התמכרות לאינטרנט

פרום בנושאי התמכרות לגלישה לאינטרנט, ליוטיוב ולמייל.
התמכרות לפסייבוק, לטוויטר, לפלאפון, לאייפון ולפאלפון החכם.

התמכרות לאינטרנט

הודעהעל ידי =שי » 19 מרץ 2013, 22:58

ערב טוב חברים,
אני רוצה לשתף בתחושות שלי ובמה שעבר עליי היום.
אז ככה, היום נפל לי אסימון חשוב . נראה לי שאני מכור לאינטרנט. אני עוד בשלבי התגבשות ביחס לזה אבל נראה לי כבר שזה די אני. אני מנהל את כל החיים שלי סביב האינטרנט . אני קם בבוקר והדבר הראשון שאני עושה עוד לפני שאני אפשילו שותה את הקפה שלי זה להסתכל באי מיילים שלי וכן לגלוש לאתרים כל מני אתרים למיניהם ואני לא מפרט... אח"כ בערב שוב אותה רוטינה אני חוזר הביתה ואני נכנס שוב לאינטרנט . אני גולש שם עוד מקבצץ של שעות. בעיקר בשלב הזה אני אוכל מול המחשב . מדבר בטלפון עם חברים וגולש תוך כדי. לפעמים הם כבר יודעים אני לא בפוקוס איתם בשיחה כי אני בעצם עכשיו באינטרנט. כשאני מדבר עם אימא שלי זה אותו סיפור תמיד מול המחשב. תמיד מסתכל ועובר וקופץ מאתר לאתר. אז זהו אני ניקיתי קצת את הבית לפסח והחדר של המחשב קצת נקי יותר מבדרך כלל ומכל הבלגן שהיה בו ואז בעצם אני לא יכול לאכול ערוחת ערב בחדר הזה. ופתאום שמתי לב שהאוכל שאני אוכל כבר לא כל כך טעים. ושלא בא לי לטרוף אותו כמו בדרך כלל ושאני מאוד עצבני ורק מחכה כבר לרגע הזה שבו אני יוכל לסיים את האוכל שאני אוכל ומייד לחזור למחשב. לגלוש . אני כבר לא יודע לאן לגלוש . אם זה סתם חדשות או סתם לראות איזה סרט או פרק מאיזה סדרה. בכל מקרה אני מדבר איתכם על שעות. והבעיה ההכי בעייתית זה בערב. בערב אני פשוט לא נרדם. אני לא מצליח לתפוס ראש ולהרגע. אני כל הזמן עצבני. אני מרגיש שאני מפספס שם משהו.....
בקיצור הוא אשר אמרתי , אני מכור.
איזה בעסה זה. אני לא יכול תאר לכם במילים . זה פשוט קשה רצח לדעת שאתה מכור לדבר הזה ושזה כבר הפך להיות חלק מרכזי בחיים שלך. באסה.
=שי

חזור אל התמכרות לאינטרנט ולגלישה בסמרטפון

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 0 אורחים