה לי דיי ברור > שהנטיה המינית היא משהו נרכש ולא מולד ..
נחי

הודעהעל ידי אחד מהפורום » 24 פברואר 2012, 20:51

היי notgay , גם אצלי הנטייה הופיעה רק בגיל 17. לשאר חברי הפורום יש לי שאלה: למה עצם הופעתה של הנטייה לגברים מפחיתה את הנטייה לנשים, למה אי אפשר להמשך לשני המינים?
אחד מהפורום

הודעהעל ידי /חגי/ » 27 פברואר 2012, 23:15

לאחד מהפורום , ברוכים הבאים. אניאנסה לכתוב תשובה כוללנית בנושא חדש ומקווה שתגיב לי שם כדי לא להשטלת על הנושא המקורי כאן.
/חגי/

חזור אל פורום נטיות הפוכות, פורום הומואים וגייז

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד