מכור למכשיר הזה

דחפים מיניים, שמירת הברית ושמירת הברית. התמכרות לפורנוגרפיה,
אובססיות מיניות והתמכרויות למין.

מנהל: hillel

מכור למכשיר הזה

הודעהעל ידי יוחנן » 13 אוגוסט 2017, 15:54

זהו. הגעתי למסקנה שאני מכור.
אני מכור לכלי הזה. למכשיר הזה. אני כל היום מסתכל לראות חדשות. מסרונים הודעות. כל היום מתעסק איתו. הולך לישון וקם בבוקר. כל היום מסביבו. זהו , ברור לי שאני מכור לדבר הזה ולא רגוע. לפעמים סתם ככה בודק לראות אם יש משהו חדש. כל הזמן בורח אליו.
מה עושים? איך מתמודדים עם זה נכון?
אפשר בכלל להיגמל ממנו. הוא הפך להיות חלק כל כך מרכזי בחיים שלי.
יוחנן

Re: מכור למכשיר הזה

הודעהעל ידי דרור » 16 אוגוסט 2017, 07:18

שלום יוחנן
יפה מאוד שהגעת למסקנה שלך! היום זה ברור, שכמעט כולם מכורים באופן כהזה או אחר למכשיר הסמרטפון. יש כאילו שראו מבעוד מועד את הסיכון שיש במכשיר הזה ולכן לא החליפו את המכשיר הישן למכשיר מתקדם יותר עם אינטרנט. [ גם אני אני זוכר, לא רציתי להתקדם, עד שהמכשיר הישן שלי נהרס]
חוץ מאילו אני גם מכיר אנשים שראו שהם מכורים וסובלים מהשימוש הבלתי פוסק והבלתי רצויי במכשיר ועל כן הם חזרו להיות במכשיר הפשוט בלי אינטרנט.
אין ספק שהמכשיר החדש מאוד שימושי ועוזר בהרבה לחיים יותר נוחים במובנים שונים. גם בהעברת הזמן . [אולי הוא חלק מהעניין שרוצים את הכל "כאן! ועכשיו" : חדשות, חברים, מידע, מין ועוד..]
אבל אם נבחן את התמונה הגדולה ונמצא שהוא בסופו של דבר גורם לנו יותר נזק מתועלת. אז כנראה שעדיף בלעדיו. לא ככה?
אם הסיפוק והשימוש בו פוגע באורח החיים אותו האדם רוצה לחיות, ודורש מימך לוותר על חירות המחשבה ועיסוק חופשי לתועלת דברים החשובים לך.. אז אפשר לומר "יצא שכרו בהפסדו" :\

להתמכרות יש כמה רמות.כן.. להתמכרות חזקה צריך עזרה חזקה. אתה מכיר את אתר "שמור עיניך"? הם ממש מפותחים בדרכים שלהם להיגמל מהתמכרויות. 12 צעדים וכו' שווה לך לבדוק שם ולכתוב שם בפורום, בטוח תקבל יותר תגובות מאשר כאן ;)

בהצלחה לך יוחנן, בדרך כלל התמכרויות מצביעות על נקודות עמוקות בנפש הדורשות בירור, והם רק קצה הבעיה,. זה אני אומר מתוך הניסיון האישי שלי להתמכרויות. בהחלט אומר שלא שווה להזניח את היחס לבעיות שלנו בחיים. הזמן לא מרפא את עצמנו מעצמו, להפך הבעיה רק הולכת ומעמיקה, ומשתרשת בנו יותר ויותר כהרגל ודרך חיים ;| שקשה יותר להחלים ולתקן את הנזק .
דרור

הודעהעל ידי יוחנן » 04 יוני 2018, 10:42

לא יודע, פחות מתחבר לזה. אני לא חולה נפש. אני רק כל היום באינטרנט מחפש. אני חושב שעם קצת הכוונה ועזרה אני יכול להתקדם טוב יותר ומהר יותר. אני חושב אולי להתקשר לקו הסיוע.
אני מרגיש קצת תקוע לבד. זה לא מתקדם לשום מקום.
יוחנן

הודעהעל ידי יסוד » 02 אוגוסט 2018, 06:17

וואוו, כל כך רוצה להיות גם בקדושה.
נראה לי שחסימה זה הכרח.
יסוד

חזור אל דחפים, אובססיות והתמכרויות מיניות

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 0 אורחים