אין לי סיכוי יותר

פורום נטיות הפוכות- למתמודדים עם לבטים לגבי הזהות המינית שלהם והגדרתה.
פורום למתמודדים עם נטיות הפוכות הומוסקסואליות, לטרנסקסואלים וטרנסג'נדרים.

מנהל: netanel

Re: אין לי סיכוי יותר

הודעהעל ידי netanel » 01 אוגוסט 2018, 20:25

שלום ארול אחי!
שים לב לחוקי הפורום..
netanel

הודעהעל ידי דרור » 02 אוגוסט 2018, 10:37

תראה מה זה גל~ הצלחת להחזיר קצת עניין בפורום הלא פעיל הזה.. כנראה שעוד יש לך סיכוי ;)

לבוקי, אני שמח לשמוע על המקום שלך ועל התהליך שעברת, יש לי רק הערכה גדולה לאמונה והרצון שאתה מופיע ומגלה בסיפור חייך. וכן לשאר החברים שעושים פה תהליכים מדהימים ומופלאים (וקשים בלי ספק)
אני גם בטוח שהעצות שלך ושל אחרים לגל למצוא לעצמו מטפל חדש הם גם נכונות.
אך אני גם רואה תהליך אחר.. שאנשים שונים עוברים וצריכים לעבור, בדרך שונה..

אני מאמין שאדם שרוצה לשנות את המשיכה המינית שלו (הרשות נתונה בידו) צריך קודם להכיר את כוח המשיכה, להיפגש עם הכוח המיני שלו. בלי מחיצות ובלי מחסומים. פרויד מבסס תאוריה שלמה על כמה יצרי האדם מובילים ומוליכים אותו בחיים בדרכים שהוא בכלל לא מודע אליהם. גם אם הגזים לגמרי בחשיבות מקומו של כוח זה בתפיסה של החיים. נראה שהוא כיוון למשהו שמתקיים במציאות. שהרי הכוח היצרי, הוא גם כוח לחיים, כוח ליצור חיים, וכוח להתחבר לאנשים חיים.
"דיכאון", שמעתי פירוש מעניין למילה, דיכ-און = דיכוי כוח האון. שאדם מדכא את הכוח היצרי שלו, הוא מדכא לעצמו גם את כוח החיים.
לכן המלצתי מה שהמלצתי לגל (שאני מקווה לתגובה שלו,ובקרוב! >כמו כן ממליץ גם לך יוני.. שבגלל סיבות "דתיות",אתה נמנע מלבטא את מניותך)
אני לא חושב שהיצר המיני מטרתו היא בסיפוק ההנאה הגופנית בלבד. היצר בכוחו לחבר בין אנשים וליצור קרבה נפשית.. אדם שמפחד מהכוח הזה שקיים בו. נמצא נראה לי במבוי סתום לפתח כוחות נוספים שלו, ובטח את היכולות המתבקשת במערכת יחסים של אינטימיות עם בן\בת זוגו (ולכן, גם עם עצמו)

שכתבתי לגל "תיהיה מי שאתה" התכוונתי להיות בכוח של מה שיש בו. (בשביל זה הוא יצטרך להתוודה לכוחות שלו, ולא לכוחות שמישהו אחר אומר לו שהוא צריך לרצות) וידוע שהמיניות שלנו לא קובעת לנו מי להיות, ולא היא שמייצגת את ה"אני", אבל היא בהחלט חלק חשוב שם.
זה שיש לילד הרבה "פוטניציאל" זה ידוע.. (כמו שהמורה אמר להורים שלנו שהיינו ילדים) אבל אם כול הזמן נדרש ממנו להיות הפונטציאל שלו.. לא נצליח לראות את ה"ילד" הקיים כאן-עכשיו. כול דרישה אחרת כלפי הילד תגרור לתסכול, הדחקה ואי קבלה של עצמו, כפי שהוא.. גם אם יצליח להיות פוטנציאל-לתפארת החברה והמשפחה
דרור

הודעהעל ידי גל~ » 17 אוגוסט 2018, 16:58

היי.
תודה על כל התגובות.
אין עדיין החלטה מה לעשות. זאת החלטה באמת קשה.
כאילו, כמעט כבר יש החלטה.
..
כשאני לא מיואש ברור לי שאני לא רוצה שהמצב הסופי יהיה שאני לא נמשך פיזית לנשים, או לפחות לאישתי.
ויש רגעים שאני כאילו כבר משלים לזה. התרגלתי כבר לוותר.
היו לי כבר כמה פעמים בחיים שזה קרה:
כשגיליתי שאני נמשך לגברים, כשהבנתי שזה לא עובר וזה ימשך כך עד שאני אטפל בבעיה.
כשהבנתי שיש דברים בגוף שלי שישארו כמו שהם,
כשהמטפל שלי בישר לי שכנראה תמיד תישאר משיכה גם לגברים.
אז עכשיו "תמשך פיזית רק לגברים" זה עוד בשורה מרה. אולי באמת אין לי מה לעשות עם זה,
ככל שאני אשלים יותר מהר עם המצב (המחורבן) הזה יהיה לי פחות רע.
- מאמין שסוג ההשלמה עם משהו שאתם לא מרוצים ממנו אבל לעולם לא ישתנה לא זרה לכם.

