שיתוף

פורום נטיות הפוכות- למתמודדים עם לבטים לגבי הזהות המינית שלהם והגדרתה.
פורום למתמודדים עם נטיות הפוכות הומוסקסואליות, לטרנסקסואלים וטרנסג'נדרים.

מנהל: netanel

Re: שיתוף

הודעהעל ידי netanel » 16 ספטמבר 2017, 22:37

הכל לטובה2,
תודה על התגובה והפרגון אחי!
netanel

הודעהעל ידי noamil » 17 ספטמבר 2017, 01:58

נתנאל שלום.
כאדם שנחשף לאתר לפני כשלוש שנים, מיד כשגיליתי שאני נמשך לגברים, אני מזדהה עם דבריך. הפורום כמעט לא פעיל, והאתר עוד פחות. אני מסכים עם חרוב לגמרי שבגלל שהנושא בכותרות אנשים שמתמודדים עם הנטיה מחפשים תשובות. לצערי כאן אין תשובות !

אדם שמחפש מי הוא, חייב למצוא אנשים אמתיים שיוכל להזדהות עמם, אין לזה תחליף - בייחוד עם כל הבלבול הקיים בתחום, עם כל הפרסום של מצעדי הגאווה וכו. אם נתבונן

בעולם שסביבנו נראה שעידן הפורומים נגמר, אנשים רוצים להכיר את מי שהם מתייעצים איתו, לראות פנים, מה שפחות היה חשוב בעבר.

* בשנה האחרונה זכיתי להכיר פנים מול פנים אנשים שעברו שנים רבות טיפול (ולא ראו תוצאות יש לציין) וזה לא דומה להתכתבות החביבה אך כמעט לא מועילה שקיימת כאן.
noamil

הודעהעל ידי חרוב » 17 ספטמבר 2017, 21:43

הנה העניינים פה מתחילים לזוז...
ידידות! אני כל כך חולק עליך!
לימוד על הנטיה,מה גורם לה ומה צריך לעשות להיפטר ממנה זה מאוד מאוד חשוב וזה ממש לא עבודה אך ורק עם מטפל
קוראים לזה "ביבליותרפיה".
ואני אספר סיפור
כשהייתי בסדנא שלי לפני כ5 שנים עבר איתי ביחד אותה עוד מישהו, שהטיפול לא הועיל לו במיוחד והוא חצי התייאש. הסדנא לא הזיזה לו כלום והוא לא הבין מה רוצים ממנו.
חצי שמרנו על קשר, עד שיום אחד אמרתי לעצמי וואלה, אולי כדאי שנעשה חברותא על ה"חומר", אולי זה יזיז משהו. בחרתי ספר שקל להתחבר אליו ולמדנו אותו ביחד.
הלימוד עורר אותו להסתכלות פנימית, להבין יותר לעומק מה עבר עליו, עם מה הוא מזדהה ועל מה לנסות יותר לעבוד.
לאחר כמה שנים הוא עשה שוב את הסדנא, והוא עבר אותה אחרת לגמרי, לטובה.
הוא גם חזר לטיפול.

אנשים, בטיפול יש מימד של ללכת באפילה ולהיפתח אל בנאדם זר שלך תדע אם הוא יעזור לך! כחלק מסבב המטפלים שהיו לי, האלה שלא התחברתי אליהם מאוד נפגעתי מהם כי נתתי בבנאדם אמון ובסוף לא יצא מזה שום דבר! (הם היו בסדר גמור פשוט לא התחברנו, אבל זה עדיין קצת פוגע). כשמישהו גם ככה בהיסוסים לגבי הטיפול, וכל הטיפול הזה זה גם ככה מסע של היסוסים, הוא חייב תמיכה וחיזוק מכל כיוון אפשרי.
כשפוגשים את הנושאים לבד, עם עצמך, בהתבוננות אישית, לפעמים פוגשים את זה אחרת, ולפעמים, פוגשים את זה פעם ראשונה באמת.
וגם עם נועם אני מאוד מסכים, אני גם פגשתי מלא אנשים וזה מאוד מאוד עזר לי, אבל וואלה, כשאני חושב כל זה, לדעתי זה קצת נס שאנשים קוראים פה וזה באמת מחזק אותם, לדבר עם כל מיני זרים שמעודדים אותך לעשות שינוי של 180 מעלות במהות שלך ואתה הולך כמו פתי ומאמין להם... אולי זה רובוטים של גוגל שמחרטטים לך תגובות??
חח או שלא.. :)

וידידות ממש לא הבנת מה התכוונתי כשכתבתי על אייל גולן.. זה היה דוגמא למה מישהו היה אומר אם היה רואה מה קורה פה. :lol:

הכל לטובה2! אני שמח שככה אתה מרגיש לגבי הפורום, אבל אם תבוא ותשתף ורק אחרי איזה שבועיים מישהו יואיל בטובו ויענה לך, לא תתבאס? את זה אנחנו מנסים למנוע.

ונתנאל, הרעיון שלך מצויין, יש קבוצות אמיתיות שזה באמת מה שעושים בהם. אבל שוב כמו שנועם אומר, בפורום זה לא תמיד אפקטיבי, זה לא מספיק שיח, צריך את זה בלייב כדי שיהיה דיון.
חרוב

הודעהעל ידי /חגי/ » 17 ספטמבר 2017, 21:44

לא אגיב לכל מה שנכתב. סתם כי אין לי זמן כרגע בעומסי החיים.
לדעתי יש מקום לשיפור בפורום , יותר מפגשים.
אני חושב שנתנאל משתדל עבורנו וזה מה שחשוב.
לגבי האתר הוא לדעתי כן מספק מספיק ידע התחלתי. הוא לא מאתרי התקשורת בעניין הזה. הוא יותר תמיכתי ולא צהוב ואקטואלי. נדמה לי שכאן זאת לא המטרה. העיקר כאן הוא להגיע לקו הסיוע ולהתקדם הלאה.
לגבי מה שכתב קודמי, מר נורמאלי. מצער אותי שלא התקדמת למקום שרצית. כנראה פשוט לא פגשת את האנשים הנכונים או לא הלכת למטפלים טובים שמתמקצעים בתחום הזה שלנו.
תאמין או לא אך הרוב דווקא כן מצליחים. אני מציע לך לנסות ולא להתייאש סתם ולהרים ידיים,
עובדה היא שמי שרוצה בסוף מוצא את הדרך להצליח.
שנה טובה לכולם.
/חגי/

הודעהעל ידי ניל » 01 אוקטובר 2017, 21:29

נתנאל, אתה עושה עבודה טובה. נהנה מאוד לקרוא כל תגובה שלך. ברור שתמיד כיף לקבל זריקת עידוד מחברי הפורום ותמיכה בכל שעות היממה אך מבחינתי הפורום הזה נותן את המענה הבסיסי שצריך. לא מצופה ליותר.
ניל

הקודם

חזור אל פורום נטיות הפוכות, פורום הומואים וגייז

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 0 אורחים