גלישה של אח בסמארטפון

פרום בנושאי התמכרות לגלישה לאינטרנט, ליוטיוב ולמייל.
התמכרות לפסייבוק, לטוויטר, לפלאפון, לאייפון ולפאלפון החכם.

גלישה של אח בסמארטפון

הודעהעל ידי אליקים » 02 מאי 2012, 16:39

שלום לכם, שמי הוא קימי ויש לי משהו לספר לכם, אתמול יצא שהשתמשתי בסמארטפון של אחי הבייניש, והזדעזעתי כולי כשהסתכלתי בהיסטוריה שלו. כמות אתרי הפורנו שהוא גלש בהם, זה זוועה! מאז אני לא יכול להסתכל לו בעיניים. מה אתם מציעים לי לעשות? להתעלם או לדבר איתו? אני ממש אבוד
אליקים

Re: גלישה של אח בסמארטפון

הודעהעל ידי גלבוע » 03 מאי 2012, 10:52

באמת מזעזע הקטע הזה , לגלות שהאח הדוס שלך הוא לא כמו שאתה חושב שהוא זה מתסכל נורא.
אולי תדבר איתו על מה שראית. אתה בטח תוכל לעזור לו. אולי תפסר לו על האירגון הזה הוא בטח ישמח לשמוע את זה אם הוא לא מכיר.
גלבוע

הודעהעל ידי דביר » 03 מאי 2012, 18:52

למה אתה כל כך תמים ? יש הרבה מאוד אנשים שנופלים בזה , לא רק אח שלך . לי יש לא מעט חברים שנופלים בפלאפון שלהם כולל אני . אל תתממם ואל תשפוט אותו. תאהב אותו, תבין אותו. תאמין לי גם לו זה לא קל וגם לו זה בטח קשה.
דביר

הודעהעל ידי אלי » 08 מאי 2012, 12:49

אני לא מבין ממה הזדעזעת ? כולם הם ככה. אני שנתפס הדוס של השכבה גולש לכל מיני אתרים בלילה מתחת לשמיכה. ואני עוד במצב טוב. אני עושה את זה בבית בשקט בלילה. יש לי חברים מהשכבה שעושים את זה בכיתה לאור יום. יש כאלה שאפילו עושים את זה באמצע השיעור ומצחקקים יחד מאחורה. זה נראה לי מכה וגזרה שאין מה לעשות מולה. אני לפחות מיואש מכל ניסיון להפסיק.
אלי

הודעהעל ידי אליקים » 17 מאי 2012, 18:51

כאילו , איך אפשר שלא להזדעזע מזה. אני מרגיש שכל עולמי התנפץ לי בפנים. מה עושים ?
אליקים

הודעהעל ידי אנונימי » 28 מאי 2012, 17:54

כולם תופסים אותי בתור דוס כבד ואני נופל בזה, וכל לברי יכולים להעיד שמעולם לא נגעתי באשה, מעולם לא אמרתי יותר מ2 משפטים לאשה, ובכל זאת איפה שלא רואים, אני במצב הכי גרוע שיש, אני כותב את זה שעה אחרי שהייתי באתר לא צנוע, וגם ראיתי את זה בהיסטוריה באייפוד של חבר שלי גם דוס... קורה לטובים ביותר וצריך לעזור ולתמוך באפשרות להפסיק את זה
אנונימי

הודעהעל ידי mr. x » 28 מאי 2012, 23:11

אני לא יודע מה איתכם אבל אני פרשתי מהאייפון עוד לפני שהיה לי אותו, החלטתי שלי בעז"ה לא עומד היות מכשיר עם גישה לWIFI.
זה פשוט מתכון להרס. את כל התסכולים שלי אני מוציא דרך כל הדברים הנמוכים, וזה רק משקיע אותך עוד יותר.
יש לי מכשיר די ישן, עם מסך די קטן, עושה את העבודה, יש שם שירים רדיו משחקים שיחות כמובן (שכחנו שכל המטרה של זה זה לדבר....) מה רע? מה חסר לי? לא צריך שם אינטרנט זה עושה יותר נזק מתועלת, אפילו בלי אתרי הזימה, זה פשוט ממכר שואב אותך אליו.
המסקנה - צא. ואם אתה צריך לגלוש הכי טוב לעשות את זה בשל מישהו אחר או באיזה מחשב ציבורי, שמה בטוח לא תיפול.
ואל תתעסקו בלהתאכזב מנפילות של אחרים. לכל אחד יש את הבעיות שלו ואת העבודה שהוא צריך לעשות עם עצמו. הכי טוב במקרים כאלה זה לתת דוגמה אישית ולא מעבר, לדעתי.
ותחשבו על זה...
mr. x

הודעהעל ידי אליקים » 04 יוני 2012, 13:01

אולי גם אצלכם זה ככה. אבל אח שלי הוא דוס אמיתי וזה פשוט מזעזע אותי לחשוב על \ה בכל פעם מחדש. כאילו איך ???????.
אליקים

הודעהעל ידי נחי » 14 יוני 2012, 22:45

קודם כול תרגע, טייק את איזי כמו שאומרים . יש לנו יצרים,אנחונ נופילם וכו , זה משהו כזה שה' שם בנו: )

האדם יכול להיות צדיק גם כשהוא "נופל" זה לא מתפקדנו למדוד צדיקות בבנאדם, תשאיר את זה ל ה' .
ולהזכירך: "אל תשפוט אדם עד שתגיע למקומו"
ועכשיו בקשר לספר או לא לספר , ברור שלא ! למה? כדי לשמור על הכבוד האישי של אחיך ! וכדי לשמור על קשר טוב בין שניכם.
או שברור שכן? :
אם אתה חושב שזה לא יפגע(?יכול להיות) אז תיגש אליו ותושחח איתו בנידון . (אולי יש אחים כאלו,שהם ממש אוהבים ותומכים ויכולים לדבר על הכול ואולי זה בקיים אצלכם .. )
נחי

הודעהעל ידי דניאל » 15 יוני 2012, 07:57

אליקים,

כפי שאתה יודע , חז"ל למדונו שאין צדיק בארץ שעישה טוב ולא יחטא. כלומר כולם חוטאים. זה שאחיך הדוס החטא זה לא אומר שאין לו תקנה . ההבדל בן צדיק לרשע זה שהרשע שקוע בחטאו והצדיק מוכן ונכון לעשות תשובה על חטאיו ולמצוא דרך חדשה לחייו.
אני מפרגן לאחיך שגם כשהוא חוטא הוא יודע שהוא חטא, והוא שואף לעשות טוב ולעשות תשובה. כפי שגם אתה שואף שלם אחרת לא הייתה כל כך מזועזע.
דניאל

הבא

חזור אל התמכרות לאינטרנט ולגלישה בסמרטפון

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 0 אורחים