..
התייעצתי עם מישהו, הוא שאל כמה מטפלים, כולם המליצו ללכת למישהו שכן חושב שיכול לעזור על
אף המצב הטוב והמקדם עם המטפל הנוכחי.

קשה לי לחשוב על זה שאני מפסיק להיפגש עם המטפל הנוכחי. אני עדיין צריך אותו, והקשר הזה חשוב לי.
ובסה"כ למעט הקטע של הנטייה, אני במקום יחסית הכי טוב שהיה לי ב-10 שנים האחרונות.
אחרי הרבה שנים שלא היה, אני בתקופה שהכל יציב ומתחיל לזוז ולהתקדם בתחומים אחרים בחיים שלי.

זה לא שאין למטפל שלי הצלחות, יש לו הרבה הצלחות, הרבה סיימו אצלו טיפול והתחתנו. אבל חתונה בלבד זה לא מה שאני מחפש.
ואם אני הולך עכשיו על מישהו אחר, אז מי?
אצל ה-2 עם הכי הרבה הצלחות הייתי, והם לא רצו לטפל בי. (אחד מהם גם לא באמת מתאים לי..)
תוהה אם לרצות להימשך לנשים כמו גברים אחרים זה גרידי מדי?

..
דרור ויוני:
למה לא להיות במערכת עם גבר? חשבתי על זה. התחלתי גם להיפגש עם כמה וזה באמת כייף ומרגיש ממלא
ונותן לי רוגע, ושקט וביטחון ואז..... זה הופך להיות מיני והכל מרגיש לי חולה, מה זה חולה? מרגיש פאק רציני ברגשות.

אני מרגיש דיי בסדר עם עצמי. אבל זה לא נכון שאני לא צריך להשתנות. יש לי הרבה תכונות שלא קשורות לנטייה בכלל
שאני לא אוהב לדוג' עצלנות, דחיינות, התבכיינות.. :) כשאני מסתכל על עצמי מהצד זה נורא. וזה לא דברים שמקדמים אותי בחיים.

ויש לי קטע עם המראה שאני לא מרוצה, הייתי רוצה להראות במראה מאוד ספציפי, נניח שאני אממש 100% את הנטייה שלי,
נראה לך שאני אפסיק להתבאס כל פעם כשאני רואה מישהו שנראה כמו שאני הייתי רוצה להראות?! ממש ממש לא. ועם כאלו כבר הייתי.
אני לא צריך ואני לא רוצה יחסי מין עם גברים, אני כן נהנה מאוד ממגע פשוט אבל זהו.
ונכון, אני דתי, והתחלתי עם התהליך הזה עם מוטיבציה מהדת, אבל היום אין כאן משהו דתי שדוחף אותי.

אני הייתי רוצה לחזק את הדברים שכנראה גרמו לנטייה (לפחות כך טוענים) בכל מקרה. אני סובל כשאני נפגש עם אחרים לא בגלל הדת,
זה פשוט מרגיש לי אחרי האקט עצמו פשוט חרא. מבין כמה מיותר זה היה, מגעיל, נגעל מהמחשבה שאני צריך את הגוש בשר הזה לידי כדי שאני
ארגיש שווה משהו.

נתנאל - בבקשה כשאתה עורך לאנשים פה את התגובות לפחות תגיד למה ערכת.. "נוגד חוקי הפורום" לא תופס.
גל~

הודעהעל ידי דרור » 18 אוגוסט 2018, 22:42

שלום גל, נשמע שחזרת לעצמך ונראה לי שחזרת חזרה לשביל המסע שלך :)

רציתי לשאול בקשר לגברים שאמרת שנפגשת איתם, האם זה רק לשם הקשר המיני (מזדמן) או שיש לכם מערכת יחסים שבנויה על אמון? הדדיות? כבוד? כמובן שיש הבדל גדול בין שני סוגי הקשרים. אני בטוח שאתה יודע את זה, פשוט שאולי לא התעמקת להבין את זה לגבי עצמך, שנראה שמראש פסלת את האופציה לקשר "רציני" עם גבר, ואז פנית לקשר שכזה כדרך לקבל את הסיפוק המיני.
סוג של קשרים מיסוג זה, קיימים גם בין גברים לנשים, גם שם תצטרך לבחון את עצמך איזה סוגי קשרים אתה מפתח, האם התנסת בקשר קרוב עם אישה? האם אתה מחפש להכיר? [אני מנחש שבגלל הבלבול שלך זה מקשה עליך להתקדם בכיוון הזה]

שבוע טוב
דרור

הקודם

חזור אל פורום נטיות הפוכות, פורום הומואים וגייז

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 2 אורחים