דחפים, אובססיות, התמכרות לפורנו והתמכרות למין

התמכרות למין. אובססיה מינית.

עוד לילה ללא שינה, עוד לילה של אדרנלין ושכרון חושים, עוד לילה של ניסיון בלתי פוסק להרגיע את האש הבוערת בי ולהביאה אל סיפוקה. ובבוקר, כשהחושך מסלק את ציפורניו, אז הצללים שבתוכי הולכים ומשתלטים, המראות מאתמול עדיין רצים וממלאים את הראש, אבל בלב הולכת וגוברת תחושה נוראה של ריקנות, תחושה של בושה, של אשמה ושל בדידות. רק רציתי לפרוק כמה מתחים, רק רציתי לחוש קצת חום ומגע, איך השפלתי את עצמי שוב?

האם גם אתה משתמש בחיפוש אחר אהבה ומין כדי לברוח?

האם אתה מסכן את הזוגיות שלך, מזניח לימודים, עבודה והתפתחות אישית למען מימוש דחפיך המיניים?

האם איבדת שליטה על חיי המין שלך?

המיניות שלנו והתנהגותנו המינית משקפת את הדרך בה אנו חווים את עצמנו וכיצד אנו חווים אחרים. קושי להתמודד מול הדחף המיני ולספקו עלולים להוביל לחיפוש תמידי ותכוף אחר גירויים או לחילופין להוביל לגלגל חוזר של פרקי זמן המלווים בעיסוק בהתמכרות. קושי בעמידה מול הדחף המיני עלול לשבש את  הפעילות הרגילה של החיים, קידום אישי, קשרים חברתיים, יחסים אינטימיים, ובשלבים מאוחרים יותר אף להרס התא המשפחתי, הדבקות במחלות המועברות במגע מיני ואף ביטוי נרחב יותר

בחומרים הבאים תוכל לקרוא : מתי הופכת התנהגות המינית להתמכרות כפייתית, מסוכנת, מפריעה ומסבכת את מהלך החיים הרגיל ?

מה זה התנהגות מינית סבירה ומתי מדובר בהתמכרות? האם מישהו רשאי בכלל לקבוע לנו ועבורנו את הגבול הדק בין מה ש "נורמאלי" לבין מה ש"לא נורמלי", ומה שטוב ומה שרע בשבילנו ? וכיצד ניתן להתמודד ולשנות הרגלים מיניים.

...המשך