דעה לדיון- משיכה לגברים ולמשיכה לנשים

פורום נטיות הפוכות- למתמודדים עם לבטים לגבי הזהות המינית שלהם והגדרתה.
פורום למתמודדים עם נטיות הפוכות הומוסקסואליות, לטרנסקסואלים וטרנסג'נדרים.

מנהל: netanel

דעה לדיון- משיכה לגברים ולמשיכה לנשים

הודעהעל ידי /חגי/ » 27 פברואר 2012, 23:23

בתגובה לאחד מהפורום שכתב כאן שאלה חשובה. אני רוצה להתייחס אליה בדף נפרד ובנושא חדש . אחרי שתקרוא את דעתי בעניין שאלתו אנא כתבו גם את דעתכם בעניין.

האחד מהפורום שאל מדוע לא יכולה להיות גם משיכה לגברים וגם לנשים ומדוע המשיכה לגברים תופס גם את מקומו של המשיכה לנשים ומשתלט על כל חווית המשיכה ?

ובכן , אני חושב שחוויית המשיכה היא שונה מאדם לאדם. יש כאלה שיחושו משיכה לגברים ומשיכה לנשים כאחד ויש כאלה שלא יחוו כלל משיכה לנשים או שמשיכה לנשים תהיה חלשה משמעותית מהמשיכה לגברים. יחד עם זאת יש לזכור שהמשיכה לגברים קודמת למשיכה לנשים. היא ראשונית יותר ובסיסית יותר. המשיכה לגברים הוא שיקוף של הרצון הפנימי של כל גבר להשלים את זהותו ואת השתייכותו לחברה הגברית . העניין מסבך את עצמו מישום שאותו צורך לשייכות עולה ומתלווה בגיל העשרה , בגיל של התפתחות המשיכה המינית ונוצר מין קיבוע של המשיכה להזדהות עם גברים ככמיהה להזדהות מינית שמאוחר יותר מתלוות במשיכה ובפנטזיות הומוסקסואליות.
על כן, כיוון שמשיכה לגברים היא קודמת וראשונית אצל כל אדם ישנם כאלה שכלל לא היגיעו לשלב הזה של משיכה לנשים והמשיכה לנשים נשארה אצלם חסומה. אחרים התחילו יותר לגבש את הזהות הגברית ואת תחושת השייכות שלהם לעולם הגברי ולכן המשיכה שלהם לנשים היא טיפה יותר חזקה.

ככלל- ככל שהאדם מתחזק יותר בזהות הגברית שלו המשיכה לנשים תלך ותתחזק בתוכו.
/חגי/

Re: דעה לדיון- משיכה לגברים ולמשיכה לנשים

הודעהעל ידי אחד מהפורום » 27 פברואר 2012, 23:46

חגי הבנתי אותך תודה, במקרה שלי עד גיל 17 נמשכתי רק לנשים ומגיל 17 ומעלה המשיכה לגברים רק הולכת ומתחזקת. המשיכה לנשים נהייתה יותר קטנה קצת, אבל עדיין דומיננטית בחיים שלי ואני מקווה שתשאר ככה.
אחד מהפורום

הודעהעל ידי אחד מהפורום » 27 פברואר 2012, 23:50

אני שמח שאני יכול לשתף בפורום הזה ולפי דעתי זה מצויין שעכשיו הפורום בהרשמה, זה מסנן כל מיני הומואים שבאו לפה כדי לתקוף את הפורום על זה שמאמינים פה בשינוי
אחד מהפורום

הודעהעל ידי /חגי/ » 28 פברואר 2012, 10:29

מסכים לגמרי. הפורום הזה הרבה יותר ידידותי למשתמש. ומרגיש יותר בטוח ונעים.

בעניין המשיכה לגברים. לפעמים היא בהדחקה ורק בגיל מאוחר יותר היא יוצאת. היה בחור אחד שפגשתי בקבוצת התמיכה שבה השתתפתי שגם הוא הרגיש משיכה לגברים רק בגיל 24 אבל לאחר התבוננות מעמיקה ידע להגיד שהמשיכה לגברים היתה שם עוד קודם לכן אבל הוא לא העז לחשוב עליה ולפעול על פיה.
מאידך פגשתי בקבוצה אנשים שסיפרו שבגלל שחוו אירוע קשה בחיים שלהם , זה העצמים את המשיכה לגברים כאופציה למקום שנותן ביטחון וערך.

אני חושב שאין נוסחה אחת לכולנו. לדעתי ישנם מרכיבים זההים אולם כל אחד מגיע עם הסיפור האישי שלו ועם החוויה האישית שהוא עבר ומה שיצר אצלו את הנטייה .

אני בכל זאת מקווה שמשמהו ממה שכתבתי לך עוזר לעשות קצת סדר.
/חגי/

הודעהעל ידי נחי » 03 מרץ 2012, 21:14

יפה כתבת ,נראה שבאמת זו הסיבה .
נחי

חזור אל פורום נטיות הפוכות, פורום הומואים וגייז

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